Srpen 2009

DĚLAJÍ SI PRDEL?

31. srpna 2009 v 19:58 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Já mám co dělat, abych do školy vstala v půl sedmé... A teď čtu, že nám v sedm bude začínat škola? Nám, sekundičce xDDD Na základní škole bychom byli teprve sedmáčci xDDD V půl šesté vstávat? Po ránu aji přes den vypadám jak zombík, ale jako v devět kvůli tomu, abych se ráno vůbec probudila, chodit spát nebudu!!!

Ale zas máme jenom do půl třetí (To ten rozvrh z Primy je 3x horší xD)...

Dneska jsem byla u Deichmanna a bylo v plánu koupit si glády, ale vypadala jsem v nich jak vesničan (Nemá to být urážky vesničanů jako takových, ale těch z písničky od Vysrané fixy), tak jsem si koupila cosi podobnýho gládám <Ale nižšího>, černý silonky a v Gatu černou mikinu a zítra si na sebe beru ty úžasné krajkové šaty!

Jestli to někoho zajímá, ještě jsem si koupila korkovou nástěnku a nástěnku , na kterou se dá napsat chujovina tou fixou na tabule a pak se to maže xDDD Už tam mám předsevzetí na školní rok (Naučit se činsky, víc fandit baníčku, přestat předstírat zácvhat kašle v hodině aj.)... Ale né, že by se mi to chtělo plnit (Jen do baníčku se pustím!).

Tak já jdu...

Caliban - Goodbye

31. srpna 2009 v 16:14 | 101% Cocotte |  -Klipy
Toto je jedna z mých nejoblíbenějších písniček. Na tento žánr zrovna neletím (Když přeháním, připomíná mi to EMO, ale nadruhou stranu za to může trochu image Andyho - zpěváka), ale když se dostanu "Do depky", připadá mi , že na to nejsem sama, že ten song napsal někdo, kdo o životě něco ví,... Tak si užívejte songu + pod perexem text z diskografie.cz:

Ten text je úžasnej...

To je mi ale vtip!

30. srpna 2009 v 20:45 | 101% Cocotte |  -Zápisy
A já ho neřeknu, bo je to tajemství :P. Dneskaj jsem se válela u Sims! Zrobila jsem tam rodinku jménem Nudných, nastěhovala je do bytu Nad Stráží a když už mám ty vývojářské cheaty, klikla jsem levým shiftem nejdřív na jednu postavu, kde jsem stlačila Spawn > Rodneyˇs Death Creator a pak jsem ho nechala zabít na úder elektrickým proudem, pak jsem poklikala cheat "Unlock cosi" a zavolala Smrtce a dala jí tisíc simoleónů, nebo jak se to jmenuje a ona mi vrátila místo té postavy zombíka. A manželka se s ním znovu zasnoubila a pak jsem na Death Creatoru vybrala : "Die of Old Age" a ten zombík chcípl a vdova se třemi dětmi si vzala souseda a nastěhovali se do jednoho hnusnyho baráku a jmenovali se Trapáků a ten pan Trapák měl taky tři děti a ony se navzájem neměly rády. A pak jsem chtěla, aby na ně na všechny popadal satelit (Pomocí toho Death Creatoru, samozřejmě xD) a nestihla jsem to a šla sem. Ale koupila jsem jim helikoptéru, tak doufám, že to jde, aby spadla (A když ne, něco na to stahnu anebo vymyslím xD) a ona spadne při rodinném výletě. A pak se tam, do toho baráku nastěhujou bezďáci (Samo je předtím vytvořím) a stáhnu jim injekční stříkačky a udělám komix a hodím to sem. Teda, pokud mě to zase neomrzí (Mám tam dědinu a komplet je to ¨plné rodin gothiků a jak mi docházely hadry a vlasy, tak všeci vypadajou stejně a navíc mají stejny jména <Samara, Sadako, Cotterine, Ježibaba...>, a dycky jim jak debil vybavím barák a aji jim do toho něco postahuju a pak mě to přestane bavit a tak du hrát Mafiju anebo Vietcong).

A já jdu na mp3sko a pak jdu poslouchat Goodbye. Tak Goodbye...

Ä tohle není vtipnej článek!!!

To je článek k smíchu!!!

Už se těším na Jelenu. Ironicky. Nepochopíte. Možná teda jo. Ale není to důležitý. Jelena je ruska, co nás učí občanku a nevim, jak ji mohli vzít na gympl, když neumi česky. Ale tak to je.

Shrnutí >Ble< Týdne

30. srpna 2009 v 20:25 | 101% Cocotte |  Shrnutí
Nejlepší písnička, kterou si jen zapamatovalo moje ucho a pak si někdo vzpomněl, že si ju má pustit:

Caliban - GOODBYE. Dneska jsem ju dokola poslouchala bezmála tři hodiny, až jsem z toho málem přešla na Evu a Vaška. Ale ne, Goodbye je po Forsaken Horizon ta nejlepší písnička od Cališů. A třetí nejlepší písnička, která existuje. Nebo čtvrtá, mám v tom svym řebříčku bordel. Ale první je Svatej pokoj od Cocottů.

Nejlepší film, kterej jsem za ten týden shlédla:

Nečumim na filmy :D Asi zase Japonskej Kruh, ten jedu dokola pořád. A Simpsonovi, ta jeho psycholožka je jak vystřižená z Futuramy... Co to jen toho Groeninga popadlo...

Nejlepší pořad, co byl:

Že to píšu :-P Pětka xDD... Akorát už tam neuvidim na té mega obrazovce (Ruzumějte ten malej krámek, co máme v jídelně, protože se mi nechce chodit dolů) ty super klipy, co byly přes rok, páč letní sestřih končí. Nerozumíte? Jste OUT. xDDDD

Nejblbější věc, co jsem jenom udělala:

Vysrala jsem se na školu a na nějaké připravování a zapojila do toho nic nedělání i mámu. V úterý škola, já ještě nemám nabarvený vlasy, koupené sešity, ořezaný pastelky a zaplackovanej bágl (Po mých třech pokusech vypadal jaksi "Divně". Ale ty placky za to stojí)


Na co si postěžuju

Na bratra! Já se ho zeptala, jestli se mu líbí Zvláštňý škola (Fakt je , že byl napitej, ale jenom trochu) a shodli jsme se, že jsou to komunisti a bratr navíc pank nesnáší. No - pankáče a pankrok. Pak začal, co to poslouchám za chuje, tak já mu řekla, že metlal a Hardcore (A punkrock) a on, že jsem vtipná. Celé dny tu pařím dokola Goodbye od Calibanů a vůbec všechno, co mám od Calibanů (to kvalitní cédo, to nekvalitní cédo a jednotlivé songy, co jsem našla. Na stahování alb totiž není čas) a od Atari Terror a od Sepultury a od RATM a od Nirvany a od SOAD a další píp a on se do mě naváží, že poslouchám chuje? Ale Justina a Madonnu neposlouchám, může být rád (Jo, ta jeho děvčica měla mimochodem vlasy na Billa Kaulitze a poslouchá prej HSM a Xindla X, takže může být rád ještě víc).

Co mě štve

Že lidi myslí, že PUNK je hudební styl. PUNK je životní styl a Punkrock je ta hudba k tomu. Ale ono tomu tak asi není, páč já taky říkám, že poslouchám punk a ne punkrock, protože punkrock poslouchají rockeři a já nejsu rocker, že jo. Ale ostatní mě kvůli tomu beztak mají za debila. Např. bratr. Ale to nesmí!!!

A hurá do školy...

To je veselé!

29. srpna 2009 v 17:59 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdar výtržníci xDDD

Nakonec to dopadlo tak, že mě vyhodili, já ukončila všecky čtyři rozhovory (A teď jsem přišla a třikrát mi to napsalo: Tak ahoj :D) a šla jsem na balkon, ale jaksi na mě zavolal noťas a já si všimla, že tam mám rozehraný Vietcong! Cha! A nikdo mě od něj nedostal (A ani se o to nesnažil!) a pak jsem asi deset minut cvičila a pak odešel bratr a já jsem tady XDDDDD

Nejvtipnější na tomhle blogu je, že tu mám design z toho hnusného blog.cz šablonování a ono to aji není zas tak hnusné, jak by se to mohlo zdát, akorát se mi to nelíbí. Ale lepší tu není, leda ten s kytarou a ten zas je divnej, takže je to divné všecko (Cocottynina logika perlí :DDD). A já se na dyzajn můžu akorát vykuckat. A za chvilu zas přinde bratr, to je hrozny a zas půjdu pryč. A štve mě, že píšu tak, jak píšu, protože můžu psat líp. A moje babička šla do kostela a já chtěla jít za ňou k ní a ona se vrátí až za čtvrt hodiny, tak tu mám patnáct minut čas. A možná aji dvacet, jestli se staví v obchodě. Ne, nejde mi psat tak, jak chcu, abych psala. Protože mě nikdá nikdo nepochopí. Beztak. Určitě. Ne... Kurňa!

To je hrozné, přemýšlet nahlas. Teda jak se to říká, když přemýšlím a není to nahlas, ale píšu? Asi bych to nazvala: "Psané přemýšlení", to je aji vystižné, akorát to nedává smysl, možná. A teď si tak prohlížím zase stránky Calibanu (calibanmetal.com) a vždycky se seknu u té fotky, jak tam Andy vypadá jak EMO a mě se z něj chce zvracet, protože je to ostuda. Zítra tam beztak bude nová fotka a tam bude mít modrou patku a na krku pověšenou žiletku, jak to dělají Hippies a EMO to od nich skopírovalo. Anebo bude mít ty vtipné pruhované návleky, co byly beztak tuhle v Bravu a jsou děsně EMO. Nevím, jestli byly v Bravu, ale nosí je kamarádka a všichni jí říkajou, že je EMO a jí je to u prdele. A Bravou podporujou EMO. A teď přemýšlím, proč přemýšlím. Nad těmahla věcma, teda. A ta Andyho EMO fotka je tady: Blé. Andy je ten pajtaš uprostřed v tom zeleném tričku, jak by ho nesmetl býk, protože býci jedou po červené a zelená není červená, že jo. Ale krev je červená. No, a možná, jak se EMO řežou, tak by si ten býk myslel, že je Andy EMO a krev je na rukách pod tím tričkem a korzetem a bůhvíco má ještě na sobě, aby vypadal víc EMO a hubeně. A protože se Andy beztak řeže a krev je červená a ta je pod korzetem, tak by na něj ten býk šel, protože jak by si Andy sundal tričko, tak by byl rudej. A pak by byl rudej zlostí. Chachá. Ale je hezkej, jako Andy. Když ze sebe nedělá módní ikonu ve stylu "Pajtaš z IN časopisu" (Význam toho, kdo je pajtaš, si přečtete asi v Deniku Ostravaka, mám všechny díly a čtu ho ted znova, tak to teď používám. Ale zhruba je to prostě ČLOVĚK a pajtaška ČLOVĚČKA.) anebo EMO. A když přemýšlím, tak když ze sebe někdo dělá EMO, tak ze sebe dělá EMOře a máme z toho oceán. Juh, jak je ten svět velký. Vůbec.

A ono za chvíli přijde babička a já půjdu za ňou zeptat se, jak se má pan farář. Už jsem ho dlouho neviděla, asi proto, že nechodím do kostela. Teda byla jsem tam s Lenkou ve středu, nebo kdy, ale to byl zavřenej a tak jsme byly jen v předsíni a tam měli náboženské řeči, které jsem nějak nepochopila. Třeba, že máme rozdávat úsměv a to mi nejde. Ale rozdávám facky, jestli někdo chce.

Dobrou.

A ne, tohle není vtipný článek. Jen se snažím přemýšlet a to jde stěží.

A s tim pajtašem Andym si to ještě vyřídím. Teda možná.Cocottynku zase jednou chytl rapl

29. srpna 2009 v 14:04 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Všichni jsou smutní! A já jsem teda taky smutná. Všechno je ve vzduchu a já mám zase ten plačivej rapl. Do deseti minut přinde zas ta bráchova holka, vyhodí mě, já zmiznu na balkon a budu tam pofňukávat, pak přijde babička, začne se vyptávat, co je, zavolá matku, ta se mě taky začne vyptávat, co je, já řeknu, že nic, sednu si na zahradu, začne pršet, kočka uteče do chodby, já přijdu domů a matka se mě znova zeptá, co je a já: "Kamarádi mají problémy" a ona: "A jací" a já "To je jedno". Konkrétně tři! Ale ten jeden má opravdovej problém(A věř tomu, jestli si to čteš, že mně je to fakt líto, jenom nevim, co na to mám napsat). A t eď otravuje Radana, že mi chce zavolat a pak bysme si pět minut povídaly o ničem a pak bych šla pryč a ona by se nasrala. A já jsem smutná, protože jsou všichni smutní a nejsmutnější na tom je, že mně nic není (Jenom ti můžu říct, že bratr dopadl ještě hůř a kdyby bydlel u otce, má za sebou 20x útěk z domova a 30x sebevraždu). A jak jsou všichni smutní, tak já jsem beztak smutná z toho, že je to všechno smutný a fňukám tu jak želva a pak přijde brácha se svou holkou a uvidí mě, jak tu želvim a začnou se vyptávat, co zas je a já se naseru.

Konec depresivního článku.

Jdu na balkon, teda až mě vyhodijou. Do té doby snad přestanu fňukat.

Musica

28. srpna 2009 v 20:18 | 101% Cocotte |  Hudba
Moje názory, postřehy...

Moje nejoblíbenější

Cotterinka poslouchá...

Vše naleznete na last.fm/user/cocottice
Mezi mé nejoblíbenější kapely patří System of a Down , Caliban, Cocotte Minute... No a takhle :D Nejradši mám thrash metal - Velká Thrashová čtyřka, a tak.

Huhule muhule... XD

28. srpna 2009 v 16:41 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Hehe, tak jsme byla na tom rock koncertě, vlezli jen 40, no nejdi tam :D

Cha. Nó, a včera tu byla Mňága a žďorp! V Parku a zadarmo! Slyšela jsem to z toho divnýho prosklenýho, co se tytuluje na Okno a šla tam máma s babičkou (O důvod víc, proč tam nejít, žejo). Prej to bylo super (Což věřím), co mě ale zarazilo, tak že babička seděla na lavičce a perlila... Konktétně zvedala ruce nad hlavu a dělala "Wáááá" a snažila se zapadnout. No, snad ji tam nikdo nepoznal, máma si prej od ní odsedla xDNo chápete to? Lence se líbí Zeller xD Teda, jak byla u bratra v Irsku, měl tam jakyhosi kajoša, co byl Zelleristovi hrozně podobnej a Lenička se nám zamilovala! Kdo by to řekl? (Pořád ale musím myslet na moji aktivní babičku, příští rok ji vezmu na Rock 4 People! xD To se jí určitě bude líbit Elektrick mann, tak jí ho pujdu pustit!) A ona je Lenka na šamóóónky, takže ju seznámim s Czendou z Cocottů a pojedem na cocokoncert! (Bez urážky chudáčka Czendaalka!). Lenka bude ještě zamilovanější, až ho pozná a bude se mnou jezdit po celé republice za šamponkama, kteří rači hrajou na kytaru, než na nervy...


Víte, co mě štve nejvíc? Že já se těším na konec prázdnin a teď chci znova prázdniny! Nějak jsem si zvykla na červenou rtěnku (Není zas tak sytě červená, ale na mym bílým xichtě podtrhuje cosi, co není bílé) a teď si ju nebudu dávat, protože Avon nebo co to je nějak nedořešil, že s tímhle se nedá chodit do školy. A taky si nebudu lakovat nehty na tak tmavě zelenou, že to ani není zelená. To zas půjdu na nudnou černou, která je hned po modré a bílé (Ano, Baníček ♥♥♥) moje nejoblíbenější barva a zas na mě budou pokřikovat EMO, protože EMO si lakují nehty na černo a já taky. A přeci se nebudu lakovat na červeno, když mi to nesluší nebo na jinou barvu, která se mi nehodí k hadrům (Jenom ta zelená, ladí mi k očím, ale to nikdo neví :P). A taky nebudu nosit můj kříž, protože by mi ho všichni beztak nezáviděli a to by bylo smutné, protože je boží. A teď otravuje nějakej francouz, tak ho jdu vyfakovat a pak možná udělám ostatní rozcestníky a na design kašlu. Stejně je tento tak hnusnej, že jinej by byl ještě hnusnější. Muhehe.
A teď přemýšlím, jestli tohle není až moc ulítlé, protože když píšu moc ulítle, znamená to, že se za chvíli naštvu a budu psát pět vykřičníků v jedné větě. Teda za jednou větou, pak už to není věta. A věty spasí světy. To bylo v jedné hře od Enteronu. A to je dobrá hra, takže to bude pravda.

101% Cocotte

28. srpna 2009 v 12:42 | 101% Cocotte | 
A něco navíc

Pyskuju o všem, o čem to jen jde

>>Hlody<< -
Hlody naší psycho party :D

Když mě někdo nakrkne

Hlouposti, co mne čas od času napadnou

Hloupé řetězáky - jediná rubrika, kde jsou neautorské věci

Čas od času napíšu shrnutí týdne

Úplně první článek, po kterém se již mnoho změnilo.

A tohle už všichni známe...
Dívka na způsob "Jedna paní povídala" se svými rozhořčenými názory, mnohdy špatnými zkušenostmi a ne příliš příznivými příběhy. S designem aka vyblité rajče se vydává Prostějovská dívka hledat svoje kořeny. Kdeže přišla k poslechu Metalu a hardcoru?A k černě obarveným vlasům? Možnost "Zapomenout" by volila hned, kdyby byla příležitost. Ne příliš talentovaná malířka, xenofóbka - amatérka a hráčka na všemožné nástroje - profesionálka a její nenávist k pozérům, Hip-Skoku a Di(d)linám. Milujíc Cocotte Minute a Caliban a mějící v oblibě obzvláště frontmana CM Zellera a "zpěváka" Calibanu Andyho se vydává hledat další a další ničivé scény a boje mezi ní samotnou a blogmisskami, vyhledávajíc nové hlody její matičky a o to víc hledající bábinu zubní protézu odchází z reálného světa. Úkryt - blog. Umístění - Zde. Připomínka: Smrdíš, sprcha je v koupelně.

To je ale ošklivej design!

28. srpna 2009 v 12:25 | 101% Cocotte
Muhááá, zdar zvířectvo a jiná holoto:P :P :P

Design bude, až moje líné ruce vymění baterky v té hnusné černé malé bezdrátové myši, co ju tak nenávidím, protože s ňou musím na stůl a to já nerada! XD (UPDATNUTO: Design je již hotov)

Tak od začátku.

-Říkají mi Samara. A nebo mě oslovují tím křestním jménem, jak jsem ho dostala. Mně je teda sympatičtější Stoprocentní kokotka, ale nějak se to nechytlo. A víte, co nesnáším nejvíc? Že se u nás ve třídě oslovuje zdrobněle (Leničko! Michalko! Terezko! Janičko! Evičko!...) a mně říkají Jituško. Jeden by blil (No, není hezké třeba stoprocentní kokotičko nebo Samarko?)...
-Můj věk = a tož tak pět let před tou jedenáctéhozářijovou katastrofou. Tedy 1996.
-Popravdě mám naprosto otřesné příjmení, takže to bych si, s dovolením, nechala pro sebe. Ale každej má svým způsobem otřesné příjmení, protože jak a k čemu se to hodí, že jo. A to není urážka, neboť ono má aji to moje příjmení výhody! Vlastně mám moc moc dobrý příjmení, jenom se ke mně nehodí.
-Můj nejoblíbenější výrok je MUHAHA. Ale Muchacha je ještě vtipnější. A pak je ještě vtipné PSYCHOCHOCHOCHO.
-Nejpoužívanější (A nejnechutnější) hlod: Sereme komín. Vymyšleno bandou hovad.
-Mám ráda hřbitovy. Né, že bych tam chtěla bydlet, v zimě je tam celkem zima, ale jako vypadají hustě. A nejdarši to tam má moje babička. Né, že by tam ležela, ale chodí tam často, protože se jí tam asi líbí (Něco na těch genech bude!).
-Nesnáším svoji minulost počínaje červnem až do dnešních jedenácti hodin, co se BLOGOVé minulosti týče.
-Nesnáším jídlo! Nevím proč, ale někdo nechce kouřit nebo pít, já nechci jíst. Ale neberu to jako moji negativní stránku (Jéžiš, a těch je!), protože stejně papám (Ale nepřejídám se). Ono totiž taková anorexie není žádná sranda! Já bych se třeba anorektičky nedotkla ani vidlema, protože vypadají hladově a já mám strach, že by mi ty vidle snědly. Třeba láskou.
-Doufám, že nikdo neví, že na doma nosím růžové tričko ze S.A.M.u.73(No, ono je spíš červené, ale taková ta jahodová červená, co už nemá daleko k růžové) Mám ho i v černé a to mám na tělocvik, ale tohle je ostuda (Ale jinak nosím to modré fishbone, černé bez potisku a další chujoviny). A to nemluvím o mých pyžamech s medvídkama :D :D :D
-Dneska píšu jak debil, asi proto, že se snažím psát jako před třema měsícema a nejde mi to. Pak mi na to prosím napiště svůj PRAVDIVÝ názor, aby mě smích přešel xD.

Mějte se, děti... Mějte... Muhe :D :DNejhorší fotky, co existujou. Vypadám na nich HROZNE!!! Muhe xD


Psycho aneb "Ta novější" :

www.libimseti.cz/metallin (ale to je nový profil a nehodlám ho používat... Bohužel byla jsem nucena si ho založit jako náhradu za Facebook, který vlastním, ale nikdo mě tam nedostane)
www.lide.cz/cocotta - další lama profil x) Téže tam nic není

ICQ: 379219178