Huhule muhule... XD

28. srpna 2009 v 16:41 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Hehe, tak jsme byla na tom rock koncertě, vlezli jen 40, no nejdi tam :D

Cha. Nó, a včera tu byla Mňága a žďorp! V Parku a zadarmo! Slyšela jsem to z toho divnýho prosklenýho, co se tytuluje na Okno a šla tam máma s babičkou (O důvod víc, proč tam nejít, žejo). Prej to bylo super (Což věřím), co mě ale zarazilo, tak že babička seděla na lavičce a perlila... Konktétně zvedala ruce nad hlavu a dělala "Wáááá" a snažila se zapadnout. No, snad ji tam nikdo nepoznal, máma si prej od ní odsedla xDNo chápete to? Lence se líbí Zeller xD Teda, jak byla u bratra v Irsku, měl tam jakyhosi kajoša, co byl Zelleristovi hrozně podobnej a Lenička se nám zamilovala! Kdo by to řekl? (Pořád ale musím myslet na moji aktivní babičku, příští rok ji vezmu na Rock 4 People! xD To se jí určitě bude líbit Elektrick mann, tak jí ho pujdu pustit!) A ona je Lenka na šamóóónky, takže ju seznámim s Czendou z Cocottů a pojedem na cocokoncert! (Bez urážky chudáčka Czendaalka!). Lenka bude ještě zamilovanější, až ho pozná a bude se mnou jezdit po celé republice za šamponkama, kteří rači hrajou na kytaru, než na nervy...


Víte, co mě štve nejvíc? Že já se těším na konec prázdnin a teď chci znova prázdniny! Nějak jsem si zvykla na červenou rtěnku (Není zas tak sytě červená, ale na mym bílým xichtě podtrhuje cosi, co není bílé) a teď si ju nebudu dávat, protože Avon nebo co to je nějak nedořešil, že s tímhle se nedá chodit do školy. A taky si nebudu lakovat nehty na tak tmavě zelenou, že to ani není zelená. To zas půjdu na nudnou černou, která je hned po modré a bílé (Ano, Baníček ♥♥♥) moje nejoblíbenější barva a zas na mě budou pokřikovat EMO, protože EMO si lakují nehty na černo a já taky. A přeci se nebudu lakovat na červeno, když mi to nesluší nebo na jinou barvu, která se mi nehodí k hadrům (Jenom ta zelená, ladí mi k očím, ale to nikdo neví :P). A taky nebudu nosit můj kříž, protože by mi ho všichni beztak nezáviděli a to by bylo smutné, protože je boží. A teď otravuje nějakej francouz, tak ho jdu vyfakovat a pak možná udělám ostatní rozcestníky a na design kašlu. Stejně je tento tak hnusnej, že jinej by byl ještě hnusnější. Muhehe.
A teď přemýšlím, jestli tohle není až moc ulítlé, protože když píšu moc ulítle, znamená to, že se za chvíli naštvu a budu psát pět vykřičníků v jedné větě. Teda za jednou větou, pak už to není věta. A věty spasí světy. To bylo v jedné hře od Enteronu. A to je dobrá hra, takže to bude pravda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MICH MICH | Web | 28. srpna 2009 v 19:31 | Reagovat

jsem ráda že seš zase 100% cocotte. to se mi líbilo nejvíc :) ... jo hrnec aha :D ... no lay, mě se taky jako líbí, ale prostě už chci změnu. já vim, nebyl tam ani tejden, ale mě to tam prostě nesedí. chci něco jinýho. :)
:D hehe, jo naše babi by se taky snažila zapadnout. když jsem na chatě poslouchala Bullet for my valentines, hned se mě ptala co to je, že je to dobrý :D a různý písničky se snažila trsat :D pak se mě ptala jak se na to tancuje, tak jsem jí naučila POGO a jely sme :D ale ji vzít na rfp tak se propadnu hanbou :D taky chci nějakou leničku, která se mnou pude na jakejkoliv konzert. honza, jak se zdá už se mnou dobrovolně nikdy nikam nepude a se sis se mi enchce podnikat všechny skvělý akce, kde můžu zapařit víc s kámošema.

2 podkolenka podkolenka | 17. listopadu 2009 v 21:45 | Reagovat

heeey bavi te tu o me psat takovy kravinyyyy?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama