To je veselé!

29. srpna 2009 v 17:59 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdar výtržníci xDDD

Nakonec to dopadlo tak, že mě vyhodili, já ukončila všecky čtyři rozhovory (A teď jsem přišla a třikrát mi to napsalo: Tak ahoj :D) a šla jsem na balkon, ale jaksi na mě zavolal noťas a já si všimla, že tam mám rozehraný Vietcong! Cha! A nikdo mě od něj nedostal (A ani se o to nesnažil!) a pak jsem asi deset minut cvičila a pak odešel bratr a já jsem tady XDDDDD

Nejvtipnější na tomhle blogu je, že tu mám design z toho hnusného blog.cz šablonování a ono to aji není zas tak hnusné, jak by se to mohlo zdát, akorát se mi to nelíbí. Ale lepší tu není, leda ten s kytarou a ten zas je divnej, takže je to divné všecko (Cocottynina logika perlí :DDD). A já se na dyzajn můžu akorát vykuckat. A za chvilu zas přinde bratr, to je hrozny a zas půjdu pryč. A štve mě, že píšu tak, jak píšu, protože můžu psat líp. A moje babička šla do kostela a já chtěla jít za ňou k ní a ona se vrátí až za čtvrt hodiny, tak tu mám patnáct minut čas. A možná aji dvacet, jestli se staví v obchodě. Ne, nejde mi psat tak, jak chcu, abych psala. Protože mě nikdá nikdo nepochopí. Beztak. Určitě. Ne... Kurňa!

To je hrozné, přemýšlet nahlas. Teda jak se to říká, když přemýšlím a není to nahlas, ale píšu? Asi bych to nazvala: "Psané přemýšlení", to je aji vystižné, akorát to nedává smysl, možná. A teď si tak prohlížím zase stránky Calibanu (calibanmetal.com) a vždycky se seknu u té fotky, jak tam Andy vypadá jak EMO a mě se z něj chce zvracet, protože je to ostuda. Zítra tam beztak bude nová fotka a tam bude mít modrou patku a na krku pověšenou žiletku, jak to dělají Hippies a EMO to od nich skopírovalo. Anebo bude mít ty vtipné pruhované návleky, co byly beztak tuhle v Bravu a jsou děsně EMO. Nevím, jestli byly v Bravu, ale nosí je kamarádka a všichni jí říkajou, že je EMO a jí je to u prdele. A Bravou podporujou EMO. A teď přemýšlím, proč přemýšlím. Nad těmahla věcma, teda. A ta Andyho EMO fotka je tady: Blé. Andy je ten pajtaš uprostřed v tom zeleném tričku, jak by ho nesmetl býk, protože býci jedou po červené a zelená není červená, že jo. Ale krev je červená. No, a možná, jak se EMO řežou, tak by si ten býk myslel, že je Andy EMO a krev je na rukách pod tím tričkem a korzetem a bůhvíco má ještě na sobě, aby vypadal víc EMO a hubeně. A protože se Andy beztak řeže a krev je červená a ta je pod korzetem, tak by na něj ten býk šel, protože jak by si Andy sundal tričko, tak by byl rudej. A pak by byl rudej zlostí. Chachá. Ale je hezkej, jako Andy. Když ze sebe nedělá módní ikonu ve stylu "Pajtaš z IN časopisu" (Význam toho, kdo je pajtaš, si přečtete asi v Deniku Ostravaka, mám všechny díly a čtu ho ted znova, tak to teď používám. Ale zhruba je to prostě ČLOVĚK a pajtaška ČLOVĚČKA.) anebo EMO. A když přemýšlím, tak když ze sebe někdo dělá EMO, tak ze sebe dělá EMOře a máme z toho oceán. Juh, jak je ten svět velký. Vůbec.

A ono za chvíli přijde babička a já půjdu za ňou zeptat se, jak se má pan farář. Už jsem ho dlouho neviděla, asi proto, že nechodím do kostela. Teda byla jsem tam s Lenkou ve středu, nebo kdy, ale to byl zavřenej a tak jsme byly jen v předsíni a tam měli náboženské řeči, které jsem nějak nepochopila. Třeba, že máme rozdávat úsměv a to mi nejde. Ale rozdávám facky, jestli někdo chce.

Dobrou.

A ne, tohle není vtipný článek. Jen se snažím přemýšlet a to jde stěží.

A s tim pajtašem Andym si to ještě vyřídím. Teda možná.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MICH MICH | Web | 30. srpna 2009 v 20:22 | Reagovat

ty jo, já bych do kostela dobrovolně nešla :D ... a jsem hrozná a moc se za to stydím, ale nemám sílu na to pokračovat ve čtení. jsem upa mimo a fakt to nedávám ... tak já to dočtu jindá :))) (snad mne neposles do pekla)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama