Blbosti, divné pocity, úvahy a jiné výplody mé fantazie

7. září 2009 v 15:12 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Aneb minulý týden. Včera nebyl den. Včera byla neděle. A tu jsem plánovala prospat, ale nějak mi to nevyšlo. Když to vezmu postupně od soboty do pondělí (Jdu pozpátku a od soboty, protože na neděli se*u), je to celkem zvláštní. Tak třeba v sobotu jsem si změnila úvodní zvuk při spouštění PC (Pusťt e si v adresáři Windows>Media "Notify" a pak si to v něčem obraťte <Např. v programu Audacity>. Tohle jsem měla při spuštění a klasické Notify jsem měla při vypínání. Jestli se to vůbec jmenuje Notify. Zní to velice zvláštně). Teď tam mám při spuštění Andyho "Ble" ze songu od Calibanu - Stop Running (Konkrétně 2:16 - je tam skvělé BLE! :D). Zkoušela jsem to i obrátit v Audě, ale znělo to... Zvláštně. Tak jsem si tam nechala Notify. Ale asi si tam dám začátek 24 Years, až budu schopná rozluštit to jeho řvaní (Fakt to nejde a texty jsem nenašla). A teď mě napadlo, že bych si mohla na Ukončení systému Windows dát první dvě vteřiny "Break stuff" od Limp Bizkit. Já jsem ale chytrá xD Pak jsem si v PC vytvořila složku "Depresivní" a naskládala tam skoro gíga těch sraček, jak mě skoro vždycky rozbrečijou (A poskládala jsem je tak, aby se střídala rychlá a pomalá, depresivní (Takže např. Goodbye od Cališů a hned za tím Lucky Boy ze Samotářů). A matka byla na Dračích lodích (To jest sračka na místní přehradě) a viděla tam Lenku, teda podle ní to byla Lenka, takže zdravím Lenku xD!

No a pátek... Vždyť jsem to už psala! No, chtěla jsem sem napsat něco... Ale říkala jsem si, že to není důležité. Snad jen, že je všechno na nic a na nic a na nic. A na nic. To jsem z toho jelen...
Čtvrtek, extrém... Cikána, který po mně marně vymáhal jméno a adresu a opakoval, že jsem hezká, jsem vypustila z hlavy, neboť bych chodila pravidelně blít (Bohužel ne do mikrofonu, jak bych si přála... Jó, tomu říkám uměníxD). Spíš mě serou ti hopíci, jak mě málem zmlátili v tom parku a řvali na mě, že se mám vrátit do studny. V tu chvíli mi to nepřišlo, ale teď si začínám uvědomovat, že to bylo fakt hnusné (Ačkoliv jak jsem si je vyfotila, to bylo taky provokativní. To je ale jejich problém, já si je JENOM fotila, protože ten zrzavý chlapec, jak mu soustavně padal ten kastrol do obličeje, byl hrozně vtipný xDDD). No nic, budu s sebou nosit samopal a budu je všechny střílet. VTIP. Však oni z toho vyrostou (A pak my, metalisti, budeme mít hodně dětí a ty budou šikanovat hopíky a bude tu vládnout mír, až je všechny zavezem na neobydlený ostrov!). VTIP. Mně nevadí HIPHOP. Mně vadí HOPÍCI. Hiphop je možná dobrá "muzika", jejich interpreti jsou špatní (Jen je zvláštní, že špatných interpretů je 99%. Jen GKS Katowice je dobrý Hiphop. A Lordz of Brooklyn z malé části taky.).

Středu si nepamatuju, ale dvě hodiny zemplu... Traumatický zážitek. A taky jsem ten den neměla puštěnej noťas, což je otřesující zpráva. Jó, a ještě xD... Naučila jsem se celý text Goodbye! To je úspěch (Ale stejně s Andym zpívat nejde, jen s Denisem, to je smůla... Aj ken fííl,d kold skyl on maj šejkin skyn along kys gudbáááj <Má to být I can feel the cold steel on my shaking skin,
along kiss goodbye >).

Úterý... Kdybyste viděli našeho třídního ... xD!!! Vysmátej tak, že ho ještě v tu chvíli smích přešel, my veselí po prázdninách, on vzteky bez sebe! A pak zase Japonský kruh. Jééé!

Pondělí si nepamatuju. Překvapivě.

No, sice jsem nic nového nenapsala xDDD, ale... (Jen, bez urážky kohokoliv, kdo mě zná a čte si to. Narážím na jednu osobu... Co poslouchám já, poslouchá i ona. Je sice milé, že má někdo podobný styl hudby, ale po čase vám to připadá, že je dotyčný se jen snaží něco ukázat. A já toho mám dost. Mám svůj styl a vy si poslouchejte třeba Disco, ale nebuďte, jako někdo jiný. Třeba jen z části, ale pak už je to celkem nepříjemné. )


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 7. září 2009 v 17:16 | Reagovat

Děkuji ti.
Ano, zmlátíme ho do bezvědomí.

2 Luky Luky | Web | 7. září 2009 v 18:09 | Reagovat

Tak hlavně že si si o prázdninách odpočinula!!

Já měla v plánu dneska napsat článek o svejch, ale asi mi to nevyjde, protože sem dneska měla trénink s ekterým jsem nepočítala a naše ájinařka nám hned první hodinu dala naučit se tři astránky slovíček... :-! a navíc na děják máme novýho profesora, kterej si myslí, že jsme strašně chytrý a chce po nás věci, který jsem v životě neslyšela a tak se musím šprtat... snad zítra!!!

Sakra, už to ukončím, dneska mi to někak nejde!!  :-D

3 Sladky Sladky | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 7:24 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama