Kapka optimismu

12. září 2009 v 19:59 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Hláška dne (Dnes jich padalo rekordně mnoho, avšak nepamatuji si je):
"Mamiii, netrpí Paroubek prasečí chřipkou?" - "Určitě! Vidíš, jak mu roste prasečí ocásek? A co ta růžová pleť a tloušťka! A ta zásuvka místo nosu..." - "Podle příznaků, které popisuješ, chudáci chlapy, kteří trpí ptačí chřipkou..."

Očekávám, že mnozí nepochopili můj smysl pro humor. Nevadí! Přišla jsem na velice zajímavou věc- a to, že System of a Down mají velice vtipné texty ("Vytáhni si tasemnici z prdele, hej!" - Toto zrovna vtipné není, ale je to moje oblíbená písnička - samo po hudební stránce ;)! Nikdy mě nenapadlo se do toho zaposlouchat, protože to ječení se přibližuje Mansonovi a já Mansonovo ječení nerada :D! Chytlo mě to přemýšlení nad hovadinami, a tak vzniklo, že:
"Moje nehty na nohách s odrůstajícím černým lakem se vydaly společně a nohama na vandr (A byly unavené, tak si na ně sedly). Potkaly mikrofon ze skajpu, neboť se procházely po stole s bratrovým compem a koply do monitóru. Monitór začal zděšeně blikat, vir v počítači dostal příkaz od nějakého inteligenta a začal cosi brebentit a moje ruce na klávesnici si vzaly polední pauzu. Avast začal houkat a já mu řekla, že je trapnej a on se nasral a odešel z obrazovky. Venku létali TI motýli. S měkkym i po l, kdyby někdo nechtěl přemýšlet. Jeden motýl mi vletěl do pokoje a zavolal Veronice přes skype a mikrofon se vzbouřil, zavolal na konkurz Chcete být milionářem a vyhrál padesát korun a moje nohy šly do koupelny a začaly se odličovat. A zatímco se odličovaly, na mojí ruce se polámal nehet! A ten nehet si zbalil švestky, zavázal si tkaničky (Všechny!) a šel se namalovat a hrál ve filmu s Milanem Barošem. Ale ono to nebyl zas tak film, ono to byl spíš fotbalový zápas, ale poskakovali tam, jako kdyby to bylo ve scénáři. Beztak prodané. A Veronika mi napsala, proč jí volal můj mikrofon a pak začal konferenci s Chcete být Milionářem?, když ona není plnoletá. A moje ruce se rozhodly, že nebudou trucovat a poslaly ji do prněkam. A ona se od tama vrátila a řekla, že si koupí stejnej lak od Miss Sporty jako já a já jí řekla, že to byla limitovaná edice a že si ho musí koupit na seznam.cz za akční nabídku 0 Kč + 900Kč poštovné a ona šla objednávat a pak řekla, že neví, jak se jmenuje a tak to napsala za mě a jak jí ten balík přišel, tak zjistila, že nemá na balné činící osm set slovenských. A moje nohy se vrátily ze špacíru a řekly, že se už nikdy nebudou líčit a já je pochválila. protože ze šmínek se chytá prasečí chřipka a ona je nakažlivá. A tak skončil příběh o jeptišce. Dobrou noc..."

Ne, není to vtipné. Ne, nesnažila jsem se o to. Jenom jsem čerpala z rozhovoru s Verčou. Cha. Zrovna se bavíme o mojí viróze jménem prasečí chřipka, kterou ona ode mě dostane přes drát. A až budu velká, tak budu volit Dělnickou stranu.

To jsem vám řikala, že jsme koncem minulého školního roku dostali za úkol namalovat pro cikány vlajku (Protože jsou národnostní menšina a žádnou vlajku nemají), tak jsem namalovala vlajku dělnické strany a pak Jelenu přesvědčovala o tom, že v lepších rukou být nemůžou? Juchóó xDDD

A teď mi dochází, co jsem s Verčou vymyslela za blbost. A s druhou Verčou, respektive EMO Verčou jsme se taky bavily o prasochřipce. Vtipné xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 12. září 2009 v 21:45 | Reagovat

Velice zajímavý článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama