Lááááááájf-is... túúúúú-šóóóóóóóóórt... Jáááááááááj

4. září 2009 v 19:19 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Blebleblebleble.

To jest pozdrav.

Děsivě extrémně mě serou ty hvjezdičky u článků. Chcu tam lebky! Anebo kříže! (Anebo anketu: Určete debilnost článku! Pět lebek = Maximální debilnost, půl hvězdičky = Skoro maximální debilnost xDDD)!Dneska byl den (No, nemyslim super, takový ten podprůměrný, jak to u mě bývá)xD Ráno mě vzbudilo Holduj Tanci, pohybu od Atari Terror (Dřív jsem tam měla Nenávist od Cocottů a to mě nikdy nevzbudilo a ještě před tím takovou tu pískající kačenku, jak se to nedá poslouchat a já s tim mobilem dycky švihla o zem a vypadla mu baterka a vyplo se to).
Dnes je tak krásné počasí... Prší a já mám deštník! Takže mi nezmoknou vlasy a ještě si užiju neslunečný den. Ve výtvarce jsem si musela sednouti k Veronice (Neboť paní Lenkoslava a Adélkoslavou posadily se tam a já jsem jejich následovník) a dostali jsme téma: "Zvířata na prodej". Konktétně nám to Zadková popsala tak, že máme zverimex a musíme zaujmout návštěvníky novým zvířetem, které vlastně neexistuje. Původně jsem kreslila jakéhosi prvoka, který měl na krku Hiphoperský přívešek a na hlavě kastrol a k tomu připsala: "Hip hoper přitroublý", nebo něco tak. Do popisu jsem napsala, že se svým IQ 7,5 je to jeden z nejméně inteligentních tvorů, kteří se snaží zarapovat, ale nakonec mě napadlo, že výtvarnica beztak Hipskok poslouchá a začla jsem malovat Ježka v Kleci. MASOŽRAVÉHO ježka v kleci. A připsala k tomu, že pokud si jej návštěvníci nezakoupí, podrobí se INVAZI Ježků v Kleci, která bude vézt ke konci světa. A ještě, že jej vytvořil šílený profesor Králík, který vyjmul mozky nějakých podivných zvířat (Potkani a nosorožci a další sračky) a živí se Rychlonožkou, Jarkou Metelkou, Červenáčkem a dalšími pošuky z té knihy, jak je tam Ježek v Kleci v hlavní roli (A teď jsem nepustila bratra na comp, tak bude zas nepříjemnej. Hjé). A pak byla matika a byli jsme strašně "hodní", tak nás úča ani neobtěžovala a dala nám volno. A pak byla "nudná" hudebka (No, my tam hrály pomalu piškvorky, tak to zas taková nuda nebyla...). Pak otřesný dějepis a pohodová fyzika (S dobrým učitelem)xD! A pak jsem potkala Šmídu! A Šmída se zeptal, jestli jsem pořád na psy a já na něj, jestli to myslí vážně a on, že ano! Ou maj god... Nepochopil. Ale nepozdravovala jsem ho (Až v pondělí), protože jsem z něj dostala výtlem. A přijdu domů, za chvíli přišel fotr, já si pomyslila, že toho fakt vidět nemusim a nevnímala jsem ho. Poslední dobou je tu nějak často, na to, že tu nebydlí. To je ještě zvláštnější (Kartářka to pravila asi dobře, co řekla, že si o něm myslim, si s dovolením nechám pro sebe.). A Sušenka mi poslala úžasný vtip xDDDD

Jinak kdybych tenhle den shrnula, tak to nestálo jako vždy za nic. Ale to vůbec nevadí xDD Já jdu spat. Teda teď otravuje Aneta (Aneta otravuje a se Sušenkou a Nynou si píšu!), tak ju budu muset setřít, protože ¨chce zas fotku. Pítcha.

Aj, já nejdu spat xDDD Jdu čist vtipy xD

Zvoní telefon. Mladý muž zvedne sluchátko a na druhém konci se ozve:" Ahoj. Tady je Zuzka. Potkali jsme se před čtvrt rokem na mejdanu." "Zuzka? Před čtvrt rokem?" "Jen si vzpomeň! Bylo to u Mirka a po mejdanu jsi mě vezl domů. Cestou jsme zastavili a sklopil si sedadla. Říkal jsi mi, že jsem fajn holka." "Jo, Zuzka! To jsem rád, že jsi zavolala. Jak se máš?" "Nic moc. Jsem v tom a za čtvrt hodiny si lehnu pod vlak." "Ty seš fakt fajn holka!!!"xDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karoli karoli | Web | 4. září 2009 v 19:22 | Reagovat

Ahojíček,Máš naprosto nádherný blogííísek mco se mi líbí.Prosí tě můžeš se přihlásit do vgs soutěže?Mám strašně jich málo a byla bych vděčná tobě:)prosím:)...ps:Neber tohle jako reklamu!(Fakt neber to jako reklamu!

2 wewe wewe | Web | 4. září 2009 v 19:28 | Reagovat

:-D

3 Suši Suši | Web | 4. září 2009 v 20:01 | Reagovat

Jo, ten vtip je úžasnej XD
Taky se mi hrozně líbil tenhle.
Chlap se probudí po operaci a ptá se "tak jak ta operace dopadla?"
"To já nevím, já jsem Svatý Petr."
:D
No. Bohužel, áčákům tvrděj, že jsou pžasná třída a my ta hrozná, takže to asi bude vážný XD

4 Suši Suši | Web | 4. září 2009 v 20:01 | Reagovat

*úžasná

5 101% Cocotte 101% Cocotte | Web | 4. září 2009 v 20:46 | Reagovat

[1]: Beru to jako reklamu. Jdi do míst tobě náležicích.

[2]: Oj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama