Napadlo mě.

19. září 2009 v 19:21 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Napsat článek. Ta otřesná fotka, na které vypadám jako dement, ale naštěstí ne jako pako (Tak vypadám na všech ostatních. Vlastně na všech fotkách krom této a té školní společné, kde vypadám nádherně, vypadám jako dement a pako. A děti se mě bojí.) Ale tahle fotka na tomhle blogu už je , takže nic novýho :P :P

Zatímco moje čuprbabča, která vysadila léky na Allzhaimera (či jak se to píše) se domnívá, že držím smutek po tom šaškovi Michaelu Jacksonovi, zatímco Klára, Týna, Sabina a hopíci z ulice se domnívají, že jsem EMO, zatímco si ta prodavačka z obchodu myslí, že jsem se dala na punk, zatímco si různí typani, které ani neznám myslí, že jsem Satanista... A myslí si to hlavně cikáni, kterým bych nejraději rozbila hubu, protože kdo je tady černej...

Já ani nevím, kdo jsem. A upřímně? Mně je to celkem jedno. Můj nezajímavý život, moje úvahy, trapné teorie, otázky, hlody tipu "Vyser si oko", otázky... Tohle jsem já. Ne nějakej zasranej styl. Chlapče ve zhruba bratrově věku, který mi často říká, že škatulkuju a beztak si to nečteš, což nevadí, ty máš pravdu. A já už neškatulkuju (Respektive ne v tomto směru. Škatulkuju ve směru: "Ty jsi hopíik?Vyser si voko. - Ty jsi metalista? Jé, jak se máš? - Ty jsi EMO? Jdi se podřezat"). Narážky na to, že jsem Ó velká metalistka, se podobají rasistickým. Já bych si nedovolila hopíkovi zařvat do očí, že hiphop smrdí, Emařovi bych neřekla, kdy se naposledy podřezal. Teda - klidně jo, ale v obraně. Nikdy bych nešla po ulici a nezařvala bych na někoho: "Hiphoper! Fuuuj!!". Když na mě někdo vykřikne ta hnusná tři písmenka: EMO! To by si na cikána taky dovolil zařvat: "Cikáne!"? Asi ne, protože cikán by mu přinejmenším rozbil hubu, o to víc, kdyby ten cikán byl s padesáti přáteli podezřele si pohrávajícími s kudlou nebo zapalovačem (Horší na tom je, že Satanistou mě nazývají převážně cikáni).

Já vim, že zase píšu jeden z těch nezáživnejch článků o ničem, ale já se hledám. To, co jsem chtěla být, nemůžu být, protože to dopadne zase tak, že skončím znechucena. Já jsem silná holka, teda doufám, ale každý mě dokáže zarazit jen tím, že něco řekne, ba i svou existencí... Třeba ta pipka Šánová, která má inteligenci krabice od banánu, jak ji potkávám a před rokem vypadala na emařku. O měsíc později vypadala jak punkerka a teď jsem ji potkala na ulici znovu a měla nápadný gothický hadry(Jen mě překvapilo, že jsem ji ještě nikdy nepotkala v žádné sukni... Zvláštní). Prošly jsme kolem ní a té její povedené kamarádky, co má IQ pro změnu jako skleněná flaška od rumu a ony se otočily a já se otočila a podívaly jsme se navzájem na sebe a ta kravička s tou kravičkou2 se ušklíbla a já si tenkrát ještě dva dny vyčítala, že jsem se otočila, protože mám svoji hrdost. A ne, nechci ji už nikdy potkat, což se nepovede, protože nebýt té soukromé školy, kam chodil ten krásnej vlasatej gothik, tak jim z okna vidím do zahrady. Jenomže ona je naše Miss, která má vykoupenýho půl metalshopu a já (No dobře, metalshop vykrádám co chvíla, ale zas takovou sbírku nemám)? Vlastně je to jedno.

A ted si píšu s Veronikou. S kamarádem jsem si psala pozpátku a tak jsem na její otázku "Jdeš v pondělí do školy?" vypálila:
Samara ‎(19:07):
ona, udj
joha
?šám es kaJ
Hi :D Chvíli slečně trvalo, než jí to došlo. A já při hledání sama sebe zjišťuju, že mě víc bavilo psát tím "Psychózně monstrózním písmem, který ale nikoho nebaví, páč je to vobyčejná chuj, ale šeci ho budete muset číst, pokud se chcete něco dozvěděět, že joo?". Sice je to opravdu ostudné písmo a musím přemýšlet, abych něco nezkazila, ale to vem Satan. Anebo Bůh. Vždyť kompromisuju.

!joha kaT
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | 20. září 2009 v 9:30 | Reagovat

Protože ta fotka je bjůtyfl!

2 Edie Edie | Web | 20. září 2009 v 19:23 | Reagovat

Na tý fotce ale vypadáš dobře.
Nechápu proč se na všechny jednoduše nevysereš. Nebo je někam nepošleš. Do toho nikomu nic neni.

3 Edie Edie | Web | 20. září 2009 v 20:16 | Reagovat

Víš, ono je toho víc. Když by si znala všechno, tak by si měla možná jinej názor..Já to časem všechno napíšu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama