To je Kurt Kombajn?

5. září 2009 v 16:16 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Mám na angličtině nalepenou samolepku s Kurtem... Jak se jmenuje příjmením, je soutěžní otázka xD Kdo uhodne, nic nedostane xD A kdo neuhodne, taky nic nedostane! Lenka popadla moji angličtinu a řekla: "To je Kurt Kombajn?" a já na to: "Byl". Není to poprvé, co si lidi spletli Cobainovo příjmení (Naposledy včera matka: A ten Kombajn na angličtině je ten, jak se předávkoval, že?). Vlastně bych mohla přidat rubriku "Matčiny hlody", zase se mi toho za ty tři měsíce spousty nahromadilo xD. Chodím po blogách a píšu hrozný blbosti (Už ZASE za mě myslí mozek). Veškeré žvatlání jsem nakonec vzdala, okomentovala tři blogy a zavřela všechny ostatní záložky (Probíhá to u mě tak, že si otevřu moje oblíbené blogy, rozečtu si články <Všechny> a pak současně píšu všem komentáře <teda skoro všem, někdy mě nic nenapadá>. A pak zjišťuju, co je blbost a postupně ty záložky zavírám xD).

Cha. A teď si čtu článek u Lumennky... Co by se dělo s blogem, kdyby umřela (No, samozřejmě, že by to tam napsal Finn...). Když jsem nedávno kamsi šla (No , nedávno to nebylo, bylo to někdy teď xD a vlastně jsem se vracela ze školy (!?)), nevnímala jsem okolí a probraly mě až brzdy auta, neboť jsem vstoupila na přechod a ani o tom nevěděla. Ta babka, co řídila tu zelenou káru, naštěstí nebyla ještě tak stará, aby na mě začala ječet: "Jsi normální?", jen zakroutila hlavou. A hádejte, co mě napadlo? Blog. Konkrétně, co by se s ním dělo. Nikdo, krom ségřiného kluka nezná moje heslo a ten zas nezná můj blog, navíc by ho ani ve snu nenapadlo sem napsat. Ale kdyby sem za mě někdo napsal: "Samara umřela" - věřili byste tomu? Očekávám, že Ne (jen tak mimochodem, já bych to sem nenapsala). Kdybych se víc, jak tři měsíce neukázala, znamenalo by to, že něco není v pořádku... To je asi jasné (Ale zas může vypadnout net, můžu zapomenout heslo...). Asi by to tu umřelo, stejně jako já. Pche. Pořád jen smrt xDDD
A nic už mě nenapadá. Přemýšlím, že bych napsala ctěné osobě, páč jsme si už nepsali tak týden xD Tak já to jdu rozpočítávat xDDD Ahoj... A né, že vás něco přejede!

A tady máte ještě na otrávenou (xDDD) dvě videa Calibánků xDDD Doufám, že budou fachat...

Andy v 1:28... Úžasné xD Sice 2 roky staré, ale... (Btw. Zrovna u té písničky Life is Too short, ta jak se mi dostala do paměti poprvé, myslim na ňu pořád)
Tady mě nejvíc chytlo 1:20 - Andy pár let zpátky (A kluci jsou jacísi mladí xD!) a v 3:05 Andy dobře blbne xDDD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 5. září 2009 v 18:39 | Reagovat

Cha, proč myslíš, že jsme to tam napsala XD Taky bych od sebe čekala nějakou tu fotku z mého (ne)záživného dne XD
Kdo je ctěná osoba? XD
Kdybys zapomněla heslo, tak bys to sem napsala do komentáře, ne? To bychom šici pochopili.
Taky jsem myslela na to, co by se s blogem dělo. Nikdo ho nezná (z lidí, co by věděli, že jsme mrtvá) a heslo, které si dávám všude zná jenom bratr a bratránek. A ani jeden netuší, že blog vůbec vlastním XD Vlastně bratr to ví, protože viděl na mé tašce placku s logem blogu, ale adresu neví.
Asi byste na to holt, milánci, museli přijít XD

2 Suši Suši | Web | 6. září 2009 v 12:10 | Reagovat

Zajímavá teorie XD

3 Luky Luky | Web | 6. září 2009 v 21:50 | Reagovat

Jasně, že napíšu článek o praázdninách... ale zatím se mi do toho moc nechce! xD
Samozřejmě že jsi předpokládala správně, že se učíme!! jak jinka ne na gymplu... tam se to jinak nedělá!! xD
Prázdniny byly celkem normální... zítra snad napíšu článek, kde si o nich můžeˇš přečíst víc (tajný to neni! xD)... a co ty a prázdniny?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama