Říjen 2009

Sesmolení ze včerejšího... Rána...

31. října 2009 v 20:45 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Je to chuj, ale co už

THE AWAKENING aneb Konec radši nečtěte

Je ráno… Krásné podzimní ráno (Teď je ráno, ale za chvíli, až si to bude číst mnoho barevných očí - modré, zelené, žluté, hnědé, černé, khaki a lentilkové, ráno nebude. Cha. Je SOBOTA xD Teda teď!), které by mohlo oživit třepotání motýlích křídel, vůně sedmikrásek (Mimochodem: Voní sedmikrásky?) a dětský smích ze sousedství. A i když smích, sedmikrásky a motýli chybí, je to ráno zvláštně… Krásné. A já? Jsem zachumlaná do deky a je mi zima, naskakuje mi husí kůže a přemýšlím nad tím, co budu psát. Ráno mě probudil ten pocit napsat pár odstavců a hodit to na blog, takové nadšení z toho, že ten blog mám - jenomže moje fantazie mizí v dáli, nevrací se a vrátit se nechce. Ztratil se kus mého já, moje součást je… Pryč! Nejdřív se skrývala jako veverka v korunách rozkvetlého jarního stromu blízko mě a hrála si na schovávanou, po chvíli se ale vrátila… Pak začala chodit na delší vycházky, jako kdyby odlétala na čas do teplých krajin, vždy se mi vrátila plná dojmů a měla nové nápady- ale byla to moje optimistická naděje, MOJE fantazie… Moje melancholické projevy jsou tak nudné, že i Microsoft Word tvrdí, že přídavné jméno "Lentilkový" je nespisovné. Zmáčknu F7 a přidám jej do slovníku. A hotovo, lentilkový je od nynějška spisovné slovo.

Zvažovala jsem: Má to vůbec cenu? Ano - zase vyhrožuji… Zruším blog, vykašlu se na vás. Jenomže… Ta radost, že napíšu jen třeba tři slova je… Nepřekonatelná. I když - času je čím dál míň, můj bratr hloupne a lenivý a nechce mě na počítač pouštět. A taky slibuje, že mi zařídí konečně WiFíčko, to očekávané WiFi připojení, které očekávám již 10 měsíců a on sliboval, že bude v březnu. Otázka je, který březen myslel? Samozřejmě, že když píšu články po sporu, má to svůj důvod - Net nám téměř nejde, když píšu článek, tak se mi to ani nepřepne do WYSIWYG (Co vidíš, to dostaneš; editor na blogu, který se přepíná automaticky do HTML) - aspoň na něco mi učení HTML bylo, když už nemám web. Místo editoru se mi totiž otevře okno na psaní, ale hlavní panel nástrojů (Lišta s nabídkami Tučně, kurzíva, odkaz, obrázek,…) je v prdeli. A protože si nemůžu vzpomenout, jak se zarovnává do bloku a bylo by na dlouho, než bych vložila vlastní fotky (Musela bych přes odkaz z Rajčete a nebo to prostě musela nahrát někam jinam a s mým připojením by to bylo na dvě hodiny anebo bych si s tím musela zdlouhavě hrát, což se mi nechce), jsou články tak chabé. Takže pro ty nejimbecilnější, kteří to pořád nechápou (Ach, sorry, ne každému to docvakne, třeba moje máma by nad tím přemýšlela hodně dlouho), jdu na blog.cz a musím psát v takových těch kódech, jak jsou ohraničené < a > a na začátek vždycky musím napsat < html > a aby to bylo tučné, tak < b > a pro další odstavec < br > a tak. Jenomže to všichni už vědí. < /html >

A mimózní monstrózní Samara Metallin J. Psycho Brutal Chladnokrevná (To jest maj nejm) se loučí. A aji teď se loučí. A teďko se loučí psycho brutálně Muhahahózně s mega kapkama slz dojetí, páč se nechce loučit (Béééééééééééééééééééééééééééééééééé). Jenomže INspirace (V mym případě spíš OUTspirace) si ťapká (Eh, teď si zavazuje tkaničku uprostřed silnice) přes přechod a já ju chcu dohnat, aby ju nepřejela kára našeho souseda (Ou jé, ten kúl trabík z šesté republiky, yeah) pana Čumila se žlutym obchoďákem, kde už sedm šestinedělí a osm let k tomu staví další patro, aby se tam moh´ nastěhovat, checht (A jeho Cool žlutej obchoďák je centrem pro všechny fízlíky, kteří si tam chodí pro cigára, moje bábuše si tam chodí kupovat známky před Vánocema na pohledy a na schodku před obchodem vždy pochlastává pětice opilců - dokonce si tam vyrobili i terč a hrajou šipky na ulici. Pchá. To bych mohla jakože jít na hygienu a jakože to oznámit, okamžitě by jim to zavřeli. Pchá). Je to úchyl. A kurva! Moje fantazírující inspirace alias Fantazie II. je právě oficiálně DEADovatá. Konkrétně ju přejelo červený Lamborgýny a teď má na kolech její mozek. Ble. Fuj.

FANTAZIEEEEEEEEEEEEEEEE, ty krávo, to jsi musela jít prodávat moje obojky? TO JE MOJE PRÁCE!!!!! Ale pohřeb si zaplatíš ze svýho!!!!

U stánků na Levnou holku postávaj dvě... Holky...

30. října 2009 v 14:34 | 101% Cocotte |  -Zápisy
To monstrózně obézní psycho chuj an ICQ mě nenávidí. Nevděčník zasranej. Nechce se připojit, kurva jedna! Prodává se Centru a Atlasu, ale dobrý skutek v podobě úsměvu a bezproblémového připojení? Chuják jeden... A na ICQ2GO Flash máme moc pomalý připojení a na ICQ2GO Java nemám nervy. a Qip? Instalovala jsem bratrovi Infinum, ale nějak se to nechce spustit. Jinak s rychlostí našeho připojení od doby, co kočka rozkousala kábl a pršelo a zničila se anténa, stahuju obrázek dvě minuty a song tři hodiny. Pche.

V noťásku mám článek, možná ho sem hodim. Vlastně tam mám asi šedesát dosud nezveřejněných článků, to není ale vůůůbec důležité. Nic není důležité. Jenom moje nová rtěnka je důležitá. Krásná fialová rtěnka. Miluju ju. Voní po višních a není višňová, to je hustý.

Je dost možné, že odejdu z blog.cz blogovat na bandzone. De mi totiž výrazně rychleji. Aji teď tam píšu. O debilní chřipce. A jestli nemáte můj Bandzone, tak si ho zjistěte. ICQ máte. Che. Čau. Možná si přetáhnu ten vymazlenej článek, jak jsem ho psal ráno. (Btw: Odůvodnění, proč chci odejít z blé.cz na bandzone je, že s touhle klávesnicí, která odmítá psát, se nedá tvořit HTML, páč < a > zmáčknu fakt obtížně a na blog.cz ho potřebuju, protože se mi nechce načíst WYSIWYG. Tomu byste nerozuměli. Pche)

AHOOOOJ! A poslal svoji babičku do: Joooha! od ukčibab ijovs...

29. října 2009 v 20:09 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Ahooj! Víte, na co jsem si teď vzpomněla? Na Pozor, výstraha! Místo pro soustředění maminčiných kalhotek . Všem to připadá vtipné, ale já jsem ráda, že je to skryto za závěsem. Je to vyvrtané otcovou rukou na tom místu, jak se tam hází špinavé prádlo a pak se to hází do pračky a pere se to a odborně se to nazývá Špína.

Zítra přijede jedna děvčica s blond vlasama, jak se tytuluje na Moji sestru. A na otázku od matky: "Těšíš se?" jsem odpověděla: "Ani ne, seřvat nás může i po telefonu, na to nemusí jezdit přes celou republiku". Ten vysokej, co nám začíná šedivět a myslí si, že je můj otec (Vlastně si to myslí všichni, ale můj otec je Spiderman) se dnes prozměnu hrozně rozkašlal a já mu řekla, že jestli se udáví, že mu žvýkačky nepůjčím. Logika jak prase , MUHEHE. Jó, a moje sny? Zdá se mi už několik mnoho nocí taková chuj, kde nejen, že mě ve snu leká monstrózní prošedivělá obluda s rovnátkama, ale taky mluví s ozvěnou a připomíná to MOJE growlingování do Mikrofonu v divadle, jak Kuba říkal, že se máme naučit mluvit do MIKROFONU. Chodí proti mně s ručníkem a snaží se mě chytit, ale já jí vždycky prokloznu. A kolem je černo a často růžové zdi. A vzhledem k tomu, že inteligence mého bratra rovná se větě "Pusť mě na počítač", usednu k mému LAPTOPu a budu se snažit vymyslet pomstu, MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. ¨HÁÁÁHAHAHAHAHAHA!!! <{r>
Ale máááámíííí, já tu kočku fakt nehodila rybičkám do akvárka!!!

ZNIČIT

28. října 2009 v 19:11 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Uvažuju o něčem, co by někteří neslyšeli rádi a někteří to slyšet nesmí, protože jakožto něco něčeho a někoho se nesmí nikdy dozvědět něco a tak mi napište na něco, jestli chcete vědět něco. Víc.

Mám ve všem hroznej bordel, ráda bych přidala asi tři sta něco lidí do oblíbených, ale s rychlostí mého připojení to bude tak nějak na něco dlouho. Taky jsem měla jít v pátek na HANNIBAL LECTER a SCREAM OF THE LAMBS, ale - Lenka odjela za fotříkem (A byla ráda... Já, kdybych měla jít na návštěvu k fotříkovi, vzala bych si s sebou hodně nábojů do mého virtuálního Coltu 1911 z Mafie. Půjčí mi ho Tommy Angelo, hlavní hrdina, jak ho dabuje Mára Vašut), Adél nebude doma a Míši udělala dvě čáry přes rozpočet její madr - první čára přes rozpočet - Když jí M. oznámila, že bude spát u nás, její matička řekla, že chce foun nambr (Rozumíme telefonní písmeno) na mojí madr. Její madr se totiž neměla dozvědět, že do nějakého Apolla na koncík šupity hupity půjdeme. Ale moje máma nechce mít problémy a já nechci mít problémy a tak jsme jí to stejnak oznámily (Rozumíme - Míša řekla svojí madr před fyzikou to vysílačky, co jsme měly v plánu) a tak vznikla druhá čára přes rozpočet. A Míša ju zkusí ještě překvákat, jenomže známe to. Prostě Kváky kvák. Smůla.

Ché, včera jsem byla na kompletním vyšetření na ORL. Moje brutální zdravotní potíže nejsou sice důležité TADY (Stačí, když si poplakávám, že je ten život na hovno, poněvadž na to , jak mě bolí zádíčka, jak neslyším na levý ucho a na to, jak mě bolí klouby mám do sedmdesáti času dost - rozumíme, že ORL je ušní, krční a nosní, ale tohle taky přibyde), ale jsou. A všecko mám v pohodě, slyším líp, než kdejakej Spiderman nebo kreslená postavička z reklamy na Redbúl.
Ale v čekárně - ježiši - Dvě důchodky, druháček ze ZŠ, jeho matka a nějaká třicetiletá jebka... Děcko si sedlo k důchodkyni. Ta se ptala: "Máš počítač?" - "Ano," - "A vysedáváš na něm? Chodíš ven?" - "Nechodím ven." Ozve se matka: "Ještě, že ten PC máš, aspoň je od tebe pokoj." (Po pěti minutách)
dítě: "No, a kdyby nebyly počítače, tak koukám na telku." a důchodka: "A kdyby nebyla televize?" malej:"Tak bych si hrál a rozbil barák." (Po dalších pár minutách): matka: "0tec na něj sere, je furt jenom v hospodě." Dítě: "Já za ním jednou šel a vypil pivo!" matka: "Kdybys nekecal, zmetku malej!" Ozve se další důchodka: "No, to je teď doba, já bych teď mladá být nechtěla, teď se pije a kouří v deseti letech!" Druhá důchodka: "No, dvanáctiletého chlapce odváželi s otravou alkoholu!" První důchodka: "To za nás vůbec nebylo! Až po převratu..." (Vzpomeňme si na Sněženky a Machry, Suchánek zežranej jak hovado... A je to 25 let staré).

Jeden by zaplakal, že? A když se po pár minutách odvíjela debata na 30Kč poplatcích a ten prďola cosi žvástal o Paroubkovi, matka mu řekla: "Zmlkni už, nikdo tady na tebe není zvědavej!"...

Chá!

26. října 2009 v 17:21 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdárek mimina

Prožívám "šťastné" období a poslouchám Horkýže (Rozumíte mi - mám se fajn, za pár dní bude hůř). V sobotu jsme prohráli 2:4, ale já jsem i tak ráda. Bubnovala jsem! Ten pocit, že to umim, že prostě... Jó, a Můj bratr mě sprdl, že bubnuju hrozně rychle, ale jinak mě pochválil a toho já si vážím =P. A taky se mluvilo jen o mém bratrovi (Pokud jsem se zrovna neseznamovala s napitými třicátníky, kteří si vychvalovali moje bubnování xD), každý se na něj někoho ptal, kde je, co bude za choreo, jakej novej pokřik vymyslel... Můj bratr - ó velký Ojin, totiž pořádá veškeré zájezdy (Zařizuje bus,...), v MÉM pokoji tvoří choreo (transparenty), vymýšlí s friendama pokřiky (Táhneme na hokej, ve středu v sobotu, sereme na všechno, serem na robotu a dalších padesát slok, pak asi sto dalších a taaak) a můj bratr Ó velký Ojin, o kterém nikdo neví, že je to můj bratr xDDD Ostudu mu fakt dělat nemínim. A pak je tu neděle, kdy jsem skajpovala v pyžamu s někým a ve čtyři mi napsala Podkolenka, ať jdu na zimák. Po deseti minutách (k zimáku to mám 15 minut) mě začla shánět, kde jsem a já teprve začala hledat kulturní hadry xD A tak jsem přišla v půl páté, neměla s sebou brusle a to L. zase jo a tak jsem ještě s jednou děvčicou bez bruslí vlezli na led v botech :D Cajk... A večer se mi ozval Kuba, jestli dnes nechci ven a já na to, že jo a tak za mnou šel před chemijou a domluvili jsme se a tak mě doprovodil po škole domů. Šlechetný čin xDDD

A jinak? Podkolenka si psala s Martinem, Martin prej vyšiloval a žárlil a bylo to brutální. Juch! :) Nebo vlastně... Juch :-(!

Líbíš se mi asi tak, jak rozleptaný plášť chemikáře z reklamy na Lipánka.

24. října 2009 v 16:21 | 101% Cocotte |  -Zápisy
...Poctivý krém bez chemie xDDD

Čaj metlochům, rum punkerům, jed hoperům (To jest pozdrav)

Za hodinku jdu na hokey. S Lenkou, neurazila-li jsem ji, jakože beztak. Pořád do mě hustí, že mám pozvat někam Kubu a že až ho pozvu, tak že půjde s náma. Tak zaprvé) Jestli mu za to stojím, ať si mě pozve sám, mám teď pletky s M. a s tim si rozumim krapet víc (Ačkoliv se při první příležitosti pohádáme - Dva tvrdohlaví cholerici...) a zadruhé) Nevim co furt má s tím, že se mnou půjde na schůzu. To mě krapet moc vytáčí...

Nenávidím chemii. Je to hnus... A naprostá zbytečnost... A pak nenávidím zempl. A matiku, ze které L. propadá (Ale ani z lítosti bych ju na tu schůzu nevzala) a to je mi líto. A nenávidím všecko včetně té zasrané klávesnice, jak odmítá psat. A nenávidím loučení, tak to dneska dáme bez rozloučení...
Což nikoho nepřekvapuje.

Hlasivky v hajzlu

23. října 2009 v 19:17 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Příští týden podzimní prázdniny... Yopeee?!

Zdárko pacholci a vy nezvěř, jak sedíte u monitorů a umíte číst...


Jakožka Pokožka

22. října 2009 v 14:25 | 101% Cocotte |  -Zápisy
To je mi ale blábol...

Aloha, cikáni.
Pořádně se vám ozvu až za pár minut, hodin až dní, net jde jak psovi pastva, prostě děs. Ve shrnutí - Umím growlingovat, respektive v úterý to tak znělo. Bohužel to už nemůžu napodobit, jak to šlo předtím, hlavní ale je, že vim, že mi to jde a ted jenom zjistit, jaxem to zvládla. Waaaah!
Kuba chtěl, abych s ním a jeho kamarádama šla v pátek na nějakou akci (Vodárna, chlast,...), tak jsem mu řekla, že už něco mám. Částečně je to pravda, částečně ne (Beztak někam půjdu,...)- kdo by ale stál o jeho přitroublé kamarády?
Moje známky aneb Biologie - 1,1,, matika dopadá čím dál hůř, chemie 3 a zbytek nevim.
Tož kurna, já nestihám, tak zas někdy čuz a sorry, že jsem to tak odbi/yla.

Vždyť to je Marilyn Manson!

19. října 2009 v 19:10 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdárek =)

Kuba už má ICQ i mobčíslo a bratr novou klávesnicu, na které se absolutně nedá psat (Waaaa), včera byl brutální hřbitov a mám EMO ponožky.

Dotkni se zla a zjistíš - je fakt zlý

18. října 2009 v 14:08 | 101% Cocotte
Dotkni se strachu, a poznáš, proč se bát...

Ahoj, pacholci!
Poslouchám DIE HAPPY . Trochu mi to připomíná Guano Apes (Ale fakt jen trochu)... Zrovna jsem u songu Goodbye a to mi zase připomíná Calibany a jednu osobu, která již není mezi námi.

Chtěla bych vrátit čas...! Debilní čas, kterej utíká pořád dopředu, kterej se snaží zkurvit, co jen jde, kterej mě naprosto nenávidí.. Dává mi to dostatečně najevo .

Za pár chvil se začnu připravovat, ve čtyři m ám být u radnice a pak jdu s Lenkou a Verčou do Hřbitov Brutal City. Moc se mi do té zimy nechce... Budu si muset nalakovat nehty, protože mám celou levou ruku dolámanou a to vypadá nehezky, budu si muset pořádně pohrát s vlasama, zmalovat se jak kurva, protože poslední týdny vůbec nespím (A to už jsem dlouho naměla kafe...) a vypadám jak zombie... A to mám ještě jíst, pak se mám učit, kurva, zase nemám čas... A víte co, já vlastně nevim, proč píšu. nenáviďte melancholii, čau.

My time has come. Fakt?

17. října 2009 v 15:46 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Chudák Leňa mi zavolala v půl osmé, to zrovna oxidoval poblíž bratr a tak jsem se chovala "Chladně". A v půl deváté, jak odcházela z rande, tak jsem se chovala taky chladně, ale vykecávaly jsme šest minut. Prej to bylo celkem super, tak to je fajn. Já nemůžu najít Kubu na Facebooku, kurňa! A to si ho mám přidat já, a né on mě, když už jsem to slíbila...

Zdáreček, pacholci!


Heeej!

16. října 2009 v 19:21 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nevím, co se stalo, ale jsem z toho na prášky.

Čau.

Zaprvé - byla jsem s Kubou venku! Půl hodky po škole, celkem jsme si rozumněli, zanadávali jsme si na hopíky a snad i přes to, že jsem musela jít domů, se na mě hned zkraje nevysere :D Prostě si mě vytáhl po třetí hodině z davu naší třídy a jeho třídy a řekl, že na mě po šesté hodině počká u skříněk. Tak jsme po šesté hodině šli na ruďák a půlhodku si tam povídali. Obava 1) Matka asi šla kolem, neboť jsem došla domů, dala mi žrádlo a začala: "Ty jsi zamilovaná?" a "Ty jsi měla rande?" - přitom jsem se chovala úplně normálně... Obava 2) Chvílama jsem mlela strašný blbosti, takže chudáček byl beztak rád, že jsem šla pryč xD

Ahoj ;)

15. října 2009 v 19:11 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Potkalo mě štěstí! A tentokrát neřeklo uhni...

Zdar ;)

Všem Terezkám vše nejlepší ke svátku!

Mimochodem "Ahoj" je hned po "Nenávidím tě", "heterosexuál", "smrt", "Samara" a "Saddám" (A metal, samozřejmě, nemohu vynechat :D) nejkrásnější slovo na světě! Proč?


Rozdíl mezi zeleninovým salátem a Vlašským salátem

14. října 2009 v 20:30 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Je to jednoduché jak tři facky...

Zdárek lidi s růžovými pyžamy (Jste vůbec LIDI)? :)

Jsem teďko celkem vynervovaná, ti naši šiti ve druhé lize prohrávají s Orlovou 1:5 :D Ale mě už to vůbec nepřekvapuje.. No né, ono už je konec zápasu...

Domeček z tvarohu

12. října 2009 v 15:48 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Která cesta je správná?

Přichází

11. října 2009 v 21:59 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Ten hloupý komentář, který jsem odeslala... Neodeslal se. Ale já jsem člověk doufající v naděje, odešle se, třeba ano... Je to totiž vcelku důležité .Nevěříš? Jak málo stačí sdělit na jeden blog a jak se člověku uleví a to i přes to, že na tom vlastně nezáleží... Odeslala jsem ho tedy znovu, ale znovu mě to vyhodilo někam... Pryč...
Stačí vskutku jen jediný krok, bliká elektřina a po tvé polekané tváři loudavě utíká slaná kapka slzy. A ty mě nenávidíš jako bych za to mohla.Máme rádi Deathcore.

10. října 2009 v 15:50 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdar! Samarka se vám vrací plná dojmů a skvělých zážitků...! Po dlouhé době zase koncert, co stál za to.

Lenka na poslední chvíli koncík odřekla - nu což - její chyba - ta první skupina totiž měla i holku, která krákala do mikráku krásným čistým hláskem a to je jeden z mála stylů metalu, které ona uznává (Symfonic, Black atd.). S Adélkou jsme tedy šly do Apolla sami (Lenka nás dokonca doprovodila!), dostaly jsme červený razítko, paxme se šly ještě před začátkem projít a pak jsme se vrátily, zabraly jsme stůl a pak k nám sedl tak 20tiletej metalista a vypadalo to, že si chce povídat, pak se představil (jmenuje se Petr!) a řekl, odkud je, my jsme se taky představily a já řekla, odkud jsem a pak jsme si tak letmo povídali. Pak přišla první kapela, my jsme si šly stoupnout dopředu a kurva, už nikdy nechci poslouchat nic jinýho, než deathcore (OK, dneska v noci budu čumět na opakování dokumentu nejen o Sex Pistols :D)! Metloch šel chvilu chlastat na bar a jak jsem procházela k pódiu, pozval mě na pivo, ale já nemůžu, no :D (A né, že bych se potřebovala ožrat hned na začátek koncertu, ještě na mě doma čekalo dva tisíce prášků), po první skupině - blackmetalové - jménem ADOR DORATH(adordorath.com), jsme se vrátily s A. "k našemu ,příbytku,", sedly jsme za tim metlochem a pak si k němu sedly dva jacísi podivní postarší chlápci, tak na nás občas někdo něco promluvil a já s Adou jsme se staraly o svoje. Pak začala hrát další kapela- SMASHED FACE, která byla o mnoho lepší, než předchozí (Dle mě, samozřejmě :D). A když jsme se vrátily za metlochem ke stolu, seděl tam s partičkou kámošů a na nás nezbylo místo,Petr okamžitě vystřelil, zeptal se, jestli je má vyhnat (:D), já kývla a Petr je odehnal xDDD A třetí kapela - DISFIGURED CORPSE, ta byla nejtvrdší a poslední, kterou jsme s Adél stihly. A ani jsem se pak nerozloučila s Petrem :-( :D! Ještě tam pak hrály (Blily...) dvě kapely, ale na ty už jsme nezůstaly. Proč? No, vlastně ani nevim moc :D Moje matka mi řekla, že když budu do půlnoci doma, tak to bude ideální a já si něak nechci kazit slušnou pověst xDDD

Rajčata rajcujou

9. října 2009 v 16:02 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdar! :D

Huš, Aldo!

8. října 2009 v 20:41 | 101% Cocotte |  -Zápisy

Hampéznik.

7. října 2009 v 18:09 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Jsme banda hovad (Konkrétně já xD).

Zdar Smolíčku pacholíčku a vy ostatní si pozdrav zasloužíte jen, pokud máte rádi Smolička Pacholička.

Dnes padalo opravdu, opravdu moc moc hlášek, ale my, jakožto banda prasátek, si nezasloužíme tyhle hlášky zveřejňovat ("Fuuuj, ty žereš hovna?" - "Nee, já je jenom vyrábím..." - Chápete?).

Ché! V PÁTEK máme jenom tři hodiny (Výtvarka, výtvarka a matika, 100% budem opakovat, pohodička) a dnes jsme byli první dvě hodiny v kíně! Na zeměpisné přednášce o Indii... Popíšu vám to takhle: První hodinu usínali jen lidi okolo, ale pak jsem si ustlala skoro na Lence aji já a vytuhla taky. Jak se to postupně začalo probouzet, Lenka se pohla a já se posunula a chrápala dál, pak začala jakási indická DISCO, pak jsem znova vytuhla a jak začali všeci (Rozumějte tři lidi) tleskat a rozsvítilo se, tož jsem se aji probrala. Velice zajímavý film xD

Nechtějte slyšet Samarku zpívat. Ty doby, jak na základce zpívala sóla ve školním sboru, jsou nadobro pryč. Ale možná jenom mutuju (Strašně mi přeskakuje hlas, jak jenom mluvim a když zpívám, tak jak přecházím naráz do vysokých tónů, tož to je něco xDDD).

Upřímně je mi líto těch, kteří se mnou navštěvujou třídu! Mám strašně ráda zpěv a když se něco pustí, automaticky zpívám taky (Anebo bliju,...).

Dvě dváře Samary

6. října 2009 v 17:46 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Bez komentáře.

Ta první tvář, aneb nesnesitelná, smutná, melancholická, věčně podrážděná (Je to, jako kdyby měla krámy po celej měsíc, jestli bych to měla říct srozumitelněji), drzá, praštěná, tupá a navíc šereda, přehnaný introvert a pesimista, s myšlenkami, které by nepotěšily každého a za tyhle stavy by měla dostat pár facek.

Skřípají ve mně nervy... Neber mi můj svět!

4. října 2009 v 18:24 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Docela nutně bych se potřebovala vyzpovídat někomu na ICQ. Problém je, že nemám čas :-D Ačkoliv totiž píšu optimistické články (Snažím se,...), neznamená to, že jsem optimista. Píšu sem jen to milé a na problémy kašlu, protože by to zase dopadlo špatně (Co po mně vlastně všichni chcou?)

Zdar smolíci pacholíci!

Ségra před nějakejma patnácti minutama odkvačila domů. Nevím, jestli se mám radovat anebo být ve stavu, že se mi stýská. Fakt je ten, že se mi nestýská a nebude, protože...

Jsi schovaná v křoví a bojíš se ukázat se před světem, protože je barevný.

3. října 2009 v 17:51 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdar Kuřáci.

Moji milí, já fakt nemůžu chlastat. Ty děti to ničí a já jsem dítě... Dnes mi bába (Ano, byla jsem se ségrou a jejím nastávajícím u té ježibaby, která se tváří, že je hodná a dala mi 150Kč, pět chlebíčků, bombony a dělala, že nás ráda vidí) nalila víno... Červené. A to zrovna já nemusim. Fakt je ten, že nemusim pivo, červený víno a skoro všecko, vlastně. A všem to připadá divné, protože všeci chlastajou (Ano, je to velice komické, když někdo na oslavu desátých narozenin chlastá do skonání věků) a tím pádem se chovajou jako dospělí.

Brečíme pro radost.

2. října 2009 v 16:13 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdar.

...Pacholci!

Není nic důležité. To jako, že vůbec. Okey, Já jsem důležitá , vy jste důležití. Ale není důležitý můj život. Pro vás, tedy xD

Dobře, zase jsem chlastala ve velkym Ajs Kafe a to znamená, že nepřemýšlim. Máma mi koupila zásoby a já jsem pak hyperaktivní. Přijede sestra a přiveze mi rozkošný foťáček. Ale to vůbec není důležité. Důležitá dokonca není ani fyzika, kterou jsem nejspíš napsala na dvoyku. Nyní je důležitý jen...

Jsi hezuhazovokrásná.

1. října 2009 v 20:03 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nechtějte vědět, kdo to vypustil s úst (Né, Šmída to nebyl)!

Čágo bello vy zmije jedovaté! xDDD

Za Á, omrkla jsem skoro všecky Oblíbené, takže vynadejte mymu připojení (A blogu.cz), že když odešlu komentář, buď mě to vyhodí na hlavní stránku Blog.cz (Na hlavní vlastně ne, ale přístup byl odepřen) anebo rovnou Stránka nelze zobrazit, a za Bé, nestíhám!