Ahoj ;)

15. října 2009 v 19:11 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Potkalo mě štěstí! A tentokrát neřeklo uhni...

Zdar ;)

Všem Terezkám vše nejlepší ke svátku!

Mimochodem "Ahoj" je hned po "Nenávidím tě", "heterosexuál", "smrt", "Samara" a "Saddám" (A metal, samozřejmě, nemohu vynechat :D) nejkrásnější slovo na světě! Proč?


Šla jsem z fyziky a najednou mi někdo zaklepal na rameno... Čekala jsem, že Klára bude chtít vědět, co je za úkol, tak jsem to nevnímala, ale pak mi "někdo" na rameno zaklepal daleko intenzivněji, tak jsem se na schodech rušné chodby otočila a tam celá O4.A včele s jednou vysokou brunetkou a za ní se krčil Kuba - Můj oblíbený metloch! Na otázku od ní : "Ty jsi Samara?" jsem bleskově kývla hlavou se slovy "Jo, to jsem" a to už vedle mě stál Kuba, kterýho jsem bezmyšlenkovitě pozdravila - opětoval (Ještě jsem zamávala, jak to mám ve zvyku, musela jsem vypadat jak debil, co vyhrál ve sportce xD) :D Cosi se tam řešilo a to jsem nevnímala (Ani to, že na mě všeci cosi melou xD) S úsměvem na tváři se všichni rozešli na všecky strany a já s překvapením odešla ke skříňkám, kde jsem se z toho začínala vzpamatovávat a pak obejmula všecky, kteří mi jen přišli pod ruku :D Takže Kuba si mě fakt všímá, Lenka měla pravdu (No, ono je fakt podezřelý, když jsem sedla v biologii naproti dveřím a Kuba se tam nahrnul se svýma kamarádama a celou dobu na mě "koukali" a taky si všímavá Lenka myslí, že jeho kámoši hlídkujou na chodbě a říkají mu informace :D).

No, druhá věc je, že si mě na ICQ přidal Peťa z VrahoVice City! Můj milovaný kamarád z Apolla, který si krapet napitej sedl vedle nás, si mě našel na Bandzonu a přidal si mě na ICQ... Tedy- já si přidala nějaký jeho oblíbený kapely a on si mě tak našel... Jednoduché, jak facka... Jen jsem čekala, že si po té opici nebude nic pamatovat xD

A dramaťák? Alda mě naučil chodit (Vlastně všechny), mluvit (Pochválil mě, že když čtu zamilovanýho kluka, tak ho i hraju a ostatní nazval dědkama a puberťákama :D) a pak jsme hráli vyhazovačku (O psychické síle), kterou jsem projela (jak jinak). A pak jsme se měli navzájem spárovat (Alda nás spároval) - na mě vyšel Luke (18 mu je) a měli jsme se pochválit a navzájem říct, co se mi na dotyčnym líbí :D Já jsem mu řekla, že má hezký plný rty a pěkný vlasy a on po chvíli přemýšlení (Chudáček mě musel pochválit aji když jsem hezká jenom po tmě :D) řekl, že mám pěkný vlasy a Alda mi řekl, že jsme všeci hezcí a že se mu na mě líbí můj odlišnej styl ("Nejsi normální holka a nehledáš se, žiješ svým stylem a to se mi líbí", nebo cosi takovyho řekl, ale spíš myslim, že jenom žvatlal o mym zajímavym stylu :D).

No, zažila jsem toho fakt hodně, teďko jenom čekat, jestli se Peťánek rozhoupe (Momentálně je OFF :D). Pchá pchá, děcka... Pchá pchá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sušenka Sušenka | Web | 15. října 2009 v 21:08 | Reagovat

Štěstí říká uhni často. Ale když konečně pozdraví, je to krásné. :)

2 Edie Edie | Web | 16. října 2009 v 19:21 | Reagovat

Lepší vypadat jak debil, co vyhrál ve sportce než jako kdyby pro tebe byl vzduch :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama