Jsi hezuhazovokrásná.

1. října 2009 v 20:03 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nechtějte vědět, kdo to vypustil s úst (Né, Šmída to nebyl)!

Čágo bello vy zmije jedovaté! xDDD

Za Á, omrkla jsem skoro všecky Oblíbené, takže vynadejte mymu připojení (A blogu.cz), že když odešlu komentář, buď mě to vyhodí na hlavní stránku Blog.cz (Na hlavní vlastně ne, ale přístup byl odepřen) anebo rovnou Stránka nelze zobrazit, a za Bé, nestíhám!

Dneska byly hlasovky (Ano, jsou z nás velcí herci) s Aldou. Tak jsme dělali strašný pazvuky xD! Ale znělo to vtipně, když někdo udělal schovanej šest pazvuků, jedna skupinka si to měla zapamatovat a zopakovat, druhá na to vymyslet příběh a třetí to zahrát. Taky jsem se snažila naladit Pheobeninu kytaru, které chybí struna, ale jaksi to nejde, protože ačkoliv zahraju některé akordy, některé zní tak šíleně rozladěné (Např. Gčko nebo C jde skoro bez problému, ale D nejde... Respektive to jako D nezní... Zvláštní! A to ta chybějící struna nemá na nic vliv), že to prostě nenaladí nikdo. A to nemluvim o Banju se dvěma strunami, o klavíru, který je vlastně celý podivný a tušim ,že tam jsou housle beze strun, ale tim si nejsem zas tak jista (Byly tam mám dojem minulý rok, jestli jsou tam furt nevim). Jinak byly hlasovky pohodlné, žádné namyšlené bárbínky z vyššího gymnázia, dneska jsme se sešly ta "Pohodová a nepomlouvací skupinka" - ne, jako tuhle, když jsem přitrajdala s obojkem (Pardóóón) a ty dvě z kvinty(?) si mě začaly hned prohlížet a žvatlat o stylech a škatulkování. Šmídu jsem přestala úplně zdravit, neboť prostě škoda mluvit, Marty je poslední dobou divnej a mě to sere, Kolařík - náš zeměpisář - úžasňák v trabantu si pořídil luxusní stříbrný fáro v řádech sta tisíců korun a tohle se prostě nemělo stát (Na co je nám úžasňák z drahym fárem? My chceme trabaaant :D). Všechno je opačně. Já dostala 3! z matiky (Ano, trojku s vykřičníkem), a to i přesto, že jsem byla našprtaná jak cyp (Né, jak DVA cypy), zempl jsem snad zvládla na jedničku a zítřejší opravný test z fyziky nejspíš poseru, protože když jsem dostala ted dobrou známku, ted to zákonitě musím POSRAT. A psali jsme z ajiny, 100% výborná, jazyky mi jdou. Chá! :P Jen doufám, že mě nevyvolá zítra dějepyskářka, to by mi zklaplo...

Jináč fakt poslední dobou nemám čas, veškerý volno ve všední den mi zabírají dramaťák s hlasovkama a věčné žvatlání s Martym, dalšíma pošukama, se sebou a s lidma, kteří nejsou pošuci.

Ano, mám se špatně xDDD Velice. (Co bych si nepostěžovala? xD)

Jó, a tady ještě taková blbost, kterou jsem vypustila z úst a od té doby se toho nemůžu zbavit (Bavili jsme se zrovna o vodní dýmce):
Já: "A proč tomu jednoduše neříkáš šíša?"
L.: "Jako vodní dýmce?"
Já: "No jasně, budem kouřit V/vodičku!"
Jen pro informaci, Vodička je náš fyzikář xDDD Ale nemyslela jsem to tak, jak to vypadá xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 1. října 2009 v 20:51 | Reagovat

Pěkná hláška XDD Který jedinec (mnohynec zní divně) vypustil takový kompliment ze svého ústního otvoru? :D
Ano, techno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama