Máme rádi Deathcore.

10. října 2009 v 15:50 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zdar! Samarka se vám vrací plná dojmů a skvělých zážitků...! Po dlouhé době zase koncert, co stál za to.

Lenka na poslední chvíli koncík odřekla - nu což - její chyba - ta první skupina totiž měla i holku, která krákala do mikráku krásným čistým hláskem a to je jeden z mála stylů metalu, které ona uznává (Symfonic, Black atd.). S Adélkou jsme tedy šly do Apolla sami (Lenka nás dokonca doprovodila!), dostaly jsme červený razítko, paxme se šly ještě před začátkem projít a pak jsme se vrátily, zabraly jsme stůl a pak k nám sedl tak 20tiletej metalista a vypadalo to, že si chce povídat, pak se představil (jmenuje se Petr!) a řekl, odkud je, my jsme se taky představily a já řekla, odkud jsem a pak jsme si tak letmo povídali. Pak přišla první kapela, my jsme si šly stoupnout dopředu a kurva, už nikdy nechci poslouchat nic jinýho, než deathcore (OK, dneska v noci budu čumět na opakování dokumentu nejen o Sex Pistols :D)! Metloch šel chvilu chlastat na bar a jak jsem procházela k pódiu, pozval mě na pivo, ale já nemůžu, no :D (A né, že bych se potřebovala ožrat hned na začátek koncertu, ještě na mě doma čekalo dva tisíce prášků), po první skupině - blackmetalové - jménem ADOR DORATH(adordorath.com), jsme se vrátily s A. "k našemu ,příbytku,", sedly jsme za tim metlochem a pak si k němu sedly dva jacísi podivní postarší chlápci, tak na nás občas někdo něco promluvil a já s Adou jsme se staraly o svoje. Pak začala hrát další kapela- SMASHED FACE, která byla o mnoho lepší, než předchozí (Dle mě, samozřejmě :D). A když jsme se vrátily za metlochem ke stolu, seděl tam s partičkou kámošů a na nás nezbylo místo,Petr okamžitě vystřelil, zeptal se, jestli je má vyhnat (:D), já kývla a Petr je odehnal xDDD A třetí kapela - DISFIGURED CORPSE, ta byla nejtvrdší a poslední, kterou jsme s Adél stihly. A ani jsem se pak nerozloučila s Petrem :-( :D! Ještě tam pak hrály (Blily...) dvě kapely, ale na ty už jsme nezůstaly. Proč? No, vlastně ani nevim moc :D Moje matka mi řekla, že když budu do půlnoci doma, tak to bude ideální a já si něak nechci kazit slušnou pověst xDDD

Jinak třicátého jdu na Scream of The Lambs a v listopadu tu mají být Post it a Clou a myslím Volanti a Punk Floyd, tož to si nenechám ujít :D Příští týden tu bude Fast Food Orchestra, nad nima celkem dost uvažuju, ale nebude s kým jít :-(. Možná vytáhnu Lenku, tohle na ni nebude takový "řev".

Jó, abysme se nebavili jen o koncertu (A o tom, jak jsem přišly dom, pustily jsme noťas a čuměly na film :D), poslala jsem fyzikářovi protokol na maila a ten shit centrum to odeslal v HTML formátu (Takže místo tabulky a vůbec těch sraček je tam např." <p class="MsoNormal" style" , tak snad ho napadne hodit si to do poznámkovýho bloku a uložit si to v .htm formátu, nechci skončit s pětkou, už tak jsem to poslala o den později (Včera jsem nestíhala,...). Tož jsem mu to poslala jako přílohu, cajk, snad nebude nadávat (Spíš snad se mu to odeslalo, centrum má furt problémy).

Tak čaaaj...!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 10. října 2009 v 17:10 | Reagovat

Ano, jaj.
Máte se to ale hezky, slečny.

2 -Preclík-xD -Preclík-xD | Web | 10. října 2009 v 19:47 | Reagovat

Božíííí!!! Musíme to zopakovat!!!xD A je fakt škoda,že jsme nezůstaly dýl!!! Ale už při té 3. byli ti lidi tak ožralý a nechtěla bych je vidět při té pátééé!! xD A myslím,že by to bylo srandovní!!! TAk zdar a v pondělí budem vykládat Lence!!!

3 bejvalá DeeFee bejvalá DeeFee | 10. října 2009 v 20:46 | Reagovat

Cocottkóó, ahooooj! :-D zdálo se mi to nebo sem tě zase našla?! :-D že bych to taky zase zkusila?! docela mi to občas chybí...

4 101% Cocotte 101% Cocotte | Web | 10. října 2009 v 20:50 | Reagovat

[3]: DeeFee, zdaaaar :D! Budu moc ráda, když se vrátíš k blogování...! Mám radost, že ses ozvala  :-)

5 pavel pavel | Web | 10. října 2009 v 21:12 | Reagovat

kazit slušnou pověst  :-D  :-D  :-D
článek jsem doplnil  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama