Skřípají ve mně nervy... Neber mi můj svět!

4. října 2009 v 18:24 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Docela nutně bych se potřebovala vyzpovídat někomu na ICQ. Problém je, že nemám čas :-D Ačkoliv totiž píšu optimistické články (Snažím se,...), neznamená to, že jsem optimista. Píšu sem jen to milé a na problémy kašlu, protože by to zase dopadlo špatně (Co po mně vlastně všichni chcou?)

Zdar smolíci pacholíci!

Ségra před nějakejma patnácti minutama odkvačila domů. Nevím, jestli se mám radovat anebo být ve stavu, že se mi stýská. Fakt je ten, že se mi nestýská a nebude, protože...

Ať napíšu cokoliv, jsem nevděčná sestra, takže zase radši pomlčím. Jen na mě zase vytáhla to krátké srpnové období, co jsem přestala v sobě izolovat pocity a vypsala jsem se na blog, co si myslím a tak. Jenomže já jí nemám potřebu pořád něco dokazovat! Co ona tvrdí o nás raději pomlčím, samozřejmě jsme se pohádaly kvůli blbosti, nemá cenu zveřejňovat, o čem blesková hádka byla . Zamávala jsem jí z okna a nebyla ze mě ta uplakaná holčička jako před rokem, kdy jsem ještě před tím, než ségra na víkend jednou do měsíce přijela, začala brečet, že mi zase odjede. Dalo by se říct, že se chovám stejně, jako ona, akorát když jí někdo za to vynadá, tak tvrdí, že nedělá nic špatného. Přitom když jí cokoliv vyčtete, začne tvrdit, že to není pravda. Nemám nervy ani sílu na hádky, nemám náladu, dochází mi nápady. Mám toho akorát tak dost a jestli se vždycky přijede jenom pohádat, to rovnou může zůstat v LTM. Uznávám, že může být chyba i ve mně - ale vždycky, když si s mámou telefonuje, začne na ni šíleně ječet a to se mámě s jinými nestává. Každý je na ní nasranej, protože má důvod, ale můžeme za to my. Víte, co tim chci říct?

Každopádně nechci si dnes kazit náladu, zítra jdu do otravné školy, matikářka nám dala úloh jak prase, které jsem si vypočítala díky kalkulačce (Miluju kalkulačku!). Předpokládám, že zítra nám dá test z toho, co bylo na tom papírku, takže jsem v prdeli. No co už, je to jenom známka (Nebaví mě předstírat, jak mě matika baví a zajímá, jak šíleně se snažím mít samý jedničky a jediný, co si doopravdy přeju je, abych prolezla třeba i se čtyřkama a to mi svatosvatě stačí). Moje inteligence navíc není moc vysoká na to, abych na ty jedničky měla a i když látku chápu, při testu to dokonale poseru.

Je mi to jedno (Ale zase poslouchat ty Křečkovi kecy, že v Sekundě bychom měli prolézat s výbornými známkami... Ať jde taky někam)!

Kdybych sem hodila fotky, který jsem nafotila, posrali byste se smíchy, hlavně ten bábin svetr včera xDDDD Teď mi došly baterky, však pohodička. Ve třídním výkazu jsem ¨tuším patnáctá a zétra je 5.10. (5+10=15), což znamená, že mě v zemplu a dějáku vyzkouší... Tož to abych se šla učit (To tak).

Jdu mrknout na Facebook, jestli jsou tam už termíny pohybů do Pointu, v pátek jdu možná do Třináctky zapařit na deathcorové a doommetalové kapely a koncem října mám v plánu jít na Scream of The Lambs (Nemusím je, ale když už tu jsou... Třeba je upřednostním před takovou Epicou, na kterou bych nešla ani omylem a na XIII. Století už vůbec... A noví NW? Cha). Konkrétně u nich nesnáším toho dědka, co vokáluje, ale někdo to dělat musí a takovej Zeller za 15 let už se taky mezi nejmladší pasovat nebude (Vlastně tam nepatří ani teď :D).

Tak čaj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 4. října 2009 v 20:01 | Reagovat

Dám ti vědět jako první :D
Já teď ze zemplu měla za 3 nebo 4, to už nevím, takže taky asi budu zítra zkoušená...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama