ZNIČIT

28. října 2009 v 19:11 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Uvažuju o něčem, co by někteří neslyšeli rádi a někteří to slyšet nesmí, protože jakožto něco něčeho a někoho se nesmí nikdy dozvědět něco a tak mi napište na něco, jestli chcete vědět něco. Víc.

Mám ve všem hroznej bordel, ráda bych přidala asi tři sta něco lidí do oblíbených, ale s rychlostí mého připojení to bude tak nějak na něco dlouho. Taky jsem měla jít v pátek na HANNIBAL LECTER a SCREAM OF THE LAMBS, ale - Lenka odjela za fotříkem (A byla ráda... Já, kdybych měla jít na návštěvu k fotříkovi, vzala bych si s sebou hodně nábojů do mého virtuálního Coltu 1911 z Mafie. Půjčí mi ho Tommy Angelo, hlavní hrdina, jak ho dabuje Mára Vašut), Adél nebude doma a Míši udělala dvě čáry přes rozpočet její madr - první čára přes rozpočet - Když jí M. oznámila, že bude spát u nás, její matička řekla, že chce foun nambr (Rozumíme telefonní písmeno) na mojí madr. Její madr se totiž neměla dozvědět, že do nějakého Apolla na koncík šupity hupity půjdeme. Ale moje máma nechce mít problémy a já nechci mít problémy a tak jsme jí to stejnak oznámily (Rozumíme - Míša řekla svojí madr před fyzikou to vysílačky, co jsme měly v plánu) a tak vznikla druhá čára přes rozpočet. A Míša ju zkusí ještě překvákat, jenomže známe to. Prostě Kváky kvák. Smůla.

Ché, včera jsem byla na kompletním vyšetření na ORL. Moje brutální zdravotní potíže nejsou sice důležité TADY (Stačí, když si poplakávám, že je ten život na hovno, poněvadž na to , jak mě bolí zádíčka, jak neslyším na levý ucho a na to, jak mě bolí klouby mám do sedmdesáti času dost - rozumíme, že ORL je ušní, krční a nosní, ale tohle taky přibyde), ale jsou. A všecko mám v pohodě, slyším líp, než kdejakej Spiderman nebo kreslená postavička z reklamy na Redbúl.
Ale v čekárně - ježiši - Dvě důchodky, druháček ze ZŠ, jeho matka a nějaká třicetiletá jebka... Děcko si sedlo k důchodkyni. Ta se ptala: "Máš počítač?" - "Ano," - "A vysedáváš na něm? Chodíš ven?" - "Nechodím ven." Ozve se matka: "Ještě, že ten PC máš, aspoň je od tebe pokoj." (Po pěti minutách)
dítě: "No, a kdyby nebyly počítače, tak koukám na telku." a důchodka: "A kdyby nebyla televize?" malej:"Tak bych si hrál a rozbil barák." (Po dalších pár minutách): matka: "0tec na něj sere, je furt jenom v hospodě." Dítě: "Já za ním jednou šel a vypil pivo!" matka: "Kdybys nekecal, zmetku malej!" Ozve se další důchodka: "No, to je teď doba, já bych teď mladá být nechtěla, teď se pije a kouří v deseti letech!" Druhá důchodka: "No, dvanáctiletého chlapce odváželi s otravou alkoholu!" První důchodka: "To za nás vůbec nebylo! Až po převratu..." (Vzpomeňme si na Sněženky a Machry, Suchánek zežranej jak hovado... A je to 25 let staré).

Jeden by zaplakal, že? A když se po pár minutách odvíjela debata na 30Kč poplatcích a ten prďola cosi žvástal o Paroubkovi, matka mu řekla: "Zmlkni už, nikdo tady na tebe není zvědavej!"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 28. října 2009 v 19:57 | Reagovat

V čekárnách se toho člověk plno dozvídá..
Ráda bych ti na něco napsala a zeptala se tě co něco ale nejsi na tom a sem mi to psát asi nebudeš. Víš já musím šecko vědět. Potřebuji být informovaná, abych mohla soudit jiné, mezitím co oni soudí mě ;)
A k tomu "Máš počítač?": Jednou se mne žena v tramvaji psala, zda-li nemám křečové žíly..

2 Ká | Web | 28. října 2009 v 22:20 | Reagovat

Podobnými neduhy pokročilého věku taky trpím. Tělocvikáře to velmi překvapuje, obzvlášť když mi při běhu v koleni křupne a já odmítnu běžet dál. To proto, že jsem ztratila lístek od ortopeda a teď ve škole nevědí, že jsem omezená.
Všude to klišé o čekárnách slýchám, ale sama jsem ho snad nikdy nezažila. Vždycky je tam taková uraženě napjatá atmosféra.
Ale jeden starý pán mi v autobuse vyprávěl o jeho ženě. Prý byla anděl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama