Kterak Velká a Malá stála u přechodu v té zimě a dvě hodiny si tam povídala.

25. listopadu 2009 v 11:17 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Včera. Dramaťák skončil o půl hodiny dřív a stejně jen vyšší ročníky nacvičovaly Cantervilla, obsazovali se role za nemocné a tak. Pak jsme tam seděli a mluvili o Saw, 2012, Mafii a hráli slovní fotbal. Pak jsme šly s Verenkou domů, ale před branami Pointu (Zní to jako když řeknete "před nebeskými branami") nás požádal o čekání na babičku jeden ten chlapec, co tvrdí, že vypadá jako prase (Váhu k tomu krapet má) a tak má prasečí chřipku. Saw četla jako "Sav" a ptal se, co je to prezervativ.

A tak jsme se bavili o všem možném. Někdy po patnácti minutách přijela jeho babička a tak jsme šly s Verčou cestou domů. Normálně bych se na Vápce odtrhla, ale směrem, kam šla Verča, jsem viděla bouračku, tak jsme se tam šly přisrat a nakonec jsem s ňou šla až na další roh a tam jsme u přechodu kecaly celých 34 minut, jenomže pak mě začala vážně třeštit hlava a já šla domů. A tak jsem si trochu prodloužila dramaťák...

Dnes. Jsem doma, ráno mi nebylo dobře, asi ta chřipka :-P Fakt mi ale není zrovna dvakrát nejlíp, doma jsem měla zůstat už od pondělí. Matka mi nutí šalvěj, asi si ju fakt dám, poněvadŽ je mi fakt chujovo a potřebuju se uzdravit. Matiku ovládám naprosto DOKONALE (dokonca bratr řekl, že počítám líp, jak on! xD) a tak snad při příštích testech bude 1 x) A nemůžu najít sešit do občanky. Nechce se mi všechno přepisovat.

Máma začíná vyskakovat, že s takovou jsem mohla do té školy klidně jít.

Huá, jsem pevně rozhodnutá, že N E P O J E D U na lyžák. A nikdo to nemůže pochopit. Nasrat. Já taky nevim, proč tam nechci, ale nechci (A navíc vim, jak by to dopadlo - chytla bych tam nemoc a ještě bych nadávala, že jsem nezůstala doma). A pak bych skončila zas na plícním jako minulý rok a nešla bych skoro měsíc do školy (Jak jsem byla týden doma, pak šla na dva dny do školy a nemoc se vrátila ještě v horším a stokrát jsem byla u doktorky a na plícním a všude možně). Nikdo neví, co mi je. Ale beztak zas budu mít nejvíc zameškaných hodin z celé třídy. Taky dobrý.

Pápá.

PS: Řekněte si slovo "pila". Jestli ho vyslovujete trochu jako s Y,tak neumíte česky. Jednoho kluka kvůli tomu vyhodili z přijímaček - dobré, ne? Jen jsem zapomněla, na jakou školu to šel. Ale to už je jedno. Prostě pila se čte s I. Kdo by to ostatně řekl.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sušenka Sušenka | Web | 25. listopadu 2009 v 16:08 | Reagovat

ou.. přemýšlím jestli slovo pila říkám správně :D Sakra oni udělali chybu, že mě vzali na gympl :-D

2 Joke Pšouk Joke Pšouk | Web | 25. listopadu 2009 v 18:44 | Reagovat

Velká škoda že s náma nepojedeš na lyžák!! A jinak brzo se uzdrav...
Zdarec a dneska byl Jake uplně ve formě.. My jsme se málem pochcali smíchy a Kolařik taky(později vysvětlíme)...
PS: Dnes v chemii jsme vytvářeli terminátory!   8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama