NASRAT

24. listopadu 2009 v 19:36 | 101% Cocotte |  -Zápisy
...Ale to je vlastně jedno. Moje ICQ máte = veškeré netajnosti odtajním jen tam. Nerada vykecávám přes ICQ, když to můžu napsat sem. Ale vždyť to je všechno jedno.

Všechno.

Všechno jako všechno.

Od slova všechno.


Sere mě, jak si to tu každý čte. Víte, jak to myslím. Nejsem poučitelná, lidem, se kterými se denně stýkám, jsem tu adresu dala, už podruhé, potřetí posté.

Dřív mi sem (Než jsem všecko mázla a nějaký jiný Cocott si to tadyk mohl založit) denně chodil kdosi z Norska a Brazílie. Velice mě to těšilo (Jak překvapivé...), protože jsem si říkala "které debil mi sem leze kdesi z prdele?".

Jsem ráda za každou návštěvu od lidí, které neznám. Ale z Prostějova mi sem leze strašně moc lidí a už si aji říkám, jak je to možné.

OKo, jak mi sem kdysi v březnu chodilo 100 lidí denně, aji víc, asi mi sem chodilo víc Prostějováků, než teď . BLBOST. Nejdřív Pražané, pak nevimco, někde na pátém místě byl Prostějov.

Myslím, že šici vědí, o čem uvažuju. Ostatně to tu už bylo tolikrát.

Jenomže nemám takřka na vybranou. Buď budu muset vydržet, že šici beztak čtou, co si o nich myslím, NEBO se na ně vyseru. Ale našli si mě pod Cotterine, našli si mě pod Cottynou.

Nechci načas zmizet. Blog.cz mě zradil, když si to tak vezmu. Mám nový plán.

A odůvodnění? Máte moje ICQ (V menu...379 219 178), Ímejl (cocotta@centrum.cz) a Fejsbúk si najdete beztak taky, ale nechodím tam. NEPŮJDU TAM. NiGdo mě nedonutí... Cheché. A odpovím vám jenom tam.

Ale vůbec nevím, jestli tenhle blog zase zavraždím, přeci vám nebudu už zase vyhrožovat. Já nechci vyhrožovat, jenomže ono už to tak ani nejde. Ještě před pěti minutami jsem byla 100% rozhodnutá, že to tady ukončím z jednoho prostého důvodu. NASRAT . Moc tady propaguju svoje ICQ, ale moju historii si snad nikdo pročítat nebude a... To je jedno. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama