Návod na použití výtahu.

27. listopadu 2009 v 12:53 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Ahoooj =)

Stáhla jsem si program "Sweethome". Vytvořila jsem si tam svůj pokoj před rekonstrukcí a po rekonstrukci. Vlastně se jen bude kupovat nový stůl a konečně POSTEL! Konkrétně pohovka moja milovaná *Láf*... Ještě bych se potebovala zbavit části skříní, které mne neskutečně štvou, neboť jsou zaplněny jen bordelem. Naopak zanechala bych gramofon i s reproduktory a vůbec celou pravou část "skříňové" zdi. Mám největší pokoj z celého bytu (Společně s ložnicí) a v našem mega baráku není dostatek úloženého prostoru, tudíž u mě je "skladiště ukryté za dvířky skříně".

Dost už o mém pokoji. Uvažuju nad novou barvou zdí. Dřív byly červené. Když mi bratr pokoj přenechal a odstěhoval se do svého nynějšího pokoje, zdi šly na bílo (Ovšem už je to minimálně sedm let, co pokoj vlastním já). Ačkoliv asi je to přesně sedm let. Na jaře se mělo vymalovávat na zeleno, ale sešlo z toho z důvodu mé tvrdohlavosti. A teď o té zelené přeci jen uvažuji (Každý totiž ví, že až nebude nikdo v baráku, přijdou zdi na černou či šedou... Ale musím řádně a slušně vyhodit matku... Třeba ju vezmu do lázní a v noci uteču, cháááá xP). Ale spíš bych chtěla místo postele rakev, jednom mně to ségra dokonce navrhla, ale myslím, že když pochopila, že to myslím vážně, přešlo ju to.

Máma mi řekla, že kdyby našla pirátskou vlajku (černá a na ní kostlivec... Zbíhají se mi sliny... Huáááá)na celou moji stěnu, bez váhání mi ju koupí. Děkuju, mami!

A taky jsem zvažovala, že bych si do pokoje dala červenou žárovku. Máme modrou, zelenou, červenou, oranžovou, bílou a beztak i další odstíny. Mňá(ga), to bude masox, jak rozsvítím a bude tu krvavě rudooo x)

Matka: "Já bych ti pokoj zrekonstruovala celý a hned, ale jednou z něj zase bude obývák. Protože buď půjdeš za rok-dva bydlet dolů (Ano, ten úžasný pokoj, které naprosto miluju, Mgáá), nebo se odstěhuje Tvůj bratr a ty půjdeš místo něj (Mhéé, ještě lepší nápad... Ten jeho pidipokojík mám naprosto nejradši! Dycky jsem mu ho záviděla , taková malá zašívárna!)". Máme totiž 4+1, pak byt dole, kde bydlí babička a ona pořád vyhrožuje , že půjde do Domova senijorů (Nikdo nechápe, co ju k tomu vede, všichni ví, že by tam byla jen nešťastná... Ale ju holt baví vyhrožovat a taky to začíná už pěkně přehánět) a navíc je tam volný pokoj po ségře, kde bydlila ve věku cca 17-22, než se odstěhovala). A pak je tu ještě zahradní byt, který bych si teoreticky mohla vydupat :P Možností je spousta. Obývák je v dnešní době spojen s jídelnou, takže jako bychom jídelnu ani neměli, prostě se papá a dívá na televizi v jednom pokoji. A ložnici, po které jsem toužila předešlé dva roky, mi máma nedá, protože jen co se rozhodnu, kam budu chtít bydlet ("Ale zatím dolů bydlet nepůjdeš, na to jsi ještě mladá, počkej rok-dva"), zase by se to stalo ložnicí a to by stálo zbytečný čas rekonstrukcí (Ostatně kdo by chtěl modrou stěnu a modrý koberec,...). Nuže, nemám to jednoduché x)

Vlastně nevím, proč to všechno píšu, ale nějak jsem dostala náladu objasnit, kde budu bydlet a tak. Jdu papkat xD

A dnes taky přidám takový článeček o metalu na základě jednoho videa na Youtube. Nuže, čaj čaj xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama