Šňupeme rozmraženy pivo.

17. listopadu 2009 v 14:07 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Chucky! Čaj!

Právě mi napsal Studa . Chce, abych šla s JEHO kamarádama zahulit vodárnu. Odpověď Ne jasná. Vodárnu? S jeho kamarádama? Cha, cha. Na to jsem ještě moc poslušná.

Martin se přidal na SXE, či co. na kamarádce Wikipedii jsem našla, že jsou to ti volové, jak odsuzujou chlast, drogy, cigarety a volný sex, někteří extrémisté i čaje a kávu. Nevím, co to má za smysl. Ale určitě je to lepší, než hulit se Studovýma kamarádam vodárnu. Facebook jsem definitivně ukončila, budu tam chodit jen, když budu potřebovat zjistit dramaťák a až se bude rozesílat scénář, který se měl rozesílat před měsícem a půl.Che. A už máme doménu na anti-facebookové stránky, moje funkce je vytvořit záhlaví a opravit chyby v textu, které mi šici pošlou. Ale stejně - na FB jsem (ačkoliv nedobrovolně) a tím pádem nemám, co kecat.

Dnes je 17. listopad. Předpokládám, že většina všech lidí si spojí jakousi revoluci před dvaceti rokama s komunismem a tím to končí. Túdle. Máma měla jet s otcem do Práglu, ale fotr zase filozofoval ty svoje sračky, začal se chovat tak, jak se dycky tvářil, že se nechová a byl tu ten starý kretén a máma s nim teda nikam nejela. Cha. Ha. Checht.

Mám se učit do šických předmětů (Byly plány,...) a za cely prázdniny jsem se naučila leda jednu stránku biologie (a ještě se jich mám učit pět, pak zempl, děják, fyziku a šecko). Kurňa.

Já jsi du poplakat. Čaj. Chucky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 17. listopadu 2009 v 15:08 | Reagovat

Když se podívám z okna, je den jako každý jiný. Myslím, že dnes je každýmu jedno, že se před dvaceti lety zvonilo na václaváku s klíčema. Škoda, žeano.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama