Trupka

17. listopadu 2009 v 19:57 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Sere mě šecko. Jak Martin říká "šici" a ostatní to říkají a některé osoby to říkaly dřív, než Martin. Všici to teď říkají a já si připadám jako mega upa kopíračka. Poslouchám sračky od Cocotte Minute a asi spálím šecky fotky, které mě nutí vzpomínat na nepěkné časy. Ve vaně. A ideálně, když bude plná vody. A Czeko od Cocottů už dohrálo. Ách jo, tak pustim třeba... Arakain. To je metálek! Jé, složka Rage against The Machine! Jestli je tu Wake up a to je tu 100%, tak ty komunisický sračáky pustím. Mám je ráda. Aji když jsou to komunisti. A to se nestává často. Wake up, hurááá!!! Tak, Arakaini jsou vypnutí. Wake up. Miluju ju, tu písničku. Pokračujeme ve článku. Anebo ne. Mám chuť na kafe.

Šecko toť smrdí lakem na nehty. Né, to bude odlakovač. Pořád bych ted říkala cosi o sračkách. Začalo to hláškou "Komín" po ICQ. Protože kdosi cosi psal o komíně a já na to "seru na tebe", ale chtěla jsem se zeptat, jak to tím komínem "kdosi" myslel a komp se zasekl, já to přepsala na "komín?" a vymazalo se jenom "na tebe" a vzniklo z toho "seru komín?". Navíc Jake, Joke, Podky a já jsme banda hovad, takže nás napadají samé sračky. I když zrovna ne o sračkách. A jsou to Sračky s S. Muháááá.

Já vim, proč se mě bojíte,
máte ze mě strach,
já se nedám koupit,
já nemám prachy rád,
já nechci drahý auto, rolexy a blondýnu,
vy jste ze mne hotoví, já bez vás
ale nezhynu!
Jsem bastard, jsem jsem, jsem, jsem, jsem, jsem bastard mladej!

Parádní polosranec toto. Hrozně dlouho jsem si to nezpívala v koupelně (Vlastně od dob, co growlinguju). Nejepší je growlovat "Aj dú it maaaj veeeej!" (I do it my way!).

Přirovnala bych to časté používání slova sračka ke cpaní slova GAY do slov. Bylo to tu skoro rok, co jsme s tím s bráchou začali. Řekla jsem tenkrát "Hogay" a on na to "Basgaybal". Skončili jsme u "Gaysbol" a po čase se k tomu přidalo Ondřej Gayma (Hejma) ad. Ke sračkám - Sradčany, Srajlí. Když někoho napadne nový srací slovo, všici se děsně smějou. Jako po trávě... A po seně.

Vlastně ani neuvažuju nad tím, co píšu. Jak zítra vystřízlivým (100% po testu z biologie, to mi sklapne), beztak to smažu. Anebo né. Protože nás napadne nové srací slovíčko a já ho sem budu chtít napsat.

Skrýming tú d majkrofoun... Aj dú it máááj vej... Dys is mý, for forévr, van of d lost vans... Lýtijum... last fór hjúmn fleš... Aj ken fíl d kold stýl on maj šejkin skin ...

A teď už mě napadají jen Elektrick Mann. Sice mě pletou Rage Against The Machine, kteří pořád srají (Teda hrají - ano, není to vtipné, já vím, ale jak bysme byly šecky holky a měly po testu z matiky nebo po jointovi, tag byzme se hrozně chlámaly)... Lubrikační gel len a len pre vás!

Dám si ráno rád
lubrikační gel, lubrikační gel na prdel (4x)
Dám si ráno rád
lubrikát!

Hej kámo,
počkej chvíli a postůj
a vystrč na mě svůj průduch....

Nebo rači ne, musela bych cenzurovat...

Papa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 17. listopadu 2009 v 20:11 | Reagovat

Minulý rok jsem o prázdninách neustále říkala "kurva". Poslední dobou je to "děvka", ale to je podobný. Slova jsou zlá.
Seru komín? mne dostalo XD

2 Metteorwa Metteorwa | Web | 17. listopadu 2009 v 21:41 | Reagovat

Seru komín? :))
To mi připomíná, "kolik je? středa?"

3 žíravina žíravina | Web | 18. listopadu 2009 v 17:46 | Reagovat

Seru komín, tak to je dobrý no =D xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama