Automobily mají čtyři kola, aby se mohly rozletět.

12. prosince 2009 v 19:18 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Včera . Libor šel za U. a řekl mu, že s ním chce chodit Lenka. A pak ještě, že se U. dívám na prdel (É, ale můžu 100% řict, že to pravda není xD). ZNIČIT. Ale před fyzikou běžel Libor za U. ještě jednou a řekl, že "Všechno, co jsem ti dosud řekl, není pravda". A U. na to: "Já si to myslel." Ale samozřejmě, že Libor nemá důkazy, že mu něco řekl a jestli jo, jestli mu řekl i to s tím, že si dělal bžundu.Dost už o Ú. Měla se staviti včera Kristýna a má chřipku. Cháchá. Taky jsem skoro měsíc nehrála na gytáru a zjistila jsem, že už mi to nejde. Taky na nic. Kalim na to. A dnes? Taky den na nic. Kreslila jsem krvavé postavy a Ondřeje Gaymu. A snažila jsem se hrát na tu debilní kytaru xD A taky jsem seznamovala mamu s tim, že když mi dá pjéťo do Metalšopáka, zaplatim si poštovny sama. A nakonec jsme se poštěkaly.

Sere mě, že někteří Pražáci říkají, že je Brno malé. Je to totiž, jak pravil kdosi dnes v TV, největší město u nás v republice. Praha není město, ale kraj. A když se to tak vezme, tak hodně malý kraj. Chachá xD Ale mně je to jedno. Já bydlím ve městě, které je "Jedna osmina" obyvatel z celého Brna, já nic říkat nebudu. Chá.

Já to jdu rozbalit na tu kytaru... Chňá xD xD Ani nevim, co píšu, ale když píšu, tak je to všechno OK. Ché. Nezáživné článek - co jiného ode mě čekat, žeee...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama