Kukuřičný džus.

15. prosince 2009 v 19:50 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Dnes. Byl :D :D . Ahoj, mimochodem.

Rozhodla jsem se ,že budu hodná. Že budu tolerovat, že do mne matka cpe sladké už i ušima (myslím to vážně) a že jí to budu žrát. Ostatně ona bude ta, která bude muset poslouchat "Maaamo, já vypadám jak balóóón! Musím zhubnóóót!". Nadruhou stranu cukroví peče dobré. Ale jinak bych z teho blila.

Nemám ráda Vánoce.

Ta fotka je tak příšerně barevná, že kvůli ní nosím dioptrie. Nenosím, ale představuju si, že je mám na sobě. Tak jsem ju upravila, abyste nepřišli o zrak téže.Upřímně řečeno mě myšlenka na dnešní vánoce celkem dosti děsí. Vánoce, dárky, trsátka, tráva. Vánoce, dárky, trsátka, tráva. Vánoce, dárky, trsátka... Už to mám (nemyslím to jako to, o tom zas, až budu mít blbou náladu :D)! Dám všem trsátka. Dám mámě trsátko, otcovi nic (Pche, ještě abych mu něco dávala!), bratrovi trsátko, ségře trsátko, kočce trsátko, holkám trsátko, Martinovi trsátko a Vám pošlu trsátka poštou. Muh.e.e.

Všude se válí trsátka. Nikdy jsem s nima nehrála, až teď, trochu. Tú,tu, tú...

Dnes? děs. Písemka z fyziky a blijologie. A taky trapásek před U.. Ale mně už je to všechno jedno. Napsala jsem si taháky, které jsem nepoužila. Nikdy nepoužívám taháky. Nerada podvádím :-D V biologii jsme měli půl hodiny přednášku o lyžáku, na který stejně ani nejedu a pak přišla Svobabočka a dala nám písemky. Túdle. I kdybych na ten lyžák chtěla, nemůžu... Na nic s těmi zdravotními potížemi. Ále aspoň jsem dnes měla jen 4 hodiny, protože mi (jako vždy) odpadlo plavání :-P K něčemu to osvobození z TV je.
A v dramaťáku? Zítra je vánoční mejdlo (Přijďte taky! xD Od devatenáct nula nula v divadle <spíš bordelu xD> Point), máme donést dva dárky, čukroví a samozřejmě , že zas budem dělat bordel xD A navíc budu ty inteligenty doprovázet na kytaru, když budeme zpívat "Vánoce, Kuba Večeřal, když v tom někdo.. Na dveře zaklepal,..." - A jó, jmenuje se to O Patro Véš :D :D A pak budem hrát improligu a chlastat :-D Ještě musim vyrobit dárky (Chtěla jsem kofoláčky, ale na to jsem moc líná...). A Alda mě dnes označil za hudebního talenta x)! O.K., možná mám nějaký hudební sluch, když zahraju, co slyším, ale :D :D :D Aj láf pijánou! :D :D

Eé, nevšímat si mě dnes... Dnes mám náladu pod psa a snažím se dělat ftípky... Ale o jednu hlášku se zase podělím:

"Mně se chce na velkou!" - - "Tak se z toho poser!" :D :D :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 15. prosince 2009 v 20:24 | Reagovat

A když už je řeč o té placce, řeknu ti, proč mi ji hodlají koupit. Podepsala jsem se do písemky "Sušenka alis Satanova milenka Tereza tyvíšjakdál" (asi ti dochází že to poslední má být moje příjmení) a moji milovaní z toho měli druhé vánoce a tak se prý na mě složí. Výhra.

2 Mařenka Mařenka | Web | 15. prosince 2009 v 21:25 | Reagovat

pošli mi trsátko:D dám si ho do exkluzivního náhrdelníku vedle trsátek od Wohnoutů, Prague Ska Conspiracy, Tata Bojs, Exkrementis Magna, New York Ska-jazz ensemble a Rattle Bucket:) taháky taky nepoužívám, ale zejtra budu muset:D:D neumím buřiče:D:D a co se týče trapásku před U.? Chci ho slyšet:D:D protože u čehokoliv, co se ho týká, jsem se až doposud tlemila jak bohapustej debil:D:D

3 pavel pavel | Web | 15. prosince 2009 v 23:18 | Reagovat

trsátko jako přívěšek je přece krásnej, ne?  :-)
pouč maminku že zelenina je zdravější  :-)

4 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 17. prosince 2009 v 16:38 | Reagovat

Trsátka, trsátka
od pondělka do pátka!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama