Můj názor na posmrtný , minulý a budoucí život

2. prosince 2009 v 20:12 | 101% Cocotte |  -Názory
Delší dobu se zajímám o posmrtný, minulý a budoucí život a myslím, že už bych mohla i něco napsat. Já jsem sice tele, které sotva ví, o čem mluví, ale i přes vlivy ostatních jsem si na to udělala vlastní názor. Taky bych se chtěla věnovat Duchovnímu průvodci, který by údajně měl prožívat můj život se mnou.

1. Minulý a budoucí život

Věřím, že něco takového opravdu existuje - co věřím, dalo by se mluvit tak nějak i o důkazech! Já osobně se domnívám, že duše a duch prožijí tolik životů a ačkoliv si to mnoho lidí nemyslí, v každém životě má člověk se stejným duchem (Myslím se stejným duchem, než v předchozím životě) stejnou povahu. Váš minulý, současný a budoucí život má k sobě daleko blíž, než si někdo jen dokáže představit - třeba stupidní testy, které do vás ládují už od mládí v dětských časopisech, které tvrdí: "V minulém životě jsi byla Princenzna, Šimpanz, nebo víla" - řeknou vám, co jste byli minulý život (Samozřejmě je to blbost), ale víc si s tím propojit ani nedokážeme. Člověka, který se o tyto věci nezajímá, by to ani nenapadlo a dál by byl Šimpanzem. Já si myslím, že ačkoliv s několikaletými přestávkami, duše a duch se navrací do nových a nových těl, dokud... A právě to je ta věc. Co se stane s takovou "hodně, hodně opotřebovanou duší"? Zmizí? Zemře? Vrátí se do svého původního těla, nebo... Dostane se snad do nebe, do pekla? Ať už se totiž bude dít cokoliv, i Země jednou zanikne, protože pokud to nebude to hloupé datum 21.12.2012 (Ale pravou příčinou, proč je zmíněn rok 2012 je, že v tento den končí Mayský <indiánský> kalendář, který byl předpovězen na 5125 let dopředu. Skončí ale toto období a vznikne nové! Že tyto dny předpovídali další jasnovidci, bylo to v důsledku tohoto data... Anebo bude fakt konec světa...), bude to o desítky až stovky let později. A kde pak skončí duše? Nevrtá mi hlavou minulý a budoucí život, protože já si o tom myslím své. Hlavou mi vrtá, co se stane se starou, opotřebenou duší. Máme několik set let do opravdového zániku planety, do té doby se bude létat do vesmíru na Piknik a bydlet se bude miliony kilometrů od Země (Před třemi lety prohlásila sestra, že se lidstvo odstěhuje do pr*** kvůli zániku a já si ostatní domyslela), pokud se lidi navzájem nezniči (zničí)... Bude duše a duch létat s námi? Kde zůstane? Kdo má aspoň malý krůček k odpovědi...?

2. Posmrtný život

Myslím si, že než si duše najde nové tělo, než se "Znovu narodí", musí něco provádět. Stane se duchovním průvodcem (o tom později) někoho jiného? Bude bloudit světěm (nejpravděpodobnější možnost)? Bude ve svém dosavadním těle? Na což navazuje - jak vzniká taková duše, duch? I na tuto tématiku je spousta otázek a odpovědí. Můj názor je jednoduše takový, že duše bloudí do doby, dokud se nedostane do nového fyzického těla. A možná možnost (:D) je i právě duchovní průvodce... A co je to ten duchovní průvodce?

3. Duchovní průvodce

Hlavně je to někdo, kdo zkontaktoval moji mámu (naopak). Nedokážu vysvětlit, kdo to je, pomůže vám např.


Víc o Astrálním cestování najdete též na marlitan.iglu.cz

Psala bych dál, ale není čas =P Papa...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 2. prosince 2009 v 23:26 | Reagovat

mám v podstatě podobný názor... podle toho jak člověk žil, tak se i narodí, aby splatil dluhy, které tu zanechal... vrátí se do takového těla, aby mu to umožnilo... prostě karma  :-)
ale kdo ví? nechám se překvapit... proto se s tím v životě, v onom "teď", které je zatím pro mne to nejdůležitější, tolik nezatěžuji   :-)

2 Suši Suši | Web | 3. prosince 2009 v 16:19 | Reagovat

Nevím, na prakticky žádný život nevěřím. A s těma fotkama mohu pouze souhlasit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama