Ochechule, jež si lakuje nehty.

27. prosince 2009 v 11:45 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Dnes jedu za tetičkou, hurá! xD Ale myslím to vážně, celkem se těším... Teta je totiž v pohodě. Vezmu si korzet a sukni, muhahááá :-D Ale pod kabátem to nebude vidět :-\ Co už.

Ten lak mě nemá rád. Píšu tenhle článek a lakuju si nehty... Na černo. Upřímně řečeno, naprosto nenávidím černé nehty, vypadá to naprosto příšerně, největší trapnost... Dávám přednost průhledným lakům.. Jenomže mám těch černých už asi deset (matka se sestrou si mylně myslí, že z nich mám radost) a nechci je nechat zaschnout.. Samozřejmě, že k vánocům jsem dostala další dva, tak co už. Má-li to podtrhovat můj image, proč ne.


Víte co? Jsem pevně rozhodnutá, že ať se děje, co se děje (A Manson může být sebevlivnější), nikdy nebudu Satanista. Prostě jsem si uvědomila, kdo je Satan, ačkoliv díky knize MM mi Manson tuhle představu krapet obrátil. Ale co se neobrátí, budou všechny moje kříže. Nikdo asi nečekal, že mi z úst vyleze takový blábol, což? :-D Ale prostě musím vykřičet : NEJSEM-SATANISTA, protože mě jeden dotyčný z toho pořád podezřívá. Prostě takový menší (Atari)Terror na ICQ. Chňá. Píšu jak po rumu.

Jdu se namalovat, v jednu mizim a krom toho, že jsem si právě dolakovala nehty, nejsem vůbec nachystaná a to mě ještě čeká dlabanec.

Páá páá, Vaše (No to určitě) - Moje Cocotte


Ano, dys is maj best frénd. Tohle je Leňa (já vlevo a Podkolenka v pravo :D) a kdybych se měla chovat naprosto dydlinovsky, tak je to "MoJe LeNiCzQuaA, kTeRoU NapLosTo LoWuYu! *BF* 4EVER!" - v překladu "Moje nejlepší kamarádka, kterou mám naprosto nejrači" - a ptáte-li se, kde jsem se naučila psát vypatlátorem, otevřete Bravo Gryl na poslední stránce... Našla jsem pár rok starých sbírek, kdy byl vyPaTláTor již v plném proudu a ve vzkazníku bylo všude " Lowuju tě, *BF*4ever" - přičemž asi po čtvrt roce mi došlo, že *BF* = Best friends. A pak jsem si ten šit přestala kupovat, páč jsem si myslela, že je to "Bloody fucker".

Což souvisí se zkratkou BFU = Bloody fucker User, v češtině se to používá jako "Běžný franta uživatel" a je to označení pro naprosté počítačové lamy. To vždycky o přestávce lehnu na lavici a řvu na celé kolo: "Jú ár Bí- Fí- Jú! Jsi Bé-Fé-Ú! Bííí - Fííí - Júúú!" - ovšem nesahá to ani na paty tomu, že Joke-Aďa hodila židli v rozčílení přes celou třídu...

Takže BÍÍÍÍ - FÍÍÍÍ- JÚÚÚÚÚ!

UPDATE (12:05): Na ofo webu Cocotte Minute (cocotteminute.org) se objevil nový singl z připravované desky Sado Disco vol 2... Zprvu mi přišel zajímavý, tak jsem i hodila pochvalný komentář, ale když jsem si to pustila podruhé, zaplakala jsem... Kvalita se nezapře, ale kde jsou ti staří Cocotti? To nemůže nic zůstat při starém:( ? A tohle je ten důvod, proč už nejsou mojí nejoblíbenější kapelou, ale pořád patří mezi ty moje nejlepší, první dvě desky se totiž nikdy nezapomenou...

UPDATE (17:20): S tím "Best frends forévr" - Lena by prý měla lepší kamarádku, ale kde by ju sehnala :-D A tak jí zbývám jen já :D :( ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 27. prosince 2009 v 16:10 | Reagovat

Proč by to měl být blábol?
Pěkná fotka, ale je šíleně malá. Možná to je tím mým DOBRÝM zrakem.

2 mojda mojda | Web | 27. prosince 2009 v 17:03 | Reagovat

Pěkné foto ,sova kanárka nevysedí ;-)

3 Suši Suši | Web | 27. prosince 2009 v 17:32 | Reagovat

Ano, to udělej. Hlavně abych na to potom nezapomněla já.

4 Mishue_ Mishue_ | Web | 27. prosince 2009 v 19:53 | Reagovat

hezu blog =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama