Ta holka v administraci do toho monitoru kouká, div jí nevypadly oči.

29. prosince 2009 v 13:06 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Chuckoj!

Áá kurňa, neměla bych zůstávat po večerech na ICQ, melu strašné blbosti... Nejdřív vykecávám, jaký jsem samotář, že se mi lidi pořád víc a víc vzdalují, že jsem ve svých myšlenkách... Čím dál častěji padám do vlastních představ, vlastního světa (OK, to jsem na ICQ nikomu neřekla), pak začnu psát naprosté blbosti a nakonec si uvědomím, co jsem vůbec zač. Asi jsem... Divná. Ano, to je to slovo. Není nic hezčího, než mít tři opravdu dobré kamarády, + Evča, která mě vždycky vyslechne a poradí mi a Verča, která mi taky dost pomáhá. A pak jste tu vy, sice se možná přetvařujete, nevidím do vás... Ale jsem ráda, že mám tenhle blog a že jsem se mohla seznámit s lidmi jako vy. Víte, koho myslím? ;-) Dnes doplním sekci "oblíbené", pak snad vše bude kompletní.

Pořád dokola poslouchám písničku od Nirvánky... Where Did You Sleep Last Night... Kurte, cos nám to udělal...Rape meeee, my friend...

Hlas Kurta mi vzdáleně připomíná hlas Márdyho z Vychcané Fixy. Ale Kurt je Bůh, Kurt je něco nadřazeného. Márdy je Márdy, ze kterého se za tu krátkou dobu na naší scéně stal možná vychcánek , a možná se to jenom zdá některým lidem. Fixa je dobrá, ale... Vychcaná. Nou koment.

Proč jsou všichni dobří lidi tak daleko? OK, Leňa, Adél, Míša... Verča, Evča... Díky, že jste, ale jinak? Včera jsem se dala do řeči (díky Verči) s jedním gothikem, ale ten bydlí u Kroměříže ("Stavím se za ním, až pojedu do blázince")... Chňá. Mám tedy smůlu. Potřebuju s někým od rána do večera vykecávat o tom, jak jsou emaři zasraní, jak je tenhle svět zasranej, jak je všechno na nic. Prostě je jedno, co si myslím, slíbila jsem si, že na veřejnosti tohle psát nebudu, ale nedá se to vydržet. Chňá. Pořád jen mlčet. Já jsem takový ten introvertní extrovert, musím dávat všem značně najevo, co mi je, co se se mnou děje. Ale to prostě nejde, protože radosti si nechávám pro sebe.

Jsem divná.

Pozdravuju Kroměříž.

Joo, já vždycky, když jsem v Kroměříži (je to tam brutální), tak jdem do tech zahrad, jak je tam miliony zvířat... A je tam pavián (?), který je na mě vždycky hrozně nadržený :-D Je to zvláštní, na ostatní lidi takový není, ale vždycky, když se k němu přiblížím, má tendenci rozbít tu klec, dostat se ke mně a když se schovám, vyleze nahoru na klec a vyhlíží mě.

Asi jsem atraktivní pro opice. Jdu si tisknout parte... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 29. prosince 2009 v 14:23 | Reagovat

Pelikán je opice? Není to ten pták? No, mé znalosti biologie jsou značně podprůměrné, ale fajn.

2 Suši Suši | Web | 29. prosince 2009 v 14:39 | Reagovat

Teoreticky si z každýho náboženství vezmeš NĚCO a podle toho se řídíš. A máš takový vlastní náboženství, co není náboženstvím.

3 mojda mojda | Web | 29. prosince 2009 v 18:55 | Reagovat

Naše tělo mluví řečí opičí  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama