Leden 2010

Taková ta blbost s pointou, co se vymyslí na ICQ

31. ledna 2010 v 16:36 | 101% Cocotte po boku své drahé kamarádky Jake(jakewish.blog.cz) |  -Zápisy
Na ICQ jsme začaly s Jake takový příběh a vzniklo z toho tohle (příběh podle skutečné události) :DJe to celkem dost dlouhé, tak některé pasáže ignorujte, ale hrozně by mě zajímal váš názor na tohle...

Jmenovala se Karolína... A byla rockerka, co poslouchala Tokio Hotel, Black Sabbath, Phantom Planet, Deep Purple a spoustu rockových a metalových skupin. Když jí bylo čtrnáct, přestěhovala se s rodiči do většího města a začala si hledat nové kamarády. Protože nebyla zrovna pohledná a taky se neuměla odvázat, nikdo se s ní nechtěl bavit, ale jednou šla po školní chodbě a narazila do Evelýny, kterou zrovna šikanovali emaři. Pomohla jí a z Karolíny a Evelýny, která doteď poslouchala rap, se staly nejlepší přítelkyně. Evelýna se snažila dostat se do Karolínina světa, a tak začala poslouchat rock - jenomže jen věci, které poslouchala Karolína, neboť rocku nerozuměla. Karolíně byl náhlý zájem o rock její kamarádky nepříjemný, ale byla ráda alespoň za nějakou spřízněnou duši, takže to respektovala a přehlížela... Karolína jednu dobu naprosto nesnášela hip hop a zbožňovala Ozzyho, což nenechalo kopírku Evelýnu chladnou a tak taky nadávala na hip hop a snažila se ukázat, že je Ozzy super. Když potkala hip hopera, histericky na něj začala ječet, snažila se Karolíně ukázat, že je to drsná rockerka a po čase se tak začala i oblékat. Nebylo jí vůbec trapné, že kopíruje Karolínu a nepřišlo jí divné ani to, že Karolína čím dál častěji měla komentáře naznačující, že už to přehání.

Věštba - Umřeš.

30. ledna 2010 v 18:00 | 101% Cocotte |  -Zápisy
No to bylo. Včerejší článek vznikl ve chvíli, kdy si Jake postopadesátéosmé usrala (pardón těm, kteří jsou natolik povýšení, že jim připadá nechutné, že tohle píšu na blog). Spala jsem na zemi, Plenka na posteli a Jake taky. Překvapivě. Plenka vrzala s postelí a já je všechny ráno vzbudila.

Jake se ráno málem počurala, protože mamka obsadila koupelnu a Jake se přepila a říkala:"Ještě minutu a pochčiju se". A skoro se pochčila, pak už ani nemohla chodit. Smála jsem se.

Ani fotek moc není, protože bylo tolik bžundy, že nebyl čas fotit. Ale Jake se dala na reggae a taky se tak začala odívat. Má krásný styl, až jsem ji málem sežrala. Ona totiž neví, že ju hodlám kopírovat. A začnu rasta copánkama.

Nebo ne.

Ve dvě ráno jsme hrály slovní fotbal a já vyhrála. Vlastně už bylo zhasnuto. Předtím jsme koukali na Ace Venturu (Jak je tam Cannibal Corpse, Yeah!) a Southpark. A ještě před tím byly v Pointu a předtím zdlábly tři pizzy a předtím jsme nakupovaly a předtím jsem čekala Jaka na zastávce.

Hehe.

(Ne)opilá trojice...

29. ledna 2010 v 21:28 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Marihuana aneb proč bychom chodily, když můžeme létat?

Kupodivu ani nejsme zhulený.

Sedíme tu. Žereme tu. Mluvíme o klystýru. Sežraly jsme dvě pizzy a zbytek jsme nechaly na potom a pizza je nevímekde. Rozhádaly jsme se s holkama s áčka a je nám to jedno. Dokonca jsme na to hrdé.

Mám na sobě návlek ze Šťastné třináctky. Bavím se s metalistou, co na fotce vypadá hezky, ale od vidění vypadá příšerně. A je asi o půl roku starší. Je to čudné. Všechno je čudné. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!

Děláme něco s pytlíkem, co dělá strašidelný zvuky. Ale nejsou v něm baterky. Je na něm lebka a je použitelný na Halloween.

Míša: "Mě něco napadlo děcka........................ Nalít si pití.................... Vám nenaliju.................Máte smůlu." A teď se uchechtla.

Jdeme pokračovat v debatě o klystýru.

Vadné jak záchodový zvon.

28. ledna 2010 v 19:54 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Chá-chá-chá. Otec je hajzl. Ségra je moc moc hodná (většinou). Moja mamka taky. Zítra je u nás mejdlo. Ajta krajta. Cucám tu Pikao a je mi z něj špatně. Opila jsem se (no to né, když se fakt OPIJU, vypadá to jinak... Ale kdybych si dala krapítek víc toho dobrého pití, tak bych opilá byla. Za ty dvě hodiny, co jsem si nelokla, jsem stihla vystřízlivět).

Na výzo mám jedna z češtiny, angličtiny, výtvarky a hudebky a z ostatních předmětů dvojku. Takže bez vyznamenání. Od otce jsem měla slíbenou novou kytaru, ale pro něj výzo není dostatečně dobré (hlavně, že polovina třídy-doslova polovina, možná i víc - měli minimálně jednu trojku na výzo a minimálně 5 lidí mělo i čtverku, Evička i nedostatečnou). Takže mi ju jakože nekoupí, tak jsem mu řekla, že ať jde do prdele (slušně, ale v duchu jsem ho proklela a zabila) a on na to, že mi kdyžtak koupí kytáru na konci roku, jestli budu mít vyznamenání. Tak jsem mu řekla, ať ty peníze radši investuje do oblečení, protože chodí oblečen katastrofálně. Nepochopil. Nenávidím ho a matce jsem jen řekla: "...A nenávist se stupňuje" a taky, že ať počítá s tím, že už se nebudu přetvařovat a budu mu dávat otevřeně najevo, že ho nenávidím. (Nemám zapotřebí se s někym rozčilovat, ale je to jeden z mála lidí, které OPRAVDU HODNĚ nenávidím a nemůžu si pomoct. A nevadí mi to. Nenávidím, nenávidím, nenávidím). A moja matka to nemůže pochopit. Mimochodem dnes slaví výročí, jsou spolu neurčitě mnoho let(dokonce tak moc,že se to stydím říct), takže jakože prostě hodně.


Aaaanarchyyyy on U.K., yeah!

27. ledna 2010 v 20:45 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Mám hlad. Sedím tu a mám hlad. Veliký hlad. Lednička daleko. Právě jsem vylezla z vany, kde jsem se málem zabila. Jako o vanu, né že bych prováděla řezací rituály. Vylezla jsem a zakopla, jak neobvyklé :-D Všichni nadávají, že se mnou dnes není řeč. Chá:D! To je ale váš problém. Já si klidně můžu povídat sama se sebou. Je to čudné.

Mám divné myšlenky.

Ve škole to byla celkem dost nuda... A dramaťák celkem taky. Přišly jsme později, tak jsme dostaly za úkol na improvizačku téma "sněhová vločka", tak jsem vymyslela, že sněhová vločka bojuje za práva jiných vloček a mrazivých přístrojů a že v ledničce elektrizujou vlasy a zachraňovala jsem tam rampouch atédé... A nakonec jsme všichni - já, sněhulák i rampouch roztály :-D Pak byl úkol z jedné knížky - popsat spolužáky jedné holky a zahrát to - Tentokrát úkol do dvojic. Vybrali jsme si punkera, který zpíval Anarchy in The UK (já=Zpěvák, Jake=Kytarista), ale byla to pěkná nuda, nakonec jsme imaginární hlavní hrdinku Margot umlátili mikrofonem... A to bylo všechno. Pak jsme hráli predátora a ještě jednu improvizačku, nějak mě to přestává bavit (jak překvapivé :-D).

Chce se mi spát. Nevím, co se se mnou děje, nejradši bych se schovala pod stůl a rozbila internet (jak jednou v Ajťákách :-D), prostě byla úplně OFFLINE... Červená kytka.

Čau.

Všechno na prt

26. ledna 2010 v 19:45 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Čím dál víc mě přestává bavit cenzura. Hehe, stěžuju si na všechno, ale nic s tím dělat nechci. Je mi to vlastně jedno. Nikoho nenutím číst moje články!

Dnešek > Joke Nemocná > S/zprd od třídního > Trojka v tělocviku > Trajdání po ťamících s Míšou >Neustálé přesvědčování Plenky o tom, že ji nepomlouváme > Dramaťák > SMS od Jaka ("pojď na ICQ) > v 6 - přišla jsem domů >v půl sedmé mě napadlo podívat se na můj nabíjejícíse mobil > hele, SMSKa :-D! > všechno je na prt

Shrnu to. Joke mi ráno napsala, že je nemocná, takže jsem dnes šla do školy sama (A po cestě jsem se na ledě málem zabila). S/Zprdl náss třídní za nevímcojsmemuudělali, v matice mi nic nejde, protože neumím rýsovat. Pak bylo před biologiou. Tož, přišel za mnou Studa (ten, jak mě dvakrát vyytáhl randit, ale já na něj kašlu, protože jsem zlá, krutá a hnusná): "Co děláš v pátek?" (pokrčím rameny) "Chceme s klukama zapít výzo, nechceš se přidat?" (Zakývu nesouhlasně hlavou a přitom se tvářím, jakoby mi sežral antidepresivní rybičku a já se ho chystala zničit). Samozřejmě, že se šici hodlali k tomu vracet a S. se ke mně otočil zády a povídal si se svýma kamarádama. Chjú (upřímně řečeno, známe se dva-tři měsíce, měl dost času někam mě vytáhnout a mezi jeho kamarády - to mu mohlo dojít. A zadruhé mi není nijak zvlášť sympatický, ničím mě nezaujal-ale kdyby o sobě dal někdy vědět, možná bych přemýšlela-možná). V biologii nuda. V tělocviku jsme dělali gymnastiku, ale bolely mě záda a aji rameno, takže jsem nebyla schopná cokoliv dělat a dostala jsem trojku (jednou se tam zmrzačím) a pak jsme s Míšou šly projít pár obchoďáků. Pak jsem přišla do dramaťáku, a...

Patnáctiny

25. ledna 2010 v 17:48 | 101% Cocotte |  -Zápisy
..Už se blíží konečně , oslavím je společně se svou partou ze školy... xDDDDHahahahahahahaha :-D

24. ledna 2010 v 20:30 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nevim jak vy, ale já se strašně ráda dohaduju s hopíkama, protože vždycky vyhraju :-D Asi mám divný koníček, ale jsem hádavý typ, což někteří možná poznali... Není to zas tak o hádce, spíš ráda polemizuju, diskutuju. Jednodušší lidi, nebo vlezdoprdelky, berou rozhovor ve stylu :"Jéé, to je pěkná písnička!" - "Jo, to je!"-"Jéé, to je pěkná kočička!" - "Jo, to je..." - "Jé, ty máš krásnej řetízek!" - "Dík , ty taky" za naprosto normální, ale já bych se tak s nikym bavit nemohla. Málokdy se najde člověk , se kterým naprosto se vším souhlasím a když už to vypadá, že někdo takový existuje, snažím se vytáhnout co nejvíc témat, abych mohla nesouhlasit kvůli vlastnímu názoru... Zní to blbě, což? :-D Velice často se však stává, že na diskusi nemám náladu, takže jen všechno odkývu, občas projevím nesouhlas a dál nic nerozebírám. Například když se bavím s mojí babičkou, je nejlepší jedním uchem poslouchat a odkývat, občas něco dodat a ignorovat (protože když řeknu, že mě škola moc nebaví, vytáhne hystorky o tom, jak jako malá chodila do školy málokdy, protože měli pole a dojila krávy a prala a bůhvícovšechno a kdyby se vrátil čas, že by do školy chodila,a že si my mladí nastěžujeme, a taky říká, že přece nechci dopadnout jako cikáni, a ať do té školy pěkně chodím - mimochodem jsem jí neřekla, že do té školy nechodím,pouze, že mě to tam nebaví, ale ona vždycky začne, že nejsem cikán atd. :-D), jinak to propukne v hádku se slovy "jak ta mládež zase dopadla..." a navíc s dámami s Alllzheimerem (jaxe to píše?) se to nevyplatí... A se třídním se nehodí diskutovat, protože při jednom nespisovném slově vám vynadá :-D Jenomže moc lidí se se mnou hádat nehodlá, to mě celkem štve :-D

Věci, které ze mě dělají ultrabrutálně drsnou metalistku

24. ledna 2010 v 10:53 | 101% Cocotte |  Výmysly
Tož. Jak "Drsná" metalistka (vyjímkou jsou ty fotky s Hello Kitty, to nepočítám) víte jak podle fotek ( i když ty s obojkama a řetězama a lebkama na hřbitově jsem sem možná nedala, no prostě si mě tak představte :-D) už víte, vezmeme si to teď z té druhé stránky.

-Mám růžové pyžámko s medvídkama
-Mám růžové pyžámko s kytičkama
-Mám zelené pyžámko s medvídkama, co mi teď máma koupila (:D)
-Mám modré pyžamo s medvídkama(?), ale možná jsou to pejsci, kočičky nebo sněhuláci, nejsem si jistá.
-Mám modrý župan
-Na doma nosím někdy oranžové tepláky (ale obvykle béžové, hnědé nebo maskáčové kalhoty, takže to je vyjímka :-D)
-Růžové voňavky se nepočítají.

A budeme hrát kuličky s kuličkami z jogurtu.

23. ledna 2010 v 16:22 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Moji se vrátili z lyžáku. Podko-Lenka má nějaký divný útvar za nosem. Jake a Joke se mi ještě neozvaly. Vítekdo se vrátila. Jsem Don v Kmotrovi (už od předvčerejška a mám pocit, že dokonce Don NYC). Umím Sweet Dreams a Smells Like Teen Spirit na kytaru. Vlastně už ne, neumím nic. Hrozně mě uklidňuje, když někomu zhazuju web. Ale pssst. Měla jsem mít vlnité vlasy a cosi se podělalo a nemám je vlnité. Nasralo mě to. Plenka se to, rozto... Víteco s Michalem. Jako rozešla. Nejdřív tomu šupákovi naházím na barák vajíčka a rajčata, ale nadruhou stranu to byl šupák, degen a bůhvícovšechnodalší, takže je to pro Leňu dobře. Všichni si myslí, že to je šupák, degen a bůhvícovšechnodalší. Nerada se omlouvám. Ráda se hádám, protože většinou zvítězím, až ostatním dojdou argumenty. Mohla bych dělat rozhovory, nebo tak něco. Ale proč mě ty bleskurychlé myšlenky při rozhovorech nenapadnou v dramaťáku? To by bylo fajn, kdybych zazářila v Improlize. Poučuju Leňu o tom, že ideální kluk, dokud nedosáhne určitého věku, jednoduše neexistuje, takže ať si nedělá nic z toho, že nemůže narazit na "pořádnýho" kluka. A taky bych si ho pak musela sehnat taky. Jsem divná. Nebo jsou všichni divní a já jsem jako jediná normální. První možnost je pravděpodobnější.

Jakoby můj život bylo točité schodiště s malými schodky, které vedou do brutálních výšek. A pokud něco chci, musím do těch výšek jít, jenomže každý ví, že nejsem vůbec, ale vůbec fyzicky zdatná. A pokud by mi měl někdo pomoct, musím se obrátit na spiritualitu, jenomže poslední dobou jakoby mě něco zbržďovalo. Místo, abych relaxovala, nebo meditovala, zjišťuju "víc" o Linuxech, které mimochodem vlastním (Momentálně se ale věnuju hodně hrám, takže pracuju na Woknech). Čím víc o sobě přemýšlím, tím divnější všechno je. A mám strach, že si někdo myslí, že tohle píšu proto, aby mě ostatní litovali. Teď mě jeden debil lituje a já ho poslala do prdele. Nechci lítost, chci nafackovat a polít studenou vodou. Nebo se už nikdy neprobrat. Nee, všechny úvahy, co mě teď napadly, napsat nemůžu. Ahoj.Jak Cocotta pláče

22. ledna 2010 v 10:59 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Grrr... Poslední dobou mi připadalo, že na Wikipedii už jsou celkem inteligentní články, protože tam začali psát i lidi, kteří tématům rozumí. Dnes jsem se ale (bohužel, stálo mě to nervy) znovu dostala na stránku "Gothic metal" - jak máme všem těm blbcům, co to na Wikipedii pořád serou, vysvětlit, že něco takového zřejmě ani neexistuje? Gothici poslouchají Gothic a Deathrock (více o gothické muzice se dozvíte u Lúmennky), krapítek toho post-punku atd. (já se v gothické hudbě moc neorientuju, občas si poslechnu ten Death rock, není to špatný). Gothika a metal jsou pojmy, které spolu souvisí jen úzce... Dřív jsem si myslela, že to, že Gothic metal je blbost, je jen názor Lúmenn, ale postupně jsem se seznámila se spoustou gothiků a ti mi tvrdí to samé, že něco jako gothic metal neexistuje. A když si poslechnu rádoby Gothic metalové kapely, moc gothiky tam neslyším. Některé kapely hrají směsici metálku a gothic rocku, ale tyhle věci se nazývají Crossover (=něco ve smyslu, když kapela skloubí víc žánrů do sebe) a i na tyhle věci existují pojmenování (určitě by se ve velkém množství metalových žánrů něco našlo). No nic, že gothic metal neexistuje, jsme probrali :D

A když jsem sjela níž, přečetla jsem si, že Epica, Nightwish, Evanescence, Sirenia, Within Temptation jsou Gothický metal.

Raz-dva, raz-dva... Ještě zesílit... Zkouška raz-dva... Jojo, to je ono... Nemálo mi šiblo...

21. ledna 2010 v 10:47 | 101% Cocotte |  Výmysly
UPDATE (12:50): Holky už zavolaly a aji poslaly pohled :-D

Důvody, proč mi holky ještě nenapsaly (tedy... slíbila jsem, že se ozvu já, moje chyba):

-Rozbil se jim autobus, tak to museli dolyžovat po svejch, ale po cestě umřeli vyčerpáním (měkké I na konci, protože jela celá třída-u některých jedinců by mi to nějak zvlášť nevadilo).
-Unesli je mimozemšťani.
-Smetla je lavina.
-Potkali na sjezdovce Bin Ládina a skamarádily se s ním.
-Potkali Saddáma (což je divné).
-Zjistily (teď už s Y), že má tráva (vítejaká) sedm listů a mně na výkres kreslily jenom pět.
-Někdy i čtyři.
-Cháchá.
-Zapomněly na mě.

Dětství

20. ledna 2010 v 10:16 | 101% Cocotte |  -Zápisy
-Jako malá jsem byla psychopat.
-Jako malá jsem byla drsný psychopat.
-Psychopat jsem pořád, ale už nemám potřebu se s tím chlubit
-Jako malá jsem byla přesvědčená, že pod klapkami našeho klavíru jsou ukryty miliony.
-Jako malá jsem vzala nůž a začala seškrabávat povrch klapek klavíru, protože jsem si myslela, že jsou tam miliony.
-Otec mě nachytal a dal mi takové kázání (P.S.: bylo to tak ve druhé-třetí třídě), že jsem se od té doby už skoro nedotkla nože.
-A už jsem se od té doby nedotkla klavíru a díky tomu mě málem vyrazili ze ZUŠky.
-Ale to nemuseli, já jsem po třeťáku odešla sama.


Ár jú ímou?

19. ledna 2010 v 23:01 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Předem upozorňuju, že tenhle článek je katastrofální, protože mi nebliká v hlavě taková ta žárovka.

Tak hraju Godfathera. Je to fakt výborná hra, akorát se naprosto dementně ovládá - na to se ale též dá zvyknout - každá hra má jiné ovládání - zvykla jsem si. Na hru jsem si vzpomněla, když jsem se minulý týden dívala v TV na druhý díl první části Kmotra (Kmotr=Godfather pro ty pomalejší) (první díl jsem viděla několikrát a druhý si nevzpomínám, ale mám dojem, že taky). S knížkou jsem se bohužel neseznámila, ale když je film opravdu špica, knížka musí být fakt žrádlo, měla bych začít číst :-D Ale zrovna dočítám Emily The Strange - Ztracené dny, pak se konečně pustím do půl roku rozečtených My děti ze stanice Zoo a pak zřejmě znovu rozečtu svoji sbírku puberťáckých romantických knížek z edice Alice a... (schází mi jen dvě nebo tři knížky z této edice, minulý rok jsem tu Alici celkem dost hltala). Zpět ale ke Kmotrovi - mohla bych dělat v budoucnu testera , nebo tak něco, protože pořád hraju hry, aniž bych se zaměřila na určitý žánr (i když GTA, Mafia a Godfather by se dal hodit tak nějak do jednoho pytle, Tomb Raider je sám o sobě sto padesát (=přes deset) her určitého žánru a závodní hry jsou též moje oblíbené). O hrách jindy, tyhle věci zajímají málo koho.


Moji milí se mi ještě neobtěžovali ozvati se z lyžáku (OK, slíbila jsem, že jim napíšu já).

Experiment, výzkum... Nazvěte si to jak chcete.

18. ledna 2010 v 21:16 | 101% Cocotte |  Výmysly

Jak se máte?Škoda, že nemám červenou tužku na oči

17. ledna 2010 v 23:19 | 101% Cocotte |  -Zápisy
...Jenom konturu, a ta není tekutá. Počmárala jsem si totiž nohu černou tužkou způsobama vraždy (podřezání žil, skok z mostu, otrava Chuck Norrisem,...) a pak se šla vykoupat, tak se mi vše smylo. Tak si říkám, že je škoda, že jsem se nepočmárala červenou tužkou, že by to vypadalo krev (Radši jen vypadat zjizvená, než být zjizvená-nemám pravdu?), ale aspoň už vím, co chci vytetovat.

Vtip. Vytetovat si chci pentagram (nevim kam), kříž (za krk), menšího dráčka na lýtko a na zápěstí tři X (xxx), za ucho možná notu a na záda (ouplně dolů na záda, ale ne na prdel :D)nápis Metal, někam (nevim kam) chci dvojitý kříž (#), Ankh (křížek nahoře s kličkou), "DS" (dělnická strana) na co nejmíň vyditelný místo a dalších sto padesát křížů (když už věřím v tolik náboženství, což pro některé není pochopitelné - o tom jindy) ale vše jen hennou.

Moji milí odjeli na lyžák a ani se neobtěžovali mi napsat, že už dojeli, ale co už nadělám jiného. Jsem čím dál šťastnější, že jsem nejela. Fakt, jako. Týden beze školy - co víc si přát??? Žádnou známku si opravovat nemusím, snad se jen budu učit do fyziky a matiky, možná se podívám na chemii a v úvahu připadají i naučitelné předměty, ale to je fakt to poslední, co chci tenhle týden dělat. Chjú.


Fight, Fight, Fight, Fight...

16. ledna 2010 v 21:34 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Česká televize ví, jak nasrat. Že zrušili Pětku v Pomeranči jim nikdy nezapomenu, ale budiž... Dnes zapnu bednu - Game Page, pohoda... Pak začně Medúza. Kriste Pane, co to tam moderovalo za trapku? Snažila se mluvit spisovně a ujíždělo jí to, div si neužvýkala jazyk ze žvýkačky a nepříjemná jak... A pak se mi vše spojilo - zpěvačka Toxique. Nedivím se, tu kapelu nenávidím a má nenávist zesílila ve chvíli, kdy je narvali do Pětky v Pomeranči. Bednu jsem vypla a čekala, až začnou Simpsonovi, ale ono další džouk- kvůli debilní lyžovačce nebudou ani Simpsoňáci, ani Sabotáž, ani Atáci. Nasrat. Když chci vidět lyžovací pajduláky, co jezdí kolem těch tyčí, co se div nezlomí, snad si zajedu na sjezdovku, ne? Kvůli tomu nemuseli rušit Ajťáky.

Jsem divná, že mě to nasralo. Ale nasralo.


My jsme chlapci od dědiny, milujeme Kateřiny...

15. ledna 2010 v 21:36 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nedaleko od Řáholce jede Rumcajs na motorce!


Milí zlatí, dnes jsme v hudebce zpívali na známky. Jelikož ale zpíváme po menších skupinkách, dohodly jsme se já-Jake-Joke-Plenka, že budeme ve skupince spolu (jinak by to ani nešlo) a nastoupily jsme před tabuli s oznámením "Pančelko, budem zpívat ze strany 22". Volba - Nedaleko od Trenčína. Krásná písnička od Moravanky :-D I Chuck Norris jim závidí. Určitě !

Pohádka o Jelenovi.... Vystupuje tam i Chuck Norris :D

14. ledna 2010 v 20:45 | 101% Cocotte |  Ostatní
Nuže, dnes to vezmu v rychlosti - nemám na nic náladu-jsem znuděná-ze čtvrtletky a testu z matiky jsem dostala 3-na výzo je nejistá 2-Chní.

A v této pohádce se po minutě a půl objeví Chuck Norris :D


Aha...

13. ledna 2010 v 18:26 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nejspíš seknu s mým jediným dříve i oblíbeným zájmem... Ano-dramaťák, tak nějak jediný "kroužek"... O konci uvažuji už hodně dlouho, ačkoliv mě to neskutečně mrzí. Přitom dřív mi to celkem šlo...

Když jsem v polovině září začala tak nějak zjišťovat, že to, co se dříve dalo nazvat "hereckým talentem", je v (čtyři hvězdičky), říkala jsem si, že se do všeho zase dostanu, že bude všechno jako dřív. A pak byl říjen, listopad, prosinec, leden... Nikde nic. Říkala jsem si, že se aspoň mírně zlepším, ale spíš se pořád víc a víc zhoršuju a já nechci, aby si ostatní mysleli, že jsem fakt tak neschopná! OK, vtipné nápady můžu mít sebevtipnější a stejně se nikdo chlámat nebude , protože nejvtipnější je ta cca pětice kvarťanů(a terciánů), kteří jsou tak hrozně vtipní, i když nic nedělají. Jakoby se lidi zafixovali proti těm, co od nich nepatří a nechlámali se vtipům v jejich podání. Jakoby všechno ztrácelo smysl - OK, tvrdím to pořád - ale aspoň u toho dramaťáku se muselo tolik změnit? No, nebylo fajn mít minulý rok skupinu vrstevníků, kde jsme se chlámali opravdu všem vtipným věcem? Cožpak kvůli něčemu hraničícímu s povrchností musí všechno jít do kopru?

Zápěstí.

12. ledna 2010 v 20:28 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Koncer byl super :P

Učím se Sweet Dreams od Mansona na gytáru. Tu písničku už umim, ale krapet od jiného tónu, takže to s Mansonem neladilo. Vlastně neumim nic na kytaru přesto, že tvrdim, že už jsem středně pokročilý :-D. Hned na začátku je jeden debilní hmat (pro mě debilní=měsíc jsem nehrála na gytár, když nepočítám párkrát zahrání jedné-dvou pisniček), ze kteryho mě bolí zápěstí a hned ze začátku to dycky pěkně zeseru.Ale už tu sranici umím. Jako od Céčka.

Zlatý Limp Bizkit a Sex Pistols a Nirvana a Vypsaná Fixa, ti jsou jednodušší. Vlastně jsem ani nepotřebovala debilní videa z Youtubu, abych se ty srance naučila. Teď už potřebuju... :-D


Božínku

11. ledna 2010 v 20:02 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Vzkaz pro Míšu: OK, máš nový blog, ale nespamuj mi tady, nebo tě bloknu :-D

Háj bejbiz (není to v překladu "Hi babies", ale něco na ten způsob xD)

Míša se právě přiznala, že šije gumovým medvídkům hlavy k tělům normální nití. Na mě nemá, já jim šiju hlavy zubní nití. K tomu byla též vedena diskuse, když jsme šly já, Míša, Plenka a chvíli i Joke domů (neřešit, co všechno jsme probíraly xD Jako malou ochutnávku uvedu, že se Jakovi chtělo hrozně na velkou a mně a Plence zas strašně na malou a všichni jsme se navzájem rozesmívaly... Naštěstí se nic nestalo xDDD).


Samara&Jake v akci aneb dvě metalistky našly Barbie hadry

10. ledna 2010 v 13:22 | 101% Cocotte |  -Fotky
Včera jsme s Míšou krapet blbly a fotily pózy v barbienskejch hadrech (potom i v těch normálních metalistických) :D

Chá, chá :-D Twillight už bude mít čtvrtý díl... Asi se zebleju.

Akce: Změnárna
Datum: Včera sobota byla....

Některé fotky jsme s Míšou upravovaly a některé MUSELY být upraveny, ale spousta z nich je jen zmenšena. Jinak fotily jsme daleko víc a fotily bychom dál, kdyby nechcípla baterka (:D), tohle je jen taková "ochutnávka" :D Jinak nevíšmejte si toho, jak se brutálně xichtíme, ono bylo těžké nezačít se tlemit :D

Je ze mě hotový zverimex!

Jak čelenka svými zuby sežrala chlebíček.

9. ledna 2010 v 20:21 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Sedí vedle mne Jake (Míša). Prochodily jsme půlku Prostějova (=dvě hodiny jsme chodily pořád stejnou trasu :D) a máme dobrý pocit z toho, že se nám na radiátoru suší ponožky. O kabátu ani nemluvím.

Dnes se budou fotit "ó velké porno/promo fotky" (porno tam nebude, pokud se neopijem a neopijem se!), takže možná pak něco přibyde. Ale nyní jen dvě-tři fotky z webkamery. Chá!
Nic moc kvalita, ale aspoň je to z webky, co už


Zbláznili se.

8. ledna 2010 v 22:10 | 101% Cocotte |  -Zápisy
To byl zase den. Naprosto ne-úchvatný den. V kostce - Ráno bylo venku 30 cm sněhu - v šatně jsem si vyzula boty a zase si je obula místo bačkor - Míša se polila tuší a měla ji i mezi zubama - Čuměla jsem na U. jako na exota a on na mě - v matice jsme psali a já uprostřed testu dostala hrozný nápad a nakonec jsem vybuchla smíchy - ve fyzice jsme dělaly naprosté píčoviny - po škole jsem se bořila do sněhu - zapomněla jsem si objednat oběd.


Čak Noris.

7. ledna 2010 v 21:47 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Chytli jsme "Chuckovinu" (náhrada za rakovinu, ale jedná se o naprosto jiné příznaky - mluvíme se slovy a v příhodných situacích nahradíme první písmeno, či celou slabiku na "č", nebo "chuck"). Krom toho, že jsme si daly nová jména - Čoke, Čake, Čamara a Č(e)Lenka (U Lenky to bylo těžší, nevěděli jsme, jestli jí říkat Čodkolenka, Členka, Čelenka nebo Členochodka, apod.), jsme titulovaly i Čabinu, Čláru, Čenise a Čarilyna Čansona. A Čandyho Dornera :-D Nahradili jsme slovo čokoláda za Chuckoláda, místo cukroví je Chuckroví... Átépé. Jestli nám doteď nepřehráblo, dnes se to stalo.

Chuck Norris dokáže zvednout zmeškaný hovor.
Chuck Norris dokáže stisknout na klávesnici ctrl+alt+delete jedním prstem.
Chuck Norris umí jako jediný padat z prvního patra z okna do patra devátého.
Chuck Norris pořezal žiletku při holení.
Chuckovy slzy léčí AIDS - ale Chuck bohužel nikdy nepláče.
Chuck Norris si neprdne, prd si Chuckne.
Chuck Norris se umí vzbudit tak rychle, že se umí přistihnout, jak ještě spí.
Když se Chuck postaví před zrcadlo, zrcadlo se rozbije. Není totiž tak hloupé, aby stálo mezi Chuckem a Chuckem!
Chuck Norris vyhrál Kámen-nůžky-papír před zrcadlem.
Chuck Norris dokáže rozplakat cibuli.
Chuck Norris vyhrál Tour De France na rotopedu.
Chuck Norris nepotřebuje peníze, protože co řekne, to platí.
Otec Chucka Norrise chtěl být odnarození, jako jeho syn.
Chuck Norris je jediný, který dokáže porazit tenisovou zeď.
Když Bůh řekl: "Budiž světlo", Chuck Norris otočil vypínačem.
Chuck Norris spadl do vody a ta se v něm utopila.

Dost už o Chuckovi :-D


Jakoby všechno ztrácelo smysl...

6. ledna 2010 v 18:17 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Dnes byl krásný den až na to, že jsem pochopila, že jsem opravdu zbytečná.


Všichni něco sledují

5. ledna 2010 v 19:15 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Všichni tak nějak něco sledují na druhých a pak vám dají sežrat, že jste takoví, že jste se změnili. Člověk však nemůže být stejný, ať chce jak chce - a v pubertě to platí... Dvojnásob? Nevim. Měla bych asi nejlépe vědět , jak jsem na tom já, co se změnilo na mně. Ale já to nevidím, mně to nepřijde! A proto mi vadí, když má někdo problém se "změnou". I kdyby to byla změna ze dne na den (nepočítám pózu), člověku to nepřijde a doufá, že se mění k lepšímu. Jenomže nic už nebude jako dřív.

Napadlo mne to tak, když jsem se marně snažila vymyslet, co vám napíšu do komentářů. V hlavě mám obsah vašich článků, ale komentáře nepíšu zdaleka ke všemu. Vlastně mi vůbec nejdou vymýšlet komentáře - mám vlastní názory, ale ty jsou nehodícíse. A přitom před rokem jsem okomentovala všechno! :-D Vlastně i fóra jsem byla schopná zaspamovat naprostými nesmysly (I když jako Krrk na mp3s.nadruhou.net to fakt zdaleka nebylo xD), protože mi to nepřišlo divné. Ale hlavně mi přišlo daleko víc věcí k diskutování...

Začínám se přibližovat k mé dětské části. Jakoby bylo všechno ostatní vedlejší , a´t už mé puberťácké nálady, tak moje "velice dospělé" chování... Dnes v šatně před tělocvikem jsem se rozchlámala, zpívala Sweet Dreams a řvala na celou šatnu, poněvadž tohle jsem dělala jako malá, hopsala na základce po lavicích a řvala. A teď jsem hopsala ve stokrát větší šatně a u toho zpívala Mansona. S Jokem xD.


Všechno pohltila tma

4. ledna 2010 v 18:16 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Od soboty jsem měla myšlenku sepsat zajímavé články a poznámky z mého deníku sem na blog- ale ne, sem ne. Ve starém deníku, psaném mými opravdovými myšlenkami a pravdou, je kus mě, ale můj nový deník, do kterého sem tam napíšu (od září)... Nedokážu k němu být upřímná. I kdybych ho měla psát krví, napíšu tam něco jiného, než si myslím... Částečně ze strachu z odhalení a částečně z toho, že vlastně nevím, co si myslím a co si mám myslet...

Někdy bych se nejradši podřezala. Nenávidím, když matka nenápadně zaklepe a v tu chvíli, kdy jen "zaťuká", už vrazí do dveří (takže obyčejně vidí, že se dívám na krvavá videa, nebo že píšu sem... Nemám šanci hodit prohlížené věci na lištu), přijde k oknu a zatáhne žaluzie a pak rozsvítí. Při této "rychlé" a "neškodné" akci se mě stihne zeptat, jestli se nemám učit či jestli nemám úlohy, co chci k jídlu a jestli mi není zima. Obyčejně jenom něco zamručím, ona řekne: "Prosím?", já na ni zařvu: "Nemůžeš vypadnout? Zatáhnout rolety dokážu i sama" a ona řev samozřejmě opětuje. Pak prohodí ještě něco a práskne dveřma.


Myslela že je to Známka Punku...

3. ledna 2010 v 20:14 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Ale to byl Hrad od Zámku Visacího :-D

Ahooj :) Dnes je vlastně nadpis skoro delší, než článek, poněvadž se musim našrotit češtinu a navíc v telce dávají Venkovského učitele, tož to si nemůžu nechat ujít :-D Zrovna tam byla ta scénka s traktorem a Známkou Punku =P

Začnu pracovat na ňákym menším módu do Mafíe, jsem sice hrozně líná a měla jsem na to celé vánoční prázdniny, ale až dneska, když jsem dohrála Mission Pack (trvalo mi to snad hodinu a půl, sice celkem pěkný mód, ale věřím tomu, že kdyby si s tím pohráli víc, máme tu jeden z nejkvalitnějších přidaných misí... Působilo to na mě odfláknutě), vzpomněla jsem si, že si s tím chci krapet "pohrát" (nakonec z toto stejně nic nebude =P). Nu nic, opouštím vás tedy. Mějte se fajn =P :D