Ár jú ímou?

19. ledna 2010 v 23:01 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Předem upozorňuju, že tenhle článek je katastrofální, protože mi nebliká v hlavě taková ta žárovka.

Tak hraju Godfathera. Je to fakt výborná hra, akorát se naprosto dementně ovládá - na to se ale též dá zvyknout - každá hra má jiné ovládání - zvykla jsem si. Na hru jsem si vzpomněla, když jsem se minulý týden dívala v TV na druhý díl první části Kmotra (Kmotr=Godfather pro ty pomalejší) (první díl jsem viděla několikrát a druhý si nevzpomínám, ale mám dojem, že taky). S knížkou jsem se bohužel neseznámila, ale když je film opravdu špica, knížka musí být fakt žrádlo, měla bych začít číst :-D Ale zrovna dočítám Emily The Strange - Ztracené dny, pak se konečně pustím do půl roku rozečtených My děti ze stanice Zoo a pak zřejmě znovu rozečtu svoji sbírku puberťáckých romantických knížek z edice Alice a... (schází mi jen dvě nebo tři knížky z této edice, minulý rok jsem tu Alici celkem dost hltala). Zpět ale ke Kmotrovi - mohla bych dělat v budoucnu testera , nebo tak něco, protože pořád hraju hry, aniž bych se zaměřila na určitý žánr (i když GTA, Mafia a Godfather by se dal hodit tak nějak do jednoho pytle, Tomb Raider je sám o sobě sto padesát (=přes deset) her určitého žánru a závodní hry jsou též moje oblíbené). O hrách jindy, tyhle věci zajímají málo koho.


Moji milí se mi ještě neobtěžovali ozvati se z lyžáku (OK, slíbila jsem, že jim napíšu já).

Nějak čudné, že chodí na Facebook, ale nepíšou si tam statusy, někteří by i přes veškeré zákazy átépé prostě napsali, i kdyby jim pak měla upadnout noha (na co nohy, když stejně chodí jen do školy a zpátky a dvakrát v životě na lyžák - OK, já ani na ten lyžák nemůžu - navíc ven chodím zřídkakdy, třeba teď mě Jake a Plenka vytahovaly s čoklem a já tvrdila, že se musím učit-- což byla pravda, ale MUSÍM neznamená, že se fakt učím. I když jsem předpokládala, že se na ten sešit aspoň podívám-ale jinak ven chodím, když už není do čeho kopnout, než abych hrála... Godfathera(škrkám) abych seděla u Facebooku). Moc mi to mele dnes.

Dnešní jediný rozhovor na ICQ (byla jsem tam sotva půl hodiny a ve statusu nerušit)

Krista A. (13:40:42 19/01/2010)
cawec jak je
Samara (13:40:59 19/01/2010)
ahoj, jde to :P
Samara (13:41:00 19/01/2010)
Co ty?
Krista A. (13:43:34 19/01/2010)
jj super porad parim The Sims 2 je to good
Krista A. (13:43:42 19/01/2010)
musim cawec

Vyrušila mě z Godfathera, z té části, jak se uřeže hlava koňovi a dá se do postele, jak pak ten typan řve jak pominutý, když se ráno probudí bez nohy a s koní hlavou ve své posteli. (Nemám paměť na jména, což mi připomíná, že si pletu Jaka a Joka, Kristýně občas řeknu Gábino a to jsem s těma pošukama už ve třídě dva roky. A Šmajdalfce občas řeknu Ivy, i když to je vlastně jedno)

Dnes jsem byla nucena dívat se na patnáct minut (=smrt) Ordinace v Růžové zahradě. V té chvíli jsem přemýšlela, jestli si mám jít pro Kinedryl, nebo bude stačit sáček, protože z upoutávky se mi zvedal kufr, ze znělky se mi zvedal kufr a ve chvíi, kdy tam naběhla ta pošučka, co ještě nedávno hopsala v Rodinných poutech (teď se to, myslím, jmenuje jinak), jsem hledala v kredenci ten Kindedryl. Nasadila jsem sluchadla, dotáhla si noťas a dál se věnovala Kmotrovi (bratr totiž na odpoledne i večer obsadil můj pokoj, poněvadž dělal transparenty na hokej a bude to tu i přes noc - nemám, kde chodit, chvíli jsem se tu krčilla u klavíru, který je u dveří a pak jsem se vykašlala na choreo a přešla přes něj na postel) a ignorovala tu kravku, co se snažila zahrát, že je herečka, která hraje v seriálu. Ve chvíli, kdy tam ale začala ječet další pošučka, se mi leknutím vypojily sluchadla a já byla v koncích. Otočila jsem se směrem od TV, abych se, narozdil od mámy ("nemám, na co jinyho se divat, i když mě to nebaví"-to mi chcete říct, že na českých ani slovenských programech není nic normálního?), nemusela dívat na tu blbost a dala volume na max. Nechápu, jak ten seriál může pořád běžet, když jsou ty výkony herců horší a horší. Ono se tam jenom brečí, ječí a všichni spí se všema, mlátí a brečí a ječí a podvádí se a rozvádí se. Chjú, blbost.

Moje oči sjely na Kmotra na liště, takže bye bye.

A sorry za ten dnešní článek, ňák mi dneska nepálí (nehoří) žárovka s nápisem "idea" v hlavě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama