Zbláznili se.

8. ledna 2010 v 22:10 | 101% Cocotte |  -Zápisy
To byl zase den. Naprosto ne-úchvatný den. V kostce - Ráno bylo venku 30 cm sněhu - v šatně jsem si vyzula boty a zase si je obula místo bačkor - Míša se polila tuší a měla ji i mezi zubama - Čuměla jsem na U. jako na exota a on na mě - v matice jsme psali a já uprostřed testu dostala hrozný nápad a nakonec jsem vybuchla smíchy - ve fyzice jsme dělaly naprosté píčoviny - po škole jsem se bořila do sněhu - zapomněla jsem si objednat oběd.


V nekostce: Ráno jsem vylezla ze dveří a čekalo mne překvápko - Zasněžená Joke a snííííh! Ve škole jsem si vyzula boty a místo přezůvek si znovu nazula kozačky. A ve druhé hodině (výtvarka) se Jakovi podařilo vylít tuš! Měla ji na tričku, na židli, na báglu, ve vlasech a mezi zubama a na xichtě :-D Fotky dodám zítra v samostatném článku xDDD Ale bylo vtipné, jak nejdřív zaječela, pak letěla na záchod a tam začala plivat tuš a pak jí Klára umývala vlasy v umyvadle a vodou :-D Zážitek jaxviň...
Po tomto skvělém zážitku jsme šly s Džejkem do bufeta (Myslim že snama byla aji Lenka) - nebo to bylo až před poslední hodinou? - zašly jsme skoro do bufeta a když jsem se otočila, zrovna se na mě otáčel U. . A já udělala divný obličej a otočila se a málem jsem narazila do zdi :-D Pak jsme málem vyžraly bufet, vrátily se na předmět a tak dále.

V matice jsem dostala záchvat smíchu uprostřed testu... V duchu. Ale zprvu jsem si myslela, že jsem se začala chlámat nahlas. Asi proto mne to tak vyděsilo.

Jinak poslední dobou zaujímám chování flegmatika, což mne rozděluje s pLenkou - právě s ní vedu naprosto flegmatický rozhovor a ona mi momentálně tvrdí, že jsem otevřeně přiznala, že se o ni její rodiče nestarají. Ani historie, ani moje paměť (ba ani žádná věta, která by zaznamenala slovo rodiče či zanedbávat) si na to nepamatuje, stejně tak si nepamatuju, že bych oněkdá prohlásila, že u nás pLenka není vítána, či že předstírám naše ctěné kamarádství.

Čudné.

Potřebuju helfnout.

Protože se bavím zjevně ještě s větším cholerikem, než jsem já.

Ja safra....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojda mojda | Web | 9. ledna 2010 v 19:44 | Reagovat

...na sněhu se dějí věci :-D

2 hafacek11 hafacek11 | Web | 9. ledna 2010 v 19:55 | Reagovat

Ahojky plsky hlaste pro me http://sceneboy-and-girl.blog.cz/1001/3-kolo-sonbu jsem tam jako misula diky sry za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama