Únor 2010

Goran Bregovic - Kalashnikov

27. února 2010 v 20:03 | 101% Cocotte |  -Klipy
Říkejte si, co chete, ale je to úžasný orchestr a tohle je jedna z mých nejoblíbenějších.

Pokud vás nezajímá nudné intro, přejděte na 0:45, pak už se jen budete chechtat :-D Samozřejmě z toho songu mám srandu, ale určitě to není špatné :-D


Zítra jedu k sestře, není jisté, jestli se tu objevím.

Růže, šperky, kukačka a píseň o drogách.

26. února 2010 v 21:49 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Kdo může dosrat matiku, když né já? Kdo může ztratit fyziku, když né já? Okno v přízemí je zavřené... Nesnáším tuhle písničku. Milujeme Katapult, nesnášíme Olympič. Yep.

Pípl ár in big konfjúžn...

25. února 2010 v 21:12 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Čau Karlové =)! Není to tak dávno, co jsem kohosi přesvědčovala o tom, že nemám schizofrenii a teď mi to vyšlo ve třech testech (ale jeden jen na Facebooku). Sere mě to. Nesnáším, když ty testy lžou a člověk jen chce zjistit, co mu je. Je to jen tím, že přemýšlím.

Nesnáším testy na Fejkbúku.


...Tak jsem na ekstýnu. No a?

24. února 2010 v 20:22 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Túdy dúdy dú... Zdar :-D Popřejme Michalce, které nejde internet, vše nejlepší k jejím narozeninám. Ode dneška už není jediná dvanáctiletá v naší čtverce... Ale stejně jsem nejstarší =P =P =P

Joker nebyla ve škole, uškrtit. Michálka nadávala :-D

Yép =D

22. února 2010 v 19:53 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Je to jen u mne, nebo vám taky jebe blog a neaktualizuje se? :-) Mám tu totiž pár nových komentářů (=2 :-D) v administraci a na blogu to není, zvláštní :-D

Jana (40) vypráví o svých pocitech a zážitcích: "Nebyl dramaťák. Válí se mi tu knížky. Prohráli jsme hokej. Zapadlo mi něco za Y na klávesnici a teď mi jde těžce zmačknout. A ani ten Persil nepomáhá!" Připomíná vám tato situace tu Vaši? Kupte si skvělý prostředek SamaraDoBytu (r), která bude vedoucím dramaťáku vyhrožovat a dramaťák bude, knížkám nakáže, aby se samy uklidily, hokejisti budou najednou hrát podle vašeho gusta a klávesnice bude cvakat, i když na ni nesaháte. A tato skvělá černovlasá robotka (Made in China) vás bude stát jen a pouze 379 219 178 Kč. Na zítřejší předváděcí akci zjistíte víc - info na www.cocotte.blog.cz.

A pokud stále nevěříte, ani vám ji neočipujeme. Díky čemuž vám odpadne záruka.

Shrnutí týdne

21. února 2010 v 17:59 | 101% Cocotte |  Shrnutí
Nejlepší song, které za tento týden ucho mé slyšelo:

Nedá se říct, protože nevím, kdy jsem začala poslouchat Helloweeny tak nějak víc do hloubky, ale jestli až tento týden, tak Helloween - Eagle Fly Free.

Nejlepší film, který oko mé vidělo za tento týden:

Možná díl Game Page :-D Tenhle týden jsem se na žádný film, který jsem ještě neviděla, nedívala, takže asi fakt Game page xD

Nejlepší pořad, co byl:

é... Game Page xD


Blog.cz někdy vážně dokáže nasrat.

20. února 2010 v 23:06 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Věc se má tak, že jsem stihla napsat článek o dvaceti odstavcích za tři minuty, jelikož nikdo neotravuje na ICQ (po X-leté době). A pak mě to vyhodilo s tím,že i když mám automatické ukládání článků a trvalé přihlášení, mám prostě smůlu.

Ve shrnutí - Po třech měsících vybírání mi ruply nervy, tak jsem si zakoupila konečně tu debilní sedačku. A vybrala jsem si nejhnusnější z celého obchodu a teď mě to mrzí. Věděla jsem, že je hnusná, ale nutně jsem ji potřebovala. A teď mě to mrzí.

Hej hej, jou jou, aj dont lájk jór girlfrend..

19. února 2010 v 22:39 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nesnáším ju, Avril. Nejdřív skejťačka a velká hoperka a teď "punkerka"...K smíchu.

Nebyla jsem ve škole, jelikož mě večer bolely záda (Velice :D) a břicho. A ráno mě taky krapánek bolelo. Tak jsem řekla, že mě to břicho velice bolí. A navíc by bolelo, jelikož jsme měli psát z chemie.

Nepsaly, čurvy.


Šavle se před chvílí hlásila.

18. února 2010 v 19:45 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Památná to věta, v dramaťáku xD

Milí zlatí, byl úžasný den ,dnes. Z tělocviku jsem se částečně ulila, neboť jsem nepravdivě pravila, že nemám cvičební úbor a tak jsem mohla vše flákat :-D Ale stejně jsem cvičila, což mi nějak nevadilo. V Angličtině jsme se dívali na film, v matice jsem se na poslední chvíli vyhla zkoušení, čeština a třídnická hodina byla nudná jako vždycky a v biologii jsme zase dělali prd :-D Nemluvě o občance.


Ježíšek se narodil v Iráku.

17. února 2010 v 21:21 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Všechno je takové divné. Schizofrenie (né moje), Ježíšek z Iráku, Test z chemie, který se nekonal, Sabina, krev, čelenka a vlasy, které jsem si před dvěma hodinami umyla a ještě nebyla schopná je vyfénovat.

A mám malovat Chuckýně (Jake-> Změnila si přezdívku a už mě sere, že si furt někdo říká jinak) do památníku. Huggýně jsem malovala dness ve škole a nakreslila jsem jí tam vypelichaného medvídka bez oka s rozpáranou "kůží" a té dé. Vůbec se mi nepovedl.

Zítra přijede máma... Věříte, že se moc těším? Potřebuju psychickou podporu, jelikož s mými známkami zbývá už jen most minimálně kilometr nad zemí a s ohnivou řekou, nebo objetí od nejbližší osoby. Tedy, vlastně mám hezké známky, ale během konce týdne se ještě hodně změní.
První hodinu mám referát do občanky, o gotickém slohu. Zapletla jsem tam i viktoriány a Gothic subkulturu, jelikož Gotiku má i Verča a ta tam bude mít bláboly, které budu mít i já, jelikož se mi nechtělo o gotickym slohu hledat nic extra, takže jsem tam musela přisrat něco jiného, aby to nebylo stejné.

Bigamisti jsou big.

16. února 2010 v 21:26 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Test dopadl katastrofálně xD A to mě zítra čeká chemie. Dnes jsem v matice hodlala počítat s kalkulačkou a po pár větách "A to jste na gymnáziu, počítejte z hlavy" jsem vše vzdala. Což mi připomíná, že se mám šrotit do matiky. Ok tedy, nemám si, na co stěžovat, jelikož máme učivo ještě celkem lehké, ale radši se učit na gytáru, než matiku.

Mám ráda matiku.

Přišel bratr, jdu se s nim učit chemiu.

Chá, to jsem vás odfklákla, což? :P

Nesnáším páky, kladky, tlak, dráhu, Blaise Pascala a lidi, co mají chemii až od osmé třídy a ve fyzice berou naše učivo o rok později.

15. února 2010 v 20:37 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Že je to nefér, že někteří berou kladku, páku a další sračky o rok později a že my máme chemii o rok dřív? Bééé

Zjistila jsem, že neumím v=s:t (dráhu), a1×F1=a2×F2(mám pocit, že je to paka, ale nejsem si jistá), zjistila jsem,že ty ostatní vzorečky neumím vůbec a zjistila jsem, že z toho degenního testu na opáčko celého pololetí umím leda tak převádět metry/s na kilometry/H. Vlastně neumím nic.

Matka byla tak hodná a koupila mi novyho Sparka a Hardrockera. Konečně po dlouhé době něco jiného, než Report a Rock a Pop, protože z těchhle polorockových časáků už mi hrabe. Nevíte, proč se mi nechce přihlásit Qip?


Můj diář je zaplněn na sedm životů dopředu.

14. února 2010 v 21:12 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Tento život dostuduju gympl a pak ze mě bude SW programátor.
2. život půjdu na divadelní historii
3. život budu chemikářka v mateřské škole (aj tak daleko ta civilizace dojde)
4. život vymyslím zelenou Milka čokoládu a dosmrti si budu užívat z vydělaných peněz
5. život budu HW programátor
6. život budu manažer Ultra-brutal-death/grind-metalové kapele
7. život budu deratizátor.

Chá, a kdo je víc?

Proč jsem jako malá místo televarieté říkala televarlete.

14. února 2010 v 14:12 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Abraca bra :D Stahuju tu debilní The Sims 3 (ano, nehraju jedničku, nehraju dvojku <mám všechny ty debilní datadisky, které jsou brutal nuda> a trojku hrát taky nebudu, ale at to mám kompletní xD), takže nejsem na ICQ, ale bratr stejně taky stahuje a chatuje, takže to vidím tak na dva dny. Na rychlost.cz je napsany půl gíga za hodinu (takže stahování tak na dva dny) a teďka gíga stahuju už skoro čtyři hodiny, takže celkem opruz.

Nevíte, jestli už zakázali Valentýna? Sere mě to.


Enigma

12. února 2010 v 21:32 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Lól. Kinder. Kinedryl. Nemoc. Kurňa.

Zas na mě leze chřypka (kdyby to měla být chřipka, asi by mě bolel celý člověk, teď mě nebolí nic, jen to tvrdím). Zítra do Apolla nejdu (měla tam být zase jedna metal akce - X-Core - na ty jsem hrozně chtěla jít, stejně jako na From Beyond, ale skutek utek), stejně bych se tam ještě víc nachladila (anebo možná i opila a nachladila :D). A kdyby tam byl Peťa, nechlastal by, abych si nemyslela, že lže. Né, ať si jen pěkně chlastá :D Já-chcu-do-Apolla-na-koncert! Teď tam zas měsíc bude D´n´B a hip-skok, to nepřežiju.

Chá, v březnu tu jsou Elektrick Mann. Chci, chci!!! Ale přemýšlím i nad Quattro Formaggi, což je jazz, funky a groove...Nemusí být špatné. Poslední dobou se snažím své hudební snalosti rozšířit krom tvrdí muziky i do tohoto směru, jelikož jsem objevila skryté krásy těchto zánrů. Jinak čtu, že tu bude i Vypsaná Fixa... Nemám ji moc v oblibě, protože ta její pop punková parodie na nic, je neobyčejně trapná a hrozně mě nudí po hudební stránce, ale po textové stránce jsou kvalita... Nééé, na Fixu nejdu. Ale na Wohnout jdu. MUSÍM .
Večerní unavený den

11. února 2010 v 18:28 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zrovna tak poslouchám Helloweeny (měla jsem v plánu pustit si celou diskárnu Cannibal Corpse, ale pustila jsem nakonec jen Kill a na to hned Helloween - Keeper of The Seven p.2, protože part 1 nemá tolik oblíbených songů :-D ) a říkala jsem si, co mi tak připomíná Intro. Pak mi bliklo - My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade, pokud vím, se ten song jmenuje. Vzdálená napodobenina se mi ještě víc spojila ve chvíli, kdy začala hrát Eagly Fly Free, protože zpěvák Helloweenu jakoby byl Gerard Way, zpěvák My chemical romance. Naštěstí mě tohle tvrzení opustilo - Helloweeni jsou lepší :)


Kdo by řekl, že bude Národní dům ouplně prázdný...

10. února 2010 v 21:15 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Dnes byl vcelku povedený den (což ode mně není v pracovní týden slyšet často, takže si toho važte... Anebo si toho já mám vážit? Každopádně je to dobrá zpráva), jelikož i když jsme psali z češtiny, kterou jsem totálně dosrala, nebylo vcelku nic, co mi zkazilo náladu. Mám se sice učit na zítřejší matiku (zkouší), což mě velice zneklidňuje (obzvlášť, když bude 11., což se blíží k číslu v třídním výkazu a když matikářka šikulka trochu započítá, může tam vyjít moje číslo), což mě trochu zneklidňuje a na občanku se taky zrovna netěším, dnešek byl ale jinak vydařený den. Ráno jsme tedy psali z té češtiny, pak dělali chuje v matice, chemii, kterou naprosto nechápu, jsme prokecali, o volné hodině... Tady se zastavíme :-D(ty, které nezajímají mé "nevšední" zážitky s PC lamery, nechť okurzívovanou část přeskočí a směle se pustí do čtení pod perexem, kde den pokračuje) Šly jsme do Sticu zabrat PC (je jich tam 7 nebo 8 a fungují dva nebo tři) a okamžitě se přihrnuli áááčáci, kteří neměli co dělat. Měli zase kecy o tom, že se díváme na profil Marilyn Monroe (na Osobnostech), tak se začali vytahovat, že neumíme nic s počítačem atd. a jelikož všichni (všichni!!!!!!)vědí, že PC je moje oblíbené téma, prošla debata přes hackování , Googlení, Windowsi, Billa Gatese, Richmonda Avenala z Ajťáků, Marilyna Mansona a skončilo to tak, že se mě Pavel ptal, co jsou to kodeky. Psychicky jsem byla na dně (Však mě znáte), fyzicky... Válela jsem se vychlámaná po stole a pak nás přišel skontrolovat procesor a áááčáci mu nakecali, že hákuju. NE, nehákuju, bžundila jsem, i když jestli chcou, tak je háknu (mimochodem si vygooglili /:D/ Seznam a pak mi řekli: "tak přes seznam něco hackni". A přes Google. A nevěděli, co je Linux. A ááá.). No nic, pokračujeme :-D


Pětka jako vyšitá... Ale to nevadíííí xD Ani dvě pětky nevadí xDDD

9. února 2010 v 19:02 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Máte rádi tu scénku v Kmotrovi, jak je krásné ráno a ten "dědek" se probudí bez končetin a s hlavou koně v posteli? Je to má nejoblíbenější scénka :P Prostě klasika.Nejlepší ten řev na celý barák, prostě špica...

Ráno jsem šla do koupelny a nenabourala do dveří! Jsem na sebe pyšná, protože pokud nebudu nabourávat ještě pár dní, zmizí z kolena ta mega modřina, kterou jsem si stvořila právě pravidelným třískánímse do dveří po ránu, když ještě spím a přitom se snažím jít xD

Co koukáš, jako kdyby ti spadly hračky do kanálu?

8. února 2010 v 19:40 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Založila jsem na FB skupinu "gothic metal neexistuje" (nemám sílu na vysvětlování, víc zde). je sice pravda, že gothic metal existuje, ale ta nálepka mě naprosto děsí. GOTHIC metal... A přitom nepatří do gothiky. Neumím vysvětlovat, takže na druhý pohled má skupina jiný cíl, ale stejně je tam jen deset lidí (z toho tři jsem pozvala xD) a myslím, že už nikdo nepřibyde. Nevadí, já jen chci, abych měla ve svém profilu na FB nenásilně napsáno, co si o GM myslím.
Na toto téma připravuju i článek, ovšem bude se jednat spíš o moje osobní názory a ty mohou být možná i nepravdivé či zcestné, takže si nejsem jista, jestli je dobrý nápad moje blbosti zveřejňovat.


Je mi ctí oznámit vám, že jste ode mě právě chytli ptačí chřipku.

7. února 2010 v 16:31 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Jsem antidepresivní vonná tyčinka z Tesca. Nevěříte? Přičuchněte. Omdlíte, probudíte se v nemocnici, seberou vám plíce. A deprese bude pryč. A vy možná taky, ale třeba před pár lety někdo na poslední chvíli zrušil potrat, narodil se malý génius a ten teď nasazuje umělé plíce z hliníku.
Právě mi došel mátový čaj a nemá kdo by uvařit další. Budu zuřit, protože já-chci-mátový-čaj. A nechci si ho vařit. A můj bratr rozbil takovou tu elektrickou konvici, jak se v ní ohřívá voda. Myslím, že se jmenuje horkocosiá konvica.

Víte, že ta pomáda na rty, co se ji snažím strčit do krku, stála 21.90 Kč? A je jakási zelená. Asi ji budu reklamovat.

Sedla jsem ke klavíru. Noťas vedle sebe. Pustila webku. Na první pokus jsem s drobnými (=nepatrnými, ale častými) chybami zahrála úvodní znělku z toho filmu Kmotra. A utkvěla mi v paměti díky tomu, že pořád hraju tu hru. Vlastně nehraju. Hraju ji jednou za čas. A pak jsem zahrála ještě jednu písničku z Kmotra, dokud mi nedošlo, že už ji dál neumím. Ale zahrála jsem ji napůl. Čím dál víc mě to utvrzuje v tom, že kdybych nebyla tak líná, mohla bych svůj "obrovský" hudební talent(když mi to řekla učitelka klavíru ve druhé třídě, kdy jsem zahrála na první pokus jakousi sračku bez not líp, než páťačka, co to hrála podle not. A říkala mi pořád, že mám veliký talent oproti ostatním, jenom nejsem schopná naučit se noty. Babka jedna, měla pravdu) nějak využít. Třeba začít znovu chodit do klavíru... Ale já přeci neumím noty. Potřebuju umět noty, ale já je neumím. Umím, ale neumím podle nich hrát. Jako kdybych četla azbuku - něčemu rozumím, ale většině ne a hlavně podle toho nedokážu číst a použít to. A toto mě štve. Ólalá.

Ale vždyť mě znáte-já přeci neumím dělat designy.

6. února 2010 v 18:25 | 101% Cocotte |  -Zápisy
...A proto bude ještě delší dobu trvat, než s tím něco udělám.

Byli jsme na hřbitově (Já+Huggy+Veroni), tak jsem si ten kříž, co byl na designu od Dušiček, vycvakla ještě jednou-v zimním kabátku. Asi ho vycvaknu i na jaře a v létě, takový experiment a pak sem dám něco jiného. Velice originální xDDD Učila jsem se zapalovat svíčku. Ideální podmínky, abych nepodpálila hřbitov- v tom metru sněhu by hroby nehořely xD. Byly jsme vedle Kauflandu v Jysku... Potřebuju NUTNĚ sedačku a psací stůl, ale ňic. Nemají tam nic hezkýho. Nikde nemají nic hezkýho...!A nebo jsem prostě jen moc náročná. Což je divné, když se mi líbí růžové čapky a fialové lodičky pro barbieny. Líbí, ale nenosila bych je, je to příšernost vidět to na někom :/ :D


Protože jsem se z hodiny na hodinu změnila.

5. února 2010 v 18:00 | 101% Cocotte |  -Zápisy
V noci jsem měla sen. Nebo spíš zrána. Rakovina. Chemoterapie. Měla jsem vlasy. Byla jsem po ní celkem v pořádku. Budík... Úvahy - poslední dvě položky už byly provedeny při vědomí. Okamžitě po snu, který si pořád pamatuju (žeby znamení od Duchovního průvodce?) mě napadl jeden příznak. Jako blesk z čistého nebe. Možná i dva. Zanedbávám ho, půl roku. V pondělí jdu asi k doktorce. I když (doufám, věřím, prosím) snad nemocná nejsem (nadruhou stranu třeba je to jenom tím, že jsem se včera dívala na Zoufalky, kde má jedna děvčica rakovinu), najednou se mi změnil pohled na svět. Růžové brýle, které jsem kdysi dávno odložila, jsou zase zpátky. Nemám potřebu každému ukazovat svoji drsnost, do jednoho profilu jsem napsala po dlouhé době všechno po pravdě. Tedy-skoro... Nevím, co je pravda. Jsem až moc zmanipulovaná tím, čím bych chtěla být a ačkoliv se mi to nedaří, tvrdím, že jsem taková... Překvapilo mě, že když jsem si před pár dny dělala test temperamentu, bez jakékoliv přetvářky mi vyšlo melancholik. Tomu bych i věřila, protože jsem opravdu odpovídala -doufám-popravdě.Ale jakobych si vážila života.

Najednou jsem si po asi roce uvědomila, že jsem na Světě a nechci jít pryč. A určitě se nechci trápit.

Beat it...

4. února 2010 v 21:43 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Dnes bylo všechno jaksi divně psycho. Psali jsme z angličtiny (mimochodem-angličtina=můj nejoblíbenější předmět a ještě se nestalo, abych měla 2 z testu, vždycky mám výborné, ááá), ale já místo toho ležela na lavici a málem ten test ani nedopsala. Nemohla jsem se soustředit, bylo mi špatně. Jakoby mi chybělo něco, co potřebuju k životu... Srdce, nebo někdo blízký. Třásla jsem se a když se testy vybíraly, angličtinář mě s nima třískl po hlavě (nó, netřískl, prostě se mě snažil probrat). Ignoroval, že je mi špatně. Je to totiž čudné.

Po škole k nám šly Jake&Nappy (=Míša a pLenka, ale Lenka bude přejmenovaná brzo na Plenky Huggies) a udělaly zas drsný bugr (Máma už začíná šílet, že u nás skoro každý den bývá nějaká kámoška/nebo víc), jenomže pak se Huggy rozhodla, že půjde domů (z neznámých důvodů) a tak šla domů.

Komunisti, samopaly, ubrouskové kapesníčky a Kolonáda.

3. února 2010 v 18:23 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Mnoho lidí, kteří chtějí být nadprůměrní, se jimi stanou, když opravdu chtějí. Neustále mi to potvrzují spolužáci, příbuzní, známí a ti ostatní.

Cítím, jak jsem se pohoršila v mých článcích, ale já opravdu nevím, co bych vám napsala. Někdy vám dovolím nahlédnout do mých myšlenek a rozhodně to bude lehčí, než z příběhu Karolíny a Evelýny, protože uznávám, že to byla fakt pruda. Ale potřebovala jsem to nějak dostat "ven".


Ólalá

2. února 2010 v 19:06 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Učím se Pig Squeal... Asi proto, že jsem pig. :/ A metalový šepot, u kterýho se vždycky strašně zakuckám a growling, který mi snad nikdy nepůjde, protože su nešikovná.

Screaming mi jde.

Chní, dnes byl zas den opruz x) Útěchou byly jen čtyři hodiny (ulívači totiž nemají tělocvik) a pak šla Jake Reggaovatá k nám. Učily jsme se pig squeal a bylo to hrozně legrační xD Snažily jsme se o metalový šepot a málem jsme se udusily... Mimochodem, Míša má strašně jemný a vysoký hlásek, takže v jejím podání to zní velice... Zajímavě a roztomile xD :)

Pig Squeal:

A stránka, kde vás to naučí: screamuj.blog.cz :)


Říct "děkuji".

1. února 2010 v 16:03 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Děkuji za všechny komentáře k minulému článku (není jich moc, ale co bych chtěla, že xD)... Budu přemýšlet, jestli je dobrý nápad zachovat se tak, i když realita je trochu jiná a říct tohle někomu do očí je krapítek těžší, když ho máte rádi. I tak ale děkuji, rozmyslím si to...Stejně mám pocit, že článek stejně účel nesplnil. Ví zasvědcení.

Dnes jsme byli ve třídě U. Schválně jsem si nesedla do lavice, kde sedí on, ale sedla si tam Janča s Terenkou a nakreslily tam srdíčko a do něj megapísmem, které by přečetl i slepec, napsaly: "S+U". Málem-jsem-je-zabila-ááá, a o to víc, když U. ví, že jsme dnes byli v jeho třídě a že já su Samara. S Jokerem (Joke) jsme to zkusily vymazat, ale začala nás vyhazovat další (U.kova) třída, takže jsme radši zmizely-ano, je to na prd. Všechno tam zůstalo, on je v té třídě denně a navíc se tam dostanem zas až tak za měsíc. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ