Beat it...

4. února 2010 v 21:43 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Dnes bylo všechno jaksi divně psycho. Psali jsme z angličtiny (mimochodem-angličtina=můj nejoblíbenější předmět a ještě se nestalo, abych měla 2 z testu, vždycky mám výborné, ááá), ale já místo toho ležela na lavici a málem ten test ani nedopsala. Nemohla jsem se soustředit, bylo mi špatně. Jakoby mi chybělo něco, co potřebuju k životu... Srdce, nebo někdo blízký. Třásla jsem se a když se testy vybíraly, angličtinář mě s nima třískl po hlavě (nó, netřískl, prostě se mě snažil probrat). Ignoroval, že je mi špatně. Je to totiž čudné.

Po škole k nám šly Jake&Nappy (=Míša a pLenka, ale Lenka bude přejmenovaná brzo na Plenky Huggies) a udělaly zas drsný bugr (Máma už začíná šílet, že u nás skoro každý den bývá nějaká kámoška/nebo víc), jenomže pak se Huggy rozhodla, že půjde domů (z neznámých důvodů) a tak šla domů.

Štve mě Šmída. Pořád si myslí, že se s ním chci bavit, nebo dokonce že jsem jeho kamarádka, či co. Vyfakovala jsem ho a on dál otravuje. Jen jsem ráda, že ho mám na ICQ v ignoraci. Šmída je úchyl, co pořád hraje Farmville. Minulou středu se mě snažil přesvědčit o tom, že spiritualita je jedna velká blbost. Ano, nemůžu za to, že co mu zemřel otec, nenechá si kecat do těchhle věcí. Jeho problém. Mimochodem říkala jsem vám o Hanákovi xD? Minulou středu ve škole na počítačích šel na Google, kde si vygooglil www.seznam.cz a na Seznamu hledal Facebook xD Málem jsem tam umřela smíchy, to i moje maminka, která je s Googlem velice dobrá přítelkyně a skoro všechno si Googluje, umí s PC zacházet líp (ale ona PíSí skoro nepoužívá, protože jí to prý kazí oči :D).

Právě jsem udělala velkou blbost. Ale co už, Skener mi dal kopačky. Skener a tiskárna. A myš. A klávesnice. Nenávidím je.

Dnes mě bavil dramaťák. Hráli jsme Activity, ale jen na pantomimu (dostanete téma na pantomimu a máte minutu na to, abyste ho předvedli a když někdo uhodne, dostane bod a s ním i ten, co předváděl) a celkem mi to šlo ->skončila jsem dokonce na druhém místě :-D A to nás v dramaťáku bylo asi osm... Pak přišla na řadu improliga, tentokrát se hrálo na tleskačku (jak jinak... Dva lidi dostanou téma, který začnou hrát a pohybují se po jevišti, když v tom někdo tleskne, s jedním se vystřídá a začne nový téma v poloze, která byla ve chvíli tlesknutí a tak to pokračuje). Obvykle často netleskám, ale dnes se nápady hrnuly ze všech stran, takže nejen, že jsem Tetřevici řekla, že má na mikině beďara, nebo že jsem se snažila vyrvat komusi ze zad nůž, ale taky jsem se dostala na pódium s Lukem, který byl zrovna vyslečen z mikiny a držel ji v ruce. Vypadalo to takhle:
(Luk byl na jevišti a stál u plenty) Já: "Já vím, že jste dnes na gynekologické prohlídce poprvé, slečno, ale vysvlečte se prosím za plentou." Luk zalezl za plentu.
(O chvíli později)
"Ale tím ,vysvlečte se, jsem myslel od pasu dolů slečno!" Luk pokýval hlavou a zmizel za plentou, ale za chvíli přiběhl znovu s tím, že mu /jí nejde oddělat pásek. Luk: "To je asi pás cudnosti, či co!" dostala jsem na tom jevišti výtlem, ale nakonec jsem to uhrála a skončilo to tak, že jsem zjistila, že je Lukovi teprve dvanáct xDDD Pak někdo tleskl.

A to je vše, přátelé! xD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jake Jake | 5. února 2010 v 17:19 | Reagovat

krutost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama