...Tak jsem na ekstýnu. No a?

24. února 2010 v 20:22 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Túdy dúdy dú... Zdar :-D Popřejme Michalce, které nejde internet, vše nejlepší k jejím narozeninám. Ode dneška už není jediná dvanáctiletá v naší čtverce... Ale stejně jsem nejstarší =P =P =P

Joker nebyla ve škole, uškrtit. Michálka nadávala :-D

Vlastně Michal. Už nějaký ten pátek říkám Míši "Michale", protože je to legrační, mluvit na Koníka (další přezdívka Míši; má zuby jak kůň, ale já si to nemyslím).

Psali jsme z chemie. Dopadlo to částečně dobře, jelikož jsem měla víc jak polovinu příkladů totožných s Michalem. Psali jsme ze zemplu a napsala jsme si tahák na lavici, ale nakonec jsme ho nepotřebovala. Vypadá to na dvojku. Psali jsme vlastně už z ničeho.

Byly jsme s mámou u ťamíků (ačkoliv mi bylo krapít trapně za to, že všichni, co chodili kolem nás, vypadali úchylně a divně a tak dále), jelikož nevím, ale prošla jsem už všechny sekáče a všechno možný a je čas na ťamíky. Koupila jsem si (něco, co vás nezajímá), tři vysoké kytky do vysoké vázy, kterou si koupím v Ikee, Army kalhoty, Army tři-čtvrťáky, sukni a možná ještě něco, na co si nevzpomínám. Ale asi už nic. A na základě toho jsem se dívala na Ikeu a mám vybránu už záclonu, vázu, světlo, povlečení a tak dále. A chtěla jsem Lack (odkládací stolek), protože se mi zalíbil už v Sims, ale nemám ráda Sims. Ale Lack se mi líbí. Milujeme totiž Ikeu a všechno co je v ní.

A teď nic. Strašně moc se omlouvám (proč? :D), že nepíšu komentáře, ale komentářová krize pokračuje- na blogy vám samozřejmě chodím a je mi hloupé psát jen jednu-dvě věty ke článku nebo jen tak odpovídat na komentáře. A už vůbec ne psát "obíhám" :-D Takže se mějte fajn a já se zase ozvu ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 24. února 2010 v 20:37 | Reagovat

Obíhám, to je hrozný, to je jak kdyby ten článek ani nečetl/a...
Tak jí popřej za mně :) a rozhodně si nemyslím že by měla koňský zuby, ale nevím, neviděla jsme ji :D
Jako my sme s Lenkou měli při zeměpisné olympiádě dobrej systém :)

2 °°Miss.Lu$hü^^ °°Miss.Lu$hü^^ | Web | 25. února 2010 v 20:11 | Reagovat

máš užasnou přezdívku,moc se mi líbí..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama