Večerní unavený den

11. února 2010 v 18:28 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zrovna tak poslouchám Helloweeny (měla jsem v plánu pustit si celou diskárnu Cannibal Corpse, ale pustila jsem nakonec jen Kill a na to hned Helloween - Keeper of The Seven p.2, protože part 1 nemá tolik oblíbených songů :-D ) a říkala jsem si, co mi tak připomíná Intro. Pak mi bliklo - My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade, pokud vím, se ten song jmenuje. Vzdálená napodobenina se mi ještě víc spojila ve chvíli, kdy začala hrát Eagly Fly Free, protože zpěvák Helloweenu jakoby byl Gerard Way, zpěvák My chemical romance. Naštěstí mě tohle tvrzení opustilo - Helloweeni jsou lepší :)


Jinak byl dnes další pěkný den. Z matiky jsem nakonec nedostala dvě pětky, ale 2/3, což mi tvoří úsměv na tváři, i když dvě dvojky by byly lepší :-) Jen mě mrzí, že jsem se dohádala s Huggy (Lenkou). Začala se nám ztrácet a bavit se se Sabinou (Sabinu nemá nikdo rád a důvody - je to svině, co dělá naschvály a lže, no prostě si za to může sama), což všechny mrzí a skončilo to tak, že jsme se chytly (nevýhody toho, že jsme holky). Navíc mě hodně štve, že si Leňa myslí, že ju pomlouvám, ale já nejsem Sabina.
Pak byl dramaťák, to bylo taky fajn. Hlasovky s Aldou :-) Sice jsem byla z naší třídy jediná, ale taky jsem pochopila, že mě ostatní neignorují - naopak - zajímají se o mě, tedy minimálně se tak tváří (Nechci, aby to vypadalo, že su nedůvěřivá, ale zas nechcu, aby si někdo myslel, že si o sobě myslím :D). Přišla jsem a na jevišti si roztáhlo židle pět kvarťanek (taky jediné, které, krom Luka, předmaturitního ročníku, dorazily), tak jsem sedla do hlediště a prohlížela songy v MPtrosce (doslova MPtroska), když v tom mě přidaly do svého kruhu, nemohla jsem odmítnout :-D I tak jsem se ale držela stranou. Vlastně si asi myslí, že jsem buď namyšlená, nebo hloupá a nedostupná a proto se s nimi nebavím. A fakt je ten, že a´t už se seznamuju s kýmkoliv, připadá mi, že se vtírám, takže se radši straním. Odmítla jsem gumíky xDDD . Dozvěděla jsem se velice zajímavé věci - třeba víte, že nějaká zpěvačka, když se snažila naplno využít své bránice, se z toho... No prostě posrala (váhala jsem, jestli to napsat, ale nakonec proč ne xD Takové varování) a posléze se z toho i zbláznila, protože se to stalo před plným hledištěm? Taky jsme se bavili o slově Předprseň, což je cosi na hradě, nebo co :-D A po cestě domů se mě holky zeptaly, jaké je mé pravé jméno (Všichni, i doma, mi říkají Samara) a když jsem ho řekla (Mé jméno bylo dodatečně cenzurováno), následovalo jen: "Cožeeee? Vždyť se to k tobě vůbec nehodíííí!"...

Mám komentářovou krizi. Nevim, co vám mám psat do komentářů, i když si článek přečtu třeba desetkrát a to beru jako ještě větší krizi, než "klasickou blogerskou", kdy nevim, co napsat na stránky. Je hrozné, být v krizi :-D Nemám ráda krize. Ani to slovo, je divný.

Jdu přemýšlet, jak vyzrát nad krizí. Chá, těšte se ! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojda mojda | Web | 11. února 2010 v 18:32 | Reagovat

Mám pořád koment krizííí :-)  ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama