Další z nudných večerů.

12. března 2010 v 20:28 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Při představě, že za chvíli na pódium vzdálené 200m odsud nastoupí Ice-B se svou partou Elektrick Mann, je mi úzko. Dnes jsem prolezla celé Nosferatu a Metalshop (výsledek=Nic neobjednáno, je to tam čím dál horší a ty věci se mi čím dál víc nelíbí) a teď poslouchám po delší době Cocotty. Jsem bastard mladej... Díky. Za tu přezdívku, za tu hudbu, za to, ja jsem se díky nim vzpamatovala. Uctívám Cocotty.

Jochoš (kluk z áááčka) založil sektu. Huá.


Dohádala jsem se s Huggy. Vlastně ne - dohádala; nedá se s ní bavit-kdybych se pohádala, aspoň by k našemu nebavenísespolu (Respektive ona, urážlivka urážlivá, se nebaví se mnou) byl důvod. Je zmanipulovaná Kabinou (=Sabina) a svou vlastní představou o přátelství z amerických filmů. Ať už pravím cokoliv, bere to jako urážku (dokonce už i za větu "zlomil se mi nehet" je schopna mě seřvat, pokud ji napadne, že narážím na něco, co by ji mohlo urazit) a uteče za Kabinou pomluvit mne. Dalo by se říct "konec velkého přátelství", ale ono to nebylo velké přátelství. Nalhávaly jsme si, že jsme velké kamarádky a nebyly jsme. "Třešničkou" bylo, že jsem díky ní dostala napomenutí. Díky tomu, jak neustále obtěžuje v matematice. Už se těším, až mi přijde poštou. Matikářka totiž, díky tomu, jaký bordel děláme, zavedla režim "promluv a čekej poštu". A já jen odpovídala, ze slušnosti. Jenomže i to, že na mě Huggýna mluvila, je vlastně moje vina, podle ní.Nadruhou stranu nemám jí co vyčítat, stejně se v hodině občas bavím s Míšou (Většinou však jen kvůli tomu, že "Jak ti ten příklad vyšel?"). Jinak mi Huggýna pořád vyčítá, že se bavím s Michalem (Myslím tím Míšu) a na ni seru (fakt?). Ale že ona soustavně chodí za Kabinou a dokonce si s námi ani nesedla ve fyzice, to je její věc. Mně je jedno, co ona si myslí, ale nenechá mě domluvit, okamžitě řve. A proto se s ní nedá bavit. Podezřívá (jsme s Míšou půl minuty o samotě a ona nám pak vyčítá, že ju pomlouváme, i když to není pravda; a Joker, která vživotě nepomlouvala, se bohužel taky stává obětí těchhle keců, i když Huggy ví, že nepomlouvá, prostě musí ukázat, že je chudinka), řve a hádá se. I moje cholerika je na ni krátká.

No, i na ICQ si neodpouští sto padesát vykřičníků. A ano, Huggy, nezapomeň, teď tě šíleně pomlouvám před deseti lidma. Tak to nezapomeň říct Kabině, nejlépe i s adresou.

Kdybyste věděli, jak já su nešťastná, že musím psát takový článek... Připadá mi to, jakobych o Huggýně psala jen to špatné, ale já o ní neumím napsat slušnější článek, protože bych lhala. Přemýšlím, co je na ní milého - ano, spoustu věcí- je hezká, vždy vyslechne, baví se s každým.Jenomže tyhle vlastnosti jsou jí na hovno, když se s ní nedá mluvit.

I když vinu na tom jistě nesu i já. A připouštím si to. Možná se ke Kabinu chovám hnusně, ale já neumím před někým, koho nemám ráda, předstírat, že ho mám ráda. A vrtám se hlouběji v některých věcech. O důvod víc, proč se se mnou nehádat - vždy bleskově přijdu na něco, co mě obhájí. Ale zase je tu Huggýna od toho, aby na mě začala ječet, takže je mi debilní obhajoba na nic.

Jsem smutná.

Nikomu to neříkejte.

Je to tajné, že jsem smutná.

Nejsem přeci EMO.

Nechci fňukat.

Ahoj.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 12. března 2010 v 20:54 | Reagovat

Tak jsem první a je to na mě :)
Známe se chvilku a já si tě oblíbila, věřím že to nebude jenom Huggýnou ale nevěřím že to bude tebou. :)
Víš možná už si lezete na nervy, to se stává když se spolu někdo baví dlouho a každý den ..
A je pravda že to s těma nehtama je..trošku přehnané...
Tak ale vem že každej je občas smutnej :) Očekávám v nejbližší době nějakej článek o Linuxákovi (ten v životní velikosti :D) a hlavně at je pozitivní :D
Toť moje rada :)

2 pavel pavel | Web | 12. března 2010 v 20:55 | Reagovat

sú nešťastná že musím psát takový článek :-D dobrý :-)

3 Lenny Lenny | Web | 12. března 2010 v 21:43 | Reagovat

To je hezký, že na tu pythagoriádu tak kašlete, to vám profesoři nic neřeknou? :-D Chtěla bych :-D

Takovou kamarádku jsem taky měla.. najednou na mě začala být hrozně protivná, všechno jí na mě vadilo a já jsem na to už prostě neměla, tak jsem ji začala ignorovat, poprosila učitelku jestli bych si nemohla sednout s někým jiným a našla si jinou kamarádku. Nejvíc mě naštvalo, že ona po nějaké době zase přilezla a chovala se jako by se nic nestalo..
Ehm, ale jak ti poradit, to nevím. Je to na tobě, třeba ji tohle chování přejde a bude zase normální ;-)

4 Eric Eric | E-mail | Web | 28. září 2011 v 15:39 | Reagovat

Fajn blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama