Jedenáctého.

11. března 2010 v 21:59 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Na nic nemám náladu. Hádám se s Huggýnou, všichni na sebe štěkají, matka bere antibiotika, já chci spát a válí se mi tu odpadky. Že je tenhle neskutečný bordel můj pokoj, se nezapře.

A všem učitelům vadí moje salátové sešity. Nemůžu za to, že neumím psát, kreslit a ještě mám stránky pokrčené, protože jsem zpomalená a než abych se pracně zbalila, naházím vše co nejrychleji do báglu a pak to tak taky vypadá.


Potřebuju se naučit sebeovládání. Ale to je stejně zbytečné, jelikož ostatní se ovládat neumí. Promiň, víš, že myslím Tebe... Jenomže na toto téma nemá cenu diskutovat, nepřipustíš si to. Já jsem totiž ta špatná a za všechny hádky můžu jen a jen já. Zejména na ICQ, kdy většinou odpovídám jen "Jaks na to přišla" nebo "Co tím myslíš". Vylij si na mě zlost, když tě to tak strašně baví, urážet se a podezřívat mě za nesmysly.

Mám tu takové molitanové meče (???), chci se s nima mlátit, s kýmkoliv. Hned. Nejradši bych se mlátila kytarou, ale ta by byla hned rozbitá.

Jsem zombie, třesu se zimou a mám zase to období, že kdyby mi někdo řekl "skoč", otevřu okno na půdě a skočím. Moment - tam jsou jen malá okna. No tak bych skočila ze střechy. Ale to bych si nanejvýš stejně zlomila nohu.

Byla jsem na Kabaretu. Fakt parádní, tak dlouho jsem se nenachlámala :-D Sáblíkovou hrál kdosi neidentifikovatelný s fousy a černým punčochovým oděvem. A Jágr byl naprosto nejlepší :D Přála bych vám to všechno vidět, ale máte smůlu.

Sere mě, jak mi někdo říká, že jsem se tak strašně změnila a podobné bláboly.
Všichni se změnili. Všichni bez vyjímky, ale mně to vyčítají. Ona mi to vyčítá. Nemůžu za to. Měním se pořád.

Doufejte, ať se dnes vyspím. Potřebuju spánek, je ze mě chodící mrtvola. Štve mě to.

Konec nezáživného článku o nudě a úvahách, které bych moc ráda necenzurovala a neodbíjela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama