Takžejakožetaktože.

24. března 2010 v 21:00 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Túpy, to jsem já a můj přítel Binů... Rádi se smějem a hrajem, Tůpy a Binů... (Toť úvod).

Láduju tady do sebe jakousi sračku ,která mi naprosto nechutná, ale abych mamince udělala radost, tak tu sračku jim. Je to cosi sladkyho, takže ani zdraví prospěšné, prostě hnus. Mně je vlastně jedno, co žeru.Stejně mi matka furt nuti jakysi sladky hnusi, ktery se nedajou žrat.

Matka mi koupila jakousi košili, která se mi vůbec nelíbí, tak jsem poděkovala a šla pryč. Za chvíli mi donesla ten hnus a ptala se:"Tobě se ta košila nelibi, co?", tož co bych lhala. Vždycky, když mi koupí nějaký hnus, se na ni usměju, hodim to na dně skříně a už nikdy nevytáhnu, a myslim že ju to celkem mrzí. Ale nemužu za to, že mi není deset a že si umim hadry koupit sama.

Vite, jakej je joke v kauze cikáni vs. my, normální a slušně vychovaní lidé? Že si ti cikáni myslí, že je všichni až na vyjímky, které proti nim vystupují, máme rádi. Neznám moc lidí, kteří by aspoň respektovali cikány a někoho, kdo by je měl vyloženě rád, jsem potkala třikrát a to na základce, když jsem se bavila s dětma ze speciální třídy (Zrušili zvláštní školu a všechny ty mentály označili jako Třída Bé a hodili je k nám na základku, strašnej bordel toto). Paroubek se na nás tlemí a vysmívá se nám z každého billboardu a tisku, cikánům se ustupuje, komunisti už si cvičně drátujou svoje rezidence, aby pak odrátovali celou republiku (joke, ale nejradši by to udělali), hopeři mě dneska zas málem zmlátili, kurva, co tohle je za stát?

No, radši se nebudu vyjadřovat. (Mimochodem z toho mluvního cvičení včera jsem dostala 1 :P.) Byly jsme s Michaelou v Kostelci na bruslích, takže za sebou máme asi šestnáct kilometrů. Po této "procedúře" (XD) jsme vypadaly jako dvě mrtvolky x) Po cestě zpjet (proč je ve slově zpět ě? Zpjet jako jet xD), kdy už se Michal odpojila, a už jsem byla na rohu naší ulice, zase banda hopíků: "Pozdrav smrtko... Pozdrav píčo smrtko! Vole, smrtko, otoč se! Pozdrav vole smrt vole!"... Neotočila jsem se, lekla bych se. Lamte rovné kšilty. Po chvíli, když už jsem hledala klíče, mě napadlo, že jsem mohla normálně přijet až k nim, usmát se a říct: "Ahoj", jelikož tohle jsou přesně věci, které ti pošuci nečekají. Nó, a když jsem zjistila, že v koupelně zas kdosi je, narvala si nohy znovu do bruslí, objela blok-a zase jsem narazila na ty debilní hopery :D Očekávala jsem, že mě budou znova učit zdravit, ale tentokrát to bylo: "Hele, smrtka objíždí dokolečka (smích)". Tak jsem ignorovala a dojela domů, obsadila koupelnu a pak přijela matka, vnutila mi tu košili a ten hnus a teď se ho snažím dojíst, ale asi půjdu hodit šavli. Fúúúúúj.

Melu dnes chujoviny, prostě mě blog nezajímá, naprosto nepociťuju potřebu otravovat vás mým osudem, mám v plánu skončit během týdne, pokud se mi chuť k blogaření nevrátí a až tu jednou bude "blog nebyl nalezen", tak si dyžtak napište moje ajsíkjů, které je někde tady na blogu, protože to je jediná možnost, jak mě kontaktovat. Jó, ještě Bandzone, to je taky někde tady na blogu .A to je možná aji rozumější, takže su na bandzone.cz jako Samaria. Napište si to. Ahoj zas někdy, jestli vůbec. A nechcu vyhrožovat koncem. Jen chcu nebýt závislá na blogu a teď je ta pravá příležitost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tréz. Tréz. | Web | 24. března 2010 v 22:02 | Reagovat

Srandovní, žes hned poznala o co jde a co se děje (obrazně). Nevím jestlis mi tím pomohla, třeba to ještě přijde, ale teď by mi nezvedlo náladu nic. Každopádně ti děkuji za snahu. Děkuji vlastně za všechno.

Mělas jim říct Ahoj, to vždycky když mě takhle někdo buzeruje, naschvál udělám to co po mně chce a nečeká že to opravdu udělám. Ten člověk pak neví jak má reagovat.
Všichni končí s blogem. To snad ne. Já tě budu otravovat na ajsíkjů, je ti to jasný, viď? Já myslím že ano. Ale přemýšlej nad tím. Konec blogu? Starýho Cocotte blogu, na který ses už nejmíň jednou vracela? Nechci tě přemlouvat, ale ráda bych, abys tu zůstala..

2 Annette Annette | Web | 25. března 2010 v 0:42 | Reagovat

Ano,já takové lidi také nemám ráda,ale
ty mezi emaře zkrátka neřadím..já sama
na blog moc věcí o emu necpu,jen jeden článeček jsem o něm napsala,abych zveřejnila o čem ten styl je:)Také totiž nemám ráda,když je někdo "nejvíc emo"a tak si o tom emu udělá i "nejvíc emo blog".Nesnáším takový přístup..a je fajn,že to tak bereš,jen nesnáším,když mě kvůli ostatním někdo soudí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama