Duben 2010

Zabijeme antidepresivní rybičku a budeme v depresi.

29. dubna 2010 v 21:14 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Ušululululululu... Antidepresivní tablety, zdravím vás. Poněvadž konzultační hodiny u mne i Pana Jeřába skončili před 54 minutami, přesuneme se do poslanecké sněmovny, kde můžeme zřídit (fyzicky i psychicky) reformu o velikosti písma na příbalových letácích. Kdo nesouhlasí, ať zvedne prášek.

Já bych se tucla! Teď jsem psala článek o deseti odstavcích a blog mi ho smazal a odhlásil... I přes automatické ukládání. N.A.S.R.A.T. Takže vás odbyju, nerada píšu něco dvakrát.

Paatnaactiinyy

27. dubna 2010 v 19:27 | 101% Cocotte |  -Zápisy
   Pračka se třásla víc a víc. Její displej ukazoval v kilometrech rychlost, kterou vídáme v nočních vlacích. "Drrrrrrrrrrr", upozorňovala na sebe. Cocotte zatím fotila autíčka, která našla pod kobercem.  Výbuch ji ani trochu nevyděsil. "A džoooooooooooooooooooooooooooooooooou!!!" Součásti včetně pana Vodního kamene se roztříštili po celé koupelně, zaklepaly na vedlejší místnost a vlezly na záchod, kde proměnily Toaleťákového mistra v bezdomovce a později mumii. Mezi tím bordelem seděla nevšímavá Cocotte, dělala "Brm brm brm" a hrála si s autíčkem...Ani velká jizva, kterou ji způsobil čudlik Power, když dopadal na její pihu, ji nerozhodila.

Né, fakt nám nebouchla pračka :D Jen mě baví dělat brm brm brm. Nakazila mě totiž Verunka.
!<.^,-,^.>! (no nejsem úchyl?)

Dotazník

26. dubna 2010 v 19:02 | 101% Cocotte |  Dotazníky
Omlouvám se, že sem dnes nepřidám obvyklý článek, ale nemám moc času ;)

01. Od koho by si chtěla hug ? Zrovna teď od nikoho :D
02. Myslíš si o sobě že jsi egoista ? Trochu...
03. A narcis ? Taky trochu :D
04. Lžeš ? Trochu :)
05. Kradeš ? ne :)

Moje myšlenky aneb náhled do mé hlavy - přicházím o soukromí - tří dvá jedná :D

25. dubna 2010 v 20:55 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Ukázka toho, co se mi honí hlavou... Pořád.

Invaze radiátorových součástí! Proč fixy kreslí zeleně... Vršek od piva na prodej! Náušnice se nosí dvě ze dvou důvodů. Pojedeme na magnetofónu metréééém. Mini roll eimer. Metr má devadesát tři milimetrů a dalších dvě stě, který jsou neviditelný... Terouš online. Kytara mě vidí... Já ji taky. Já ti ukážu, kdo je tady Lara Croft! Já ti to spočítám, raz dva tři! Ivča offline. Cikáni z Přerova. Udavači Hodonín. Mám obě ruce prostřední. Mé vlasy rostou z lásky. Myši mají červený oči, aby nás mohly terorizovat a donášet Chuckovi Norrisovi, nebo Bohovi- ani oni nejsou všudepřítomní. Google je zkáza. Nosíme sponečky, aby jsme mohli jíst polivečku. Verča píše zprávu. Luke je Šíp, Šíp je Terč, Terč je teplouš. Terčův kluk je homosexuál...Co je Terč? Řekni sprostý slovo na z na deset: z.........! (Nic mě nenapadá). Errorismus. A ž přijde Saddám, to teprv bude mejdlo. Verča: Ahoj. Skrým of d lembzzz... Zítra je matika, áááááááááá! Počkát, není mi v tom županu horko? Ne, je mi zima. Aaa měla bych sklidit to zrcadlo. Proč to všechno zapisuju? Proč se ten řetízek válí u voňavek... Áááá Nathan pryč. Antispam:Blokovaná zpráva. Odesílatel: ICQ... Blábláblá. Klávesnice mě sexuálně zneužívá, pořád na ni MUSIM sahat a ona je nahá. Dopouštím se trestného činu sahání na otevřenou fixu. Píšu si na ruku PUNK! NECHCI PUNK! Chci tam napsat Leoš Janáček Rulezzz. Pája Hanák online. ťuk ťuk ťuk. Vzduchová kapsa vydrží až šest hodin. Nenechala jsem na zahradě deku? INSANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Ivča offline. Proč na mě ta děfffka z administrace čumí, jakoby viděla, že sexuálně zneužívám NAHOU klávesnici? Fízl vole! Ááááá Enigma speciál už nikdy. Užovky jsou klikatý. Né, mravenci jsou klikatý. Všechno je klikatý... ááááá Hitler je uháčkovanej k smrti! Zlomil se mi nehet. ZLOMILA mi ho klávesnice. Řetízek Cannibal Corpse je naopak.  . . . . . . . .

Tří, dvá, jedná... Smíííííích!

25. dubna 2010 v 15:00 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Whúa... Čudné, že zrovna já ležim v růžových kraťasích a jahodově zbarveném tílku na zahradě a opaluju se xD Nevím, co mě to popadlo, ale prostě nechci být bílá jako stěna (a taky už se snad konečně vyvaruju těch pokřiků "Samaro, vrať se do hrobu"- i když má to výhodu, že se mě bojí cikáni) a taky jsem zjistila, že mi jsou ty modré, roztomilé plavky z předminulého roku... xD Takže půjdu během května do akváče. Nó, ale nechci zas nějakej odstín, jakobych si šlehla Milku, jen chci vypadat zdravěji (A doktoři mě nebudou posílat na krevní obraz x)...

Máme rádi krepák, protože krepí.

Mini roll eimer.

24. dubna 2010 v 22:09 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Recyklace, švábové...(Zjevně "milých" pozdravů není nikdy dost.)

Tak uvažuju, že kdyby mi nefachalo na na ťukostroji(ano ano, myslím klávesnicu) v, asi bych psala w, (Nevím -> newím,...) kdysi mi třeba nefachalo N a X. (Ještě na starym compu mého bratra :D). To byly dny, kdy jsem začala dolízat na chat Tokio Hotel na tokiohotel.cz (bylo mi čerstvých deset- takže čtyři roky zpět) a současně začala psát web anti-Tokio Hotel :D Nakonec jsem založila web o Ewě Farne (ale to možná bylo o rok později? Tím pádem jsem fakt dělala ten anti-TH :D) ,vychytala to s designem a už vůbec nevím, jestli ještě existuje a jestli jo, tak jakou má adresu.  No. A taky jsem v té době chtěla dělat web o Limp Bizkit... A Pink. Jakoby jich nebylo plno xD Ale nakonec jsem se na to vykašlala a byla dál hyperaktivní mimo domov.

Je ráno...

24. dubna 2010 v 10:47 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Probudila mě Adélka svou milou SMS, že našla třídního v novinách, jak ochutnává chlast :D A jsem ráda, že jsem se v tu dobu probrala, mohla jsem aspoň přemýšlet... Měla jsem zvláštní sny. Nicméně nebudu je tady popisovat (stejně budu psát o sobě tak i tak- projev mého egoismu, že jo :D), vlastně píšu jen, protože mám otevřené okno a mně sem proudí jarní vzduch, krásný to pocit...

Nu, nemůžu najít frisbee. Jen to malé z Brava xD Nedávno jsme s mámou dělaly kompletní úklid a Frisbee se bohužel schovalo s barbienama, autíčkama, panenkama, pastelkama, dětskou kytarou a zbytečnostma někam do krabice. Jenomže těch krabic jsou desítky a frisbee nikde... :-( A míček na nafukování taky nevim, kde je :D No, jsme v koncích xD Aspoň, že má Míša deku xDUž vidim, jak ti exotičtí důchodci budou čumět, jak se rozvalujem na louce uprostřed stromů. A naproti nám asi kilometr daleko Interšpár :-!

Mno, bratr vedle zas trávoval, takže tu byl před chvílí celkem smrádek :D Aspoň , že větrám. Paprsky slunce mi zakázaly hrát hru na pí sí... To naštve... Ale jinak mám slunko ráda :D

That´s all, příště snad napíšu něco záživnějšího... Jen jsem ráda, že už tu je jaro...

A až budu Lara Croft, tak se stanu prezidentkou USA.

23. dubna 2010 v 20:26 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Krá, vrány.

Nože, včera byl úžasný den. Od dvou do pěti jsme zkoušeli v dramaťáku, to představení bude pecka xD I když vyškrkli naši scénu (Takže hraju jen v úvodu), jelikož jsme to ještě nikdy nesehráli pohromadě (Vždycky chybí buď Leňa, nebo Míša, nebo já, nebo Kofi - teď jsem zrovna byla dlouho nemocná, takže jsem na zkoušce nebyla a včera chyběla Míša a Leňa-takže se naša scéna musela zrušit, ale ne definitivně), je to dóst dobrý. (No dobrý to bylo v tom uplně prvním stádiu, pak se ten příběh až moc vychytával a teď už to zas tak vtipný není xD. Ale určitě přijďte, pořád je to hodně dobré xD)

Věřím, věříš, věříme... Nevěříme.

22. dubna 2010 v 19:46 | 101% Cocotte |  -Názory
Tématem týdne je pro tentokrát  víra a ačkoliv svůj názor vyjadřuji často, rozhodla jsem se, že taky přispěju... I když moc nemám, čím.

Na začátek chci říct, že nemám moc v lásce ateisty. Konkrétně ten druh ateistů, kterým řeknete něco o auře, andílcích (,bohovi, telepatii či vizi jako přirozené součásti člověka samého,... cokoliv) a oni si myslí, že jste blázen, snaží se nejen přesvědčit o tom, že oni by v něco takového nevěřili, ale ještě takové věci ostatním vyvracejí. Ostatní ateisté mi ale nevadí-neměli totiž možnost poznat, že něco, jako andělé existují - buď nebyli odmala vedeni k návštěvám kostelů, či prostě doma nevěřili v žádné Božstvo, nebo prostě neměli možnost něco takového poznat. Nadruhou stranu když je někdo posedlý křesťanstvím anebo nedejbože je to jehovista (Ačkoliv jehovisté jsou jen odchylka od křesťanů-jejich podmínky jsou opravdu šííílené), je mnohým omezen, díky svému náboženství nevěří například ve všudepřítomné anděly, ostatní Bohy a podobně, taky to není moc dobré. Oproti tomu Satanismus jim dává svobodu - ale zase jsou tu Satanisté-extrémisté, kteří jsou posedlí zlou energií, pozor na to.

Ale toto je nepříjemné xDD

21. dubna 2010 v 16:04 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Přijde mi strašně vtipný, když otevřete Firefox a ten má díky naposledy zavřeným panelům a jejich obnovování napsanou tuhle hlášku (,,Ale toto je nepříjemné.,,) xD

Tedy, mám opisovat tak deset sešitů. Zítra jsem měla jet do Olmika, ale matka se rozhodla, že s sebou vezme otce (Díky, fakt:/), tak na ňu bodám, a musím ty sešity stihnout dneska, páč vzétra e dvě máme sraz v Pointu a musím je vrátit :D Zatím to ale nevypadá, abych ty sešity opsala, jsem strašně líná (už se ani neučím, dokonce jsem tak šíleně líná, že jsem se vykašlala na cvičení a venku jsem taky - částečně kvůli stále trvající nemoci - nebyla pěkně dlouho dobrovolně.)...! V některých chvílích té šílené línosti mám dokonce pocity, že za to může nějaký nemilý démon, jenomže co už... Asi si dnes zapálím svíčku, kdyby nááááhodou.

(Dokonce mě ta línost omezuje ve slovní zásobě! xD)

No...

20. dubna 2010 v 19:43 | 101% Cocotte |  -Zápisy
   Byla jsem u toho doktora na kontrole. Takže mi není "jen" něco, protože se nic nevyléčilo, zítra jdu na pokec za jiným doktorem a ten rozhodne, jestli budu hospitalizována, nebo něco jiného... Uvidí se, co mi je. Každépádně já doufám v nejlepší výsledek, ráda bych pokecala i s mým andílkem, tak se uvidí...^^

Právě jsem se vrátila z dramaťáku. Ve škole jsem nebyla, ale v dramu jo, ve dvanáct se tu stavila Míša pro prachy na trička. Tak jsme dělaly pryčoviny, pak se odešlo do dramaťáku a pryčoviny se dělaly dál. Málem jsem tam s sebou třískla, strašně mě totiž bolela hlava, ale nevadí. Nakonec jsme hrály predátora, pak se šlo domů, začalo pršet, já si psala s Pé, pak se rozbouřilo, Pé zmizel (mimochodem ten už si taky založil Facebook :D), a pak přišla zmoklá máma, tak jsem jí popřála k svátku.

Nó a teď se zjišťuje pár věcí ohledně jejich léčitelských schopností, ale i když je máma prý hodně nadaná na tyhle na první pohled "nadpřirozené" věci, moc toho neví :D Našla jsem u ní pár knížek o NDE, astrálu, andílcích a ták, ale o tomhle asi nic moc neví. Aspoň jsem jí podstrčila článek ve speciálu Enigmy, aby si trochu početla.

No, zítra jdu tedy zase do školy ^^ I když jen na dopolední vyučování, pak odcházím na pokec s doktůrkem. Držte mi palce, já se pokusím do zítřka se vyléčit :D Mějte se krásně! (Mimochodem mi došlo, že tohle je příkaz! :D)

Psychicky labilní rodinka^^

19. dubna 2010 v 19:35 | 101% Cocotte |  -Zápisy
     Otec mi leze nehorázně na nervy- už asi třináct let - neměla jsem ho ráda nikdy...  (Mimochodem sorry, že ho zase rozebírám, ale já už se nemám komu svěřit a mé přátele zatěžovat nehodlám - a vím, že není správné nenávidět někoho, ale jsou prostě lidi, které nezvládáte...)A zrovna před chvílí se ho matka zas zastávala. Hlavně, že ho tak strašně pomlouvá, když se rozhádají, a to je co chvíle. Už asi od doby, co brácha fandí Baníku, pořád vykřikuje (je to mimochodem hodně, hodně trapné) "Banik!" - Máma se dívala na fotbal a on to teď vykřikl asi desetkrát. Tak jsem na něho vylítla, jestli by se kurva konečně nemohl sklidnit a co matka? Seřvala mě...! Tak jsem ji vtáhla do kuchyně se slovy " i já jsem obyvatel tohoto domu a mám tu právo na klid" a ona na to: "Fakt?" (asi si myslela, že je to vtipné?), tak jsem jí odpověděla "zato on tady nemá co dělat"- jak držela nůž a mazala cosi na chleba, málem mě s ním bodla. Jenomže já ho tak strašně nenávidim, ségra to s nim nevydrži, bratr by s nim nevydržel a matka s nim taky nevydrží... Nikdo! I jeho vlastní matka-moje plná záště babka, další psychopatka, ho za zády pomlouvá. Klidně bych matce řekla do očí, že kdyby to šlo, zabila bych ho, ale ta by asi zabila mě, takže radši nebudu riskovat. Ještě by ho vyhnali do nejnižší astrální sféry, protože by ho ani andílci a démoni mezi sebou nechtěli a on mě pak ztrašil ve snech, brr...

Rock is Dead ^^

18. dubna 2010 v 13:11 | 101% Cocotte |  Výmysly
Naprosto mne uchvátilo dělat ^^. ^^, ^^, ^^, ^^!

Jen mne napadl takový postřeh-  že spousta lidí (Tři z nich znám osobně a já moc lidí neznám, takže to už něco znamená), kteří začnou poslouchat Nightwish, se dřív nebo později dostanou k Epice, Mansonovi, Within Temptation, nebo třeba k Sirenii. Po tom, co znají pět symfonic-metalových kapel a Mansona, začnou nosit obojky a noví metalisté jsou na světě. A pak následují tři jejich konce - buĎ je tohle pozérství přejde a začnou pozovat u jiného stylu (třeba u gothic), nebo si budou myslet, že trumfli heavy a thrash dál a jsou víc metal, než lidé, kteří heaváč poslouchají třeba deset let. A nebo se vykašlou na fidlání housliček a začnou se jim rozrůstat obzory-tedy začnou s thrashem, death, doom, black, gore, gothic a dalšími metalovými žánry a symfonic buď zůstane jako srdcová záležitost, nebo se na něj úplně vykašlou.

A má vytlemenost pokračuje, už to ani hezký není.

17. dubna 2010 v 22:43 | 101% Cocotte |  -Zápisy
To je originál "René já a Rudolf", abyste byli vytlemení taky.  Povinně celé-pod perexem další song, kterej ale není nutnej :D

Dneska jsem se strašlivě zmalovala podle Mansona a vůbec mi to neslušíxDI když Manson taky vypadá jak zrůdička, prostě šílené...

Zas mi jebe, však to známe xDDD

16. dubna 2010 v 10:36 | 101% Cocotte |  -Zápisy
       Su nemocná. Nejsu ve škole. Héééééééépy! Díky pár webům o zdraví jsem matce dokázala, že mi nemá nutit Ibalgin, páč to zkracuje život. No tož ale, já si snad zahraju Sims. Mně vážně jebe xDDD Ale dnes na to mám náladu, to skoro nebývá. Tak sorry za jeden nezáživný článeček, který v klubu Autorském nemá co dělat, jenomže jéééééb xP

     Přijela ségra. Jééééda xDDD (to je po hanácku jejda, kdyby někomu nedošlo). Zrovna šla do Cauflendu, a já su nasraná, páč jsem chtěla přehoz v jysku a zapomněla jsem jí o to říct. Avgrrrrrrrrrrrrr... Hej já fakt ale nevim, co řikám xDDD Takový ten nezáživný článek ,stává se, že...

Nuže. Ve středu to bylo parádní až na  všechno (v překladu děsný den až na volnou hodinu). Měla jsem dostat důtku, ale matka byla na třídnicích a prej že mě vychválil a žádnou důtku nedostanu a že on o ničem neví... No jako není to pojebany? xD Hlavně, že na mě třídní pořád ječí.

Před dramaťákem se u nás sešel sněm (Já, Chucky, Huggy, Joke), abychom zas něco objednali v Lumbers a my, ubohé studentky, jsme chtěly ušetřit na poštovnym xD Jenomže jsem zjistila, že chci vlastně jen dvě třička, Chucky dokonce jen jedno a Joker chtěla tričko a řetízek, Huggy si nevzala nic (Taky co by chtěla paní skoroantimetalalevlastněneantimetalrptotožejejítojedno v metlšopu, žéé)  a pak jsme se hodinu dohadovaly o poštovnym xDDD Když to teď po sobě čtu, připadám si, jak v kolektivu socek xDD (Připomíná mi to situaci : "Barevné crazy kontaktní čočky jsou ve slevě o 30%, nakoupím si dva páry" xD Nemám ráda kontaktní čočky.)


Pár keců, protože v těch svejch sračkovejch textech a myšlenkách se nedá vyznat...

14. dubna 2010 v 21:45 | 101% Cocotte |  Hlody
     Do pyči se všim.

Zaznělo dnes několik zajímavých hlášek:

Na obědě: "strč si tu prdel do hlavy" (Místo strč si tu hlavu do prdele).
Měli jsme salát (myslím tím hlávkový :D) a protože já jsem ultrabrutální hovado (a je mi upřímně u někde, co si o tom myslí ostatní) a pohádala jsem se s vidličkou, začala jsem si salát urvávat rukou (navíc mi chvíli trvalo, než mi došlo, že nepoužívám vidličku, se kterou jsem se pohádala).  Verča: "Vy byste se k sobě s Peťou hodili." (Peťa, ten typan z Apolla, je totiž bratr Verčiné kamošky a když před dávnými časy- víc než rokem- žrali všici jogurt, žral to taky jak hovado. Jen doufám, že ne rukou.).
Cosi zaznělo. "Kurva, já se tu z vás udusila rýžovým zrnkem."

Vždycky, když projde někdo blbej a ještě hnusnej, prohodíme "Krasavica." Takovým tím tajuplným hlasem.

Po dramaťáku Míša na Maťu: "Jestli nepřestaneš ječet, tak..." Maťa: "Co? Co?" "Tak seberu Samaře ten deštník, narvu ti ho do prdele a otevřu ho tam."


A protože si už nic nepamatuju, budu končit.

Nezapomeňte, že Polivečka vládne! Borščová! A selská. A segedin. Forééééééééévrr...

Věnuj mi baterku.

13. dubna 2010 v 18:52 | 101% Cocotte |  -Zápisy
   Krá, havrani! Dnes je opravdu kůl den, džouk. Psali jsme skoro ze všech ředmětů, to nasere; Fyzika snad dopadne na 2, protože já, hlíva hloupá, jsem se vybodla na výpočet jednoho příkladu a napsala jsem tam jen vzorec. V češtině jsme psali slohofku, mnó děs, psala jsem o Marilynu Mansonovi jako literárním hrdinovi z knihy Dlouhá Trnitá Cesta z Pekla. Chtěla jsem psát o někom jiném, ale nikdo mě nenapadal(v tom množství knih už mám bordel)... Pfí. Z biológie jsem měla být zkoušena, ale nakonec jsem se ukryla za mé hloupější spolužáky, kteří milerádi dostali pět za mě. (Kupodivu nikdo flastra nedostal.) Nó, a na tělocvik jsem zdrhla :D Přindu dom a zjistim, že se bratr zase vykašlal na zaplacení netu, takže jsem požádala paní proxy (v jakym rodě je "proxy"? Já jí říkám paní xD),aby se spustila, a můžem fučet vesele dál xP xD

Mám hyperaktivní náladu xD Hypermarket Teskou! Wjeáh!

Bacha, tam nechoďte, tam je snajpr...

12. dubna 2010 v 18:03 | 101% Cocotte |  -Zápisy
       Jsme podlé a zlé a tvrdím Lence, která ztratila mobil, že jí zavoláme, nebo že až bude vědět něco, ať nás prozvoní a my jí pak zavoláme. Je to od nás pěkně hnusné a já s tím nezačala. I když! V dobách, kdy Míša ztratila svůj stokrát dražší mobil, než má Lenka, Leňa ju pěkně týrala. Taková malá drzost :P

Zítra nás do města navštíví Milda Zemanů, určitě se na něj na náměstí půjdu podívat. Je to sice celkem blbec, ale určitě je chytřejší a "normálnější", než Paroubek, zjevně ví, co chce a nepřetvařuje se. Nechová se jako hovado a je fajn, že se vrací na politickou scénu, i když nejvíc mě zatím oslovila TOP 09 (stále fandím víc ODS, ale tahle strana už má zkaženou pověst na deset let dopředu,  o České Pirátské straně toho moc nevím a Dělnická strana sociální spravedlnosti se mi nějak přestává líbit-částečně proto,že pořád otravuje na Facebooku-i když jsem si ho deaktivovala- a taky proto, že odhalují své levicové úmysly). Za pár týdnů bude tématem týdne na blogu.cz komunismus, tak snad taky něčím přispěju ;))

Královské reggae, kráálovskééé reggaee, uhúhú :D

11. dubna 2010 v 15:17 | 101% Cocotte |  -Zápisy
    Píšu, protože se mám učit zempl a to je tak to poslední, co se mi dnes chce :D Právě jsme zjistili, že nový koberec do jídelny se tam naprosto nehodí, chá. Tak mě napadlo, že když si z jídelny uděláme skladiště (jakože mně by se celkem bodlo), tak by bylo jedno, jaký je tam koberec :D Matka se na mě jen nepěkně zatvářila...
      První den bez Facebooku. Je to divné, najednou nemám o ničem přehled a nevim, kdo mě kdy vyfotil a kdy to dal na Facebooku a jak se tam tvářím... Ono je nevýhoda, že ten Fejsbuk mají všichni ostatní, takže tam dělají celkem sviňárny, ale jinak mi ta blbost vůbec nechybí-to už radši znovu založím xTeen, než Facebook :D Nó, a jinak nic moc nového. Nechci moc chodit na ICQ kvůli jednomu člověku, akorát přemýšlím, jak ho ignorovat, aby to nevypadalo divně :D Taky používám zase hlavně Windows, protože se mi na Linuxech nechtěl rozběhnout Locomotion a to mě celkem nasralo  (:D) a taky já, pařmenská duše, prostě ty Widle potřebuju, bohužel. Na hry...

Šťastná

10. dubna 2010 v 12:03 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Mám se krásně, opravdu krásně.

Včera ráno se pro mě stavila Joker (jak jinak :D), ale oznámila mi, že do Apolla se mnou kvůli její vadné matce nemůže. Celkem mě to nasralo, ale co už... Měli jsme jít se školou (primy až kvinty) na Zimní stadion kvůli nácviku evakuace. Přišli jsme před místo toho hrůzného činu, lidí jak nasranejch, stáli jsme tam tak půl hodiny. Nó, a pak se šlo dovnitř, chytli jsme fleka kousek od kotla, když se normálně hraje hokej. Paráda, půjčila jsem Jokerovi část své MP3 (tedy jedno-pravé sluchátko) a příštích patnáct minut jsme proposlouchali čímsi. Pak přišla jakási paní Hasičová, řekla "představte si, že vám sem pustíme amoniak-nevytvářejte paniku a snažte se vklidu shromáždit před stadion", nebo něco v tom smyslu. Ve chvíli, kdy řekla "nevytvářejte paniku", všichni začali ječet a po cestě ven jsem řvala "Nenechte se očipovat" takovým tím psycho hlasem, ale třídní to viděl a předpokládám, že mi dá dvojku z chování, takže su v prdeli. Nó, a jak jsme tak stáli před stadionem, tak procházel... Peťa! (Jen nechápu, co dělal na cvičení šestá třída až prvák na střední, když je mu skoro dvacet :D)Ctěný kamarád z Apolla, parádně se s ním povídá, tak se se mnou chvíli zastavil ;) Pak mi i napsal na ICQ, až mě začalo hodně, hodně mrzet, že do teho Apolla nejdu, ale nakonec jsem se s Jake domluvila, aby u nás aspoň spala, takže máme milióny fotek. Fajných fotek. Úža fajných fotek. 

Nu, konec toho trapného, nudného a nezáživného článku. Mějte se krásně...

pí es: deaktyvovala jsem si fejsbúk xD

Nový článek. Téma týdne je zdraví. Napsat článek na toto téma. Co je téme týdne? Nové komentáře. A tak dál.

8. dubna 2010 v 18:25 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Tak krásně, jako na zahradě, se neodpočívá skoro nikde. Vytáhla jsem si lavičku na sluníčko, hodila na ni deku (děkuji babičce za starou, vytáhanou, ale super dečku a polštářek-parádně se na tom odpočívá!;), vzala si sešit do dějepisu a MPtrosku a nařídila paní Empétři, aby hrála. No, stejně jsem se nic nenaučila a po půl hodině mi to došlo, tak jsem si lehla a jen tak přemýšlela. Vydržela jsem tam přes dvě hodiny, ale pak mě z této úžasné odpočívárny cosi hnalo (To cosi byl počítač, ale hned jak jsem vše sklidila, začlo mě to mrzet-takže napíšu článek a zmizím-a navíc-celkem mi vadí, že vlastním ICQ, protože kurva jsem v režimu nepřítomen nebo zaneprázdněn a pořád otravují... Respektive jeden otravuje. Nemám na něj čas, náladu, nic. Prostě. Takže nechodím na ICQ. A jestli si to čteš, tak máš smůlu :P ;)), ale jak jsem sklidila deku a odtáhla lavečku do stínu na své místo, začlo mě to mrzet ;) Na sluníčku je přeci krásně, hlavně se těším, až nebude tak chladná zem a budu si moct lehnout na trávu... Jen tam snad zas nebudou ti otravní mravenci, poslední dvě sezony se v trávě celkem drží.

    Za chvíli následuje proces obarvení vlasů (Chcu červeny proužky, kura! Ale zas ne zas tak moc, abych to zrealizovala... :D), jak jinak, než na černo. (Přemýšlela jsem o zrzavé, ale nehodila by se ke mně, mělo by to efekt asi jako u Bree v Zoufalých manželkách). Zítra, jestli zas Jokera matce nerupne v bedně, jdem na Njú-Metl gitár párty (Nu-metal guitar party). Tož ale :D  I když s námi jde zřejmě i Leňa ;) ;) Měla bych začít uklízet. 

Vlastně jsem vám toho zase moc nesdělila, snad zase někdy dostanu tu pravou blogerskou náladu ;)) Mějte se hezky , ahoj ;)

Polednice po pátém přeložení v Google Translator

7. dubna 2010 v 19:26 | 101% Cocotte |  Výmysly
Nechť všichni, kdo dělají referáty do cizích jazyků v Google translator, čtou. A ti ostatní taky..

Jistě znáte básen z Kytice od Jarla Jaromíra Erbena-Polednice.

Originální text začíná "U lavice dítě stálo, z plna hrdla křičelo- "Bodejž ty jen trochu málo ty cikáně mlčelo!"... Jistě si každý vzpomíná, když se to učil na základce.

Není to z mé hlavy, ale z dramaťáku z představení, kde přeložili v Google Translatoru verzi Polednice do mnoha jazyků včetně maďarštiny a pak zpět  do češtiny. Já Polednici přeložila do angličtiny, poté do chorvatštiny, italštiny, maďarštiny a nazávěr do němčiny, a pak znovu do češtiny. Výsledek:

Naprosto jsem se zbláznila... A hele, spoustu mých článků začíná na Naprosto.

6. dubna 2010 v 12:30 | 101% Cocotte |  -Zápisy
   Jenom já můžu procházet kolem maturantů a když si ze mě jeden zase chce dělat posměšky, udělám takovou pípovinu, jakou jsem udělala (ne, z pípy jsem fakt nepila. Bohužel).

Míša, šikulka, si zapomněla tělocvik "někde". Zjistila to před tělocvikem xD. Tak jsme šli do třídy-na sekretariát-do fyziky- do kabinetu fyziky. Z čehož plyne, že jsme našli ten tělocvik v kabinetu fyziky :D. Nu, a po cestě zpět jsem zase nasadila takový ten špiónský a tragický výraz v obličeji a očima jsem se rozhlížela po všech, až nějaký maturant (?) zaklepal na mé rameno a dožadoval se pozornosti (btw seděl). Já se otočila, on zaklepal na rameno nějaké polobárbíně, ta se otočila, chvíli si mě oba prohlíželi, a když mě to asi po pěti vteřinách přestalo bavit, nasadila jsem nejvíc psycho výraz, který umím a pronesla tajemným hlasem: "Proroctví se naplňuje!" a zakrátko šíleným tónem "Všichni umřem!!!". Pak jsem zdrhla a u schodiště, kde na mě čekaly holky, se začala tlemit. Myslim, že maturitní ročník ze mě má buď čurinu, nebo špatné spaní. (Ano, jsem šílená.) Nu, a příště prohodím "Nenechte se očipovat". Baví mě předstírat, že jsem šílená, protože mě baví hrát si na někoho, kdo nejsem. Občas ze sebe dělám andílka :D Ale i tak mě celkem sere, že tyhle blbosti dělám-nadruhou stranu jsem přeci pubertální střeštidlo, co tvrdí, že nepije a pak se plánuje opít s bábou :D

Nó, a mám celkem hlad, takže se ozvu ještě večer, nebo zítra ;)Mějte se krásně, pápá ;))

Zase jeden zajímavý dotazníček ;)

4. dubna 2010 v 19:44 | 101% Cocotte |  Dotazníky


1)
Vyhláskuj své jméno pomocí prvních písmen názvů tvých oblíbených písniček:


S - Sylca (Caliban; Je jich víc, napadla mě jako první)
A - All in the family (KoRn)
D - Další Ráno (Cocotte Minute - skoro nejoblíbenější)
O - One Day (Bjork)
R - Ruzyně (Vypsaná Fixa)
I - Incubation (Joy Division)
A - Attention! (Atari Terror)

Nó dobře, zkusím i tu Cocotte :DCelkem mě to baví

C - Co s načatým večerem (Cocotte Minute)
O - Old Friend (Rancid)
C - Cannibal (Static-X)
O - One More Lie (Caliban)
T - Train (Sisters of Mercy)
T - Tyranny of Small Misery (Caliban - ta je jedna z nejoblíbenějších :D)
E - Enigma (Crashpoint)

Čím dál ukecanější Cocotte

3. dubna 2010 v 22:47 | 101% Cocotte |  -Názory
Článek věnovaný částečně i odchodu Krutomluva zveřejním, až bude mít prošlou lhůtu. Nechce se mi ho dopisovat.

   Strašně moc se mi stýská po lednu 2009. Jak jsem psávala ty články v duchu "Zellerek je nejkrázňóvější týpas in d vesmír, co si hrdě vole jako říká Spejs, ty krabe" :D (Zrovna tohle je ale  chujovina na entou :D). Nedávno jsem si zkoušela napsat článek v podobném duchu (Ne o Zellerkovi, ale ty moje mimózní výýlevy pubertálního antikuřiča, které měl vytlem ze slova ííímoou pyča vole) a moc mi to nešlo :D I když ještě před smazáním tohoto blogu (zní to divně-myslím tim smazání, než jsem ho znovu založila), když jsem ty moje chujoviny, co snad ani nešly vymyslet, četla, celkem se mi navrátila chuť takhle psát :D Ze slova Zeller vytřískat deset odstavců plných optimismu, dětství a někdy aj anty-ema vole :D

 Stýská se mi ale taky po tom, jak jsem měla dyzájn (btw proč někteří lidi píšou desiNG? To zní jak dresing :D) se záhlavím zkopírovanýmm z DývientÁrtu, popisky jako "Me [O mně], My Blog[O blogu], Music [Hudba], Pics [Obrázky] A-teď-nevim-jak-jsem-pojmenovala-oblíbené-blogy [Oblíbené blogy] (Tenkrát mi to přišlo strašně působivé) a můj melancholický a vysoce nespisovný článek o mně a ještě melancholičtější a ještě méně nespisovné rozcestníky byly diskriminovány člááánky woe jedný pubertální čůZZZy, co vole jako poslouchá Koukot Minyt a loveluje Zellera jako! xD Nevim, jestli se za ty články mám stydět, ale mně se tenkrát líbily a teď už se mi líbí znovu, protože to nebyly ty šílenecké články, na kterém narážím běžně na blozích... Byly šílené, ale jinak(Samozřejmě, že teď je těžko napodobím, když si sotva pamatuju, co jsem měla k večeři-takže kvalita byla opravdu jiná :D).. Jen škoda, že se mi nelíbily v létě, kdy jsem je mázla.

jak krásný dnešní den byl...

2. dubna 2010 v 22:59 | 101% Cocotte |  -Zápisy
...A jak málo mu k té kráse stačilo.

Probuzení v deset, pak se pustila bedna a tam jakási teenagerská chujovina, která mě kupodivu bavila. Pak oběd, hry (Dost jsem zase propadla Locomotionu-dřív jsem ji hrávala, když mi bylo osm, parádní na odreagování), ve čtyři jsem si usmyslila, že bych mohla jít ven, tak jsem si vzala fialovo-červeno-jakousi tužku a začala si s ní malovat oči :D Nakonec jsem se napatlala aji černou tužkou, pak přišla na řadu řasenka, díky které se všechno zkazilo, nakonec jsem si udělala konturou asi dva cenťáky od rtů obtahy a vyplnila je rtěnkou-než jsem vyšla, už jsem byla rozmazaná, ale mně to bylo jedno, protože se mě lidi děsí denně. Mezitím mimochodem bylo skoro šest hodin. Vzala se MP3ka, kabát, sluneční brýle (Takže má práce na očích byla ta tam) a šlo se... Směr neznámo.

Celou dobu jsem se držela trati, až jsem došla takovou horší cestou k Hlavnímu nádraží. (Všeho všudy jsem potkala jednoho člověka za dva kilometry, které jsem ušla a pak dva vláčky až na konci cesty-motoráčka na  Chornici a pak panťáka na Olomouc. )Šla jsem směrem do Vrahovic, což je úplný kraj Prostějova (Nejsem si jistá, jestli je jeho součást) podél Romže, která se ve Vrahovicích stéká s Hloučelou (to jsou dvě naše milované říčky :D), až jsem se dostala k OP Prostějov, kde nedávno zase propouštěli...Nu, ušla jsem toho dost :D A došla jsem až ke spolužaččiné farmě, dál už jsem byla líná-bylo přeci jen už po půl sedmé a já to ve Vrahovicích neznám, naposledy jsem tam byla snad ve třetí třídě.

ÁÁÁpríííl

1. dubna 2010 v 21:40 | 101% Cocotte |  -Zápisy
    Taky jste jako malí, třeba ve školce, říkali "Apríl, apríl, koza žere papír"? :D Přijde mi to strašně legrační :D S čímž souvisí "Máte mezeru, hodíme vás do sběru" apod. Jak se mi  po těch časech stýská...

   Dnes si ze mě nikdo nevystřelil-Snad jen na webu mafia.czech-games.net jsem nakrátko uvěřila tomu, že by se na hře MAFIA 2 přestalo pracovat, protože problémy v 2K Czech jsou delší dobu, jinak mě nenapálil a ani se o to nepokusil nikdo. Já jsem taky nikoho nenapálila a nemám potřebu to dohánět-samozřejmě mne napadlo, že bych sem mohla napsat článek o konci, který stejně plánuji, ale zítra by mě chuť blogovat přešla úplně (Což se klidně stát může) a pak by bylo hloupé napsat "předchozí článek byl apríl, tohle je pravda". Anebo mě napadlo dalších pár aprílových žertíků, ale... Snad příště :)

Kdo měl dnes něco zeleného na oběd? Mamka uvařila špenát- přiznávám ale, že tohle jídlo není zrovna mé oblíbené, ale Zelený čtvrtek je holt Zelený čtvrtek a špenát je zdravý. Celé tyto křesťanské svátky mám ráda, ale ve dnešní době je už neuznávám, jelikož jsou stejně jen na volno a to, aby se všichni ožrali, probudili se v úterý ve dvanáct a uvědomili si, že mají jít do školy/práce. (To zas bude legrace, jak v úterý všichni přijdou do školy s Vajíčkovou pomazánkou :D) Mám takový pocit, že v pondělí nikdo nepřijde, jako tomu bylo minulý rok-možná proto, že mě žádný nemá rád (:D) a možná proto,že ve městech se tato tradice již pár let nedodržuje. Dřív jsme s mámou jezdívaly pryč, jen minulý rok jsme byly doma a teď přemýšlíme o nějakém pěkném výletu-neví někdo o něčem pěkném v okolí Prostějova ;)?

Nu, půjdu opravit můj přes rok ukončený hudební blog, na který mám v plánu přidat pár článků (návštěvnost se drží na pět až třicet lidí za týden podle Toplistu a na deset lidí denně podle počítadla blog.cz-celkem bordel je v tom, ale pokud mi tam chodí deset lidí denně, těší mě to víc :D) a pak ho zase nechat rok odpočívat, adresu možná pak zmíním ze zajímavosti-ale není, oč stát. Nu, tak paapaa ;)