ÁÁÁpríííl

1. dubna 2010 v 21:40 | 101% Cocotte |  -Zápisy
    Taky jste jako malí, třeba ve školce, říkali "Apríl, apríl, koza žere papír"? :D Přijde mi to strašně legrační :D S čímž souvisí "Máte mezeru, hodíme vás do sběru" apod. Jak se mi  po těch časech stýská...

   Dnes si ze mě nikdo nevystřelil-Snad jen na webu mafia.czech-games.net jsem nakrátko uvěřila tomu, že by se na hře MAFIA 2 přestalo pracovat, protože problémy v 2K Czech jsou delší dobu, jinak mě nenapálil a ani se o to nepokusil nikdo. Já jsem taky nikoho nenapálila a nemám potřebu to dohánět-samozřejmě mne napadlo, že bych sem mohla napsat článek o konci, který stejně plánuji, ale zítra by mě chuť blogovat přešla úplně (Což se klidně stát může) a pak by bylo hloupé napsat "předchozí článek byl apríl, tohle je pravda". Anebo mě napadlo dalších pár aprílových žertíků, ale... Snad příště :)

Kdo měl dnes něco zeleného na oběd? Mamka uvařila špenát- přiznávám ale, že tohle jídlo není zrovna mé oblíbené, ale Zelený čtvrtek je holt Zelený čtvrtek a špenát je zdravý. Celé tyto křesťanské svátky mám ráda, ale ve dnešní době je už neuznávám, jelikož jsou stejně jen na volno a to, aby se všichni ožrali, probudili se v úterý ve dvanáct a uvědomili si, že mají jít do školy/práce. (To zas bude legrace, jak v úterý všichni přijdou do školy s Vajíčkovou pomazánkou :D) Mám takový pocit, že v pondělí nikdo nepřijde, jako tomu bylo minulý rok-možná proto, že mě žádný nemá rád (:D) a možná proto,že ve městech se tato tradice již pár let nedodržuje. Dřív jsme s mámou jezdívaly pryč, jen minulý rok jsme byly doma a teď přemýšlíme o nějakém pěkném výletu-neví někdo o něčem pěkném v okolí Prostějova ;)?

Nu, půjdu opravit můj přes rok ukončený hudební blog, na který mám v plánu přidat pár článků (návštěvnost se drží na pět až třicet lidí za týden podle Toplistu a na deset lidí denně podle počítadla blog.cz-celkem bordel je v tom, ale pokud mi tam chodí deset lidí denně, těší mě to víc :D) a pak ho zase nechat rok odpočívat, adresu možná pak zmíním ze zajímavosti-ale není, oč stát. Nu, tak paapaa ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lumixx Lumixx | Web | 2. dubna 2010 v 9:42 | Reagovat

To jsem taky říkala :-D .
Máte mezeru, hodíme vás do sběru!
Já osobně jsem nenapálila nikoho, ale nápalili mě lovelysims.blog.cz :D

2 Tréz. Tréz. | Web | 2. dubna 2010 v 17:12 | Reagovat

Ze mě si udělala srandu pouze spolužačka takovým tím řetězákem, kde se směje kočka. Super :D A já totálně nevěděla že se něco děje :D Pak večer jsem něco vymyslela, ale kdybych to na matku použila a ona by zjistila, že je to vlastně pravda, zabila by mě :D

3 cawíí ^^ cawíí ^^ | Web | 2. dubna 2010 v 20:48 | Reagovat

Apríl, apríl koza žere papír!:D
= Titulek včerejšího článku xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama