Čím dál ukecanější Cocotte

3. dubna 2010 v 22:47 | 101% Cocotte |  -Názory
Článek věnovaný částečně i odchodu Krutomluva zveřejním, až bude mít prošlou lhůtu. Nechce se mi ho dopisovat.

   Strašně moc se mi stýská po lednu 2009. Jak jsem psávala ty články v duchu "Zellerek je nejkrázňóvější týpas in d vesmír, co si hrdě vole jako říká Spejs, ty krabe" :D (Zrovna tohle je ale  chujovina na entou :D). Nedávno jsem si zkoušela napsat článek v podobném duchu (Ne o Zellerkovi, ale ty moje mimózní výýlevy pubertálního antikuřiča, které měl vytlem ze slova ííímoou pyča vole) a moc mi to nešlo :D I když ještě před smazáním tohoto blogu (zní to divně-myslím tim smazání, než jsem ho znovu založila), když jsem ty moje chujoviny, co snad ani nešly vymyslet, četla, celkem se mi navrátila chuť takhle psát :D Ze slova Zeller vytřískat deset odstavců plných optimismu, dětství a někdy aj anty-ema vole :D

 Stýská se mi ale taky po tom, jak jsem měla dyzájn (btw proč někteří lidi píšou desiNG? To zní jak dresing :D) se záhlavím zkopírovanýmm z DývientÁrtu, popisky jako "Me [O mně], My Blog[O blogu], Music [Hudba], Pics [Obrázky] A-teď-nevim-jak-jsem-pojmenovala-oblíbené-blogy [Oblíbené blogy] (Tenkrát mi to přišlo strašně působivé) a můj melancholický a vysoce nespisovný článek o mně a ještě melancholičtější a ještě méně nespisovné rozcestníky byly diskriminovány člááánky woe jedný pubertální čůZZZy, co vole jako poslouchá Koukot Minyt a loveluje Zellera jako! xD Nevim, jestli se za ty články mám stydět, ale mně se tenkrát líbily a teď už se mi líbí znovu, protože to nebyly ty šílenecké články, na kterém narážím běžně na blozích... Byly šílené, ale jinak(Samozřejmě, že teď je těžko napodobím, když si sotva pamatuju, co jsem měla k večeři-takže kvalita byla opravdu jiná :D).. Jen škoda, že se mi nelíbily v létě, kdy jsem je mázla.

Zde takový krátký článeček z Mjúzikblogu, kde jsou mé zmírněné pubertální výlevy:

Od příštího roku, tj. příští sobotu, bude Zeller moderovat novou Pětku. A sice bude mít jen 30 minut (nééé!) a bude se měnit-měnit-měnit. Dnes byli hosti Lunetici- Martin & Aleš, tedy 1/2 skupiny. A přeřvávali se, to jest celá pravda. Tož, jinak tam byli překlepy apod. za celý roik '08, gže jste o něco přišli . Hlasování teda odpadá, můžete to zkusit sem, třeba na vás zbyde nějakej ten hlas a budete moct zahlasovat (Btw co jsem to tam mlela za nelogické sračky?), ale stejně to bude na nic, pňvážd příští sobotu už to tam nebude (byl spešl díl). Tož, takže to by bylo asi vše, vy se mějte, a zase další sobotu čekovat, čekovat a čekovat. Bude nová pětka, hned po ní GamePage, takže by vás mohlo něco zaujmout. A na závěr SABOtáž. Gže v sobotu ve dvanáct, zapnutou krabici!!!

OMG, za tenhle nelogický článek se fakt stydím. To bych se asi měla stydět za všechno :D

Nu, a nyní probereme lidstvo :D A to, že bylo fajn otravovat a psát píííípoviny k Nejtnovi, díky kterému tenhle blog pořád existuje (pňvádž jinak bych se neseznámila s níže jmenovanými a sekla bych s timhle blogem, jako s ostatnima, do měsíce jeho "života"), společně se Sushen_Quou (Jak se ten nick vůbec psal?) se parádně hádalo s Dydl Blogerkama zvanými též jako "Webmiss"... Vzpomínám, jak jsem měla od Vodafónu šest měsíců internetu zadarmo a tak jsme v komentářích s Mich vedly diskuse mnohdy dlooouho do noci ;) Pamatuju si na DeeFee (Promiň, ale já Tě mám, pořád zafixovanou jako Deefee i přes následujících stopadesátosm změn přezdívek :D), mrzí mě, jak to dopadlo s Jaňuš, se kterou se z pro mne neznámého důvodu nebavím (ale můžu za všecko já, protože su  blbá, já se znám). Bylo daleko víc lidí, které jsem měla ráda, ale vaše přezdívky si nepamatuju :D  (Normálně jsem teď našla blog SBčka z mého rok smazaného blogu, který jsem vedla ve svých jedenácti xD Legrační vzpomínky, ale vůbec si nepamatuju, že bychom byly spřátelené, stejně jako si nepamatuju adresu blogu Snoopinky, nebo jak se ta děvčica jmenovala a taky mých dalších pěti set SBček, které jsem opustila díky tomuhle blogu-a jsem ráda :D).

Nu, v tomhle článku už je celkem zmatek :D

Zkrátka se mi stýská po minulém roce, který mi přinesl nejvíc, a hlavně jste nevěděli, kolik mi je a tak mě mnoho z vás dřív i obtěžovalo na ICQ (a mnoho z vás píše doteď), než zjistili, že jsu malé prďola :D Dost už ale vzpomínání, vlastně nevím, co tu sepisuju, cítím se jak důchodce ("Tož to já za méch mladéch let chodila na pola a ráda chodila do škole, jeden kločina se mně tam lébil, tož ten už je dávno mrtvé..."). Tuž zdár, zas někdy u kafíčka a vzpomínání... Jdu si natrénovat  otáčení pivního tácku..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 phoenix phoenix | E-mail | Web | 4. dubna 2010 v 9:30 | Reagovat

náhodou na troše vzpomínání není vůbec nic špatnýho... taky se občas rád vrátím ke svým začátkům, teda já mám všechny články přenesené i na současný blog, ale nikdo k nim nemůže, pokud si o to vyloženě neřekne.... něčím je to jedinečné, ten první rok až půlrok blogování...

2 Sušenka Sušenka | Web | 4. dubna 2010 v 11:51 | Reagovat

Já svůj blog nikdy nesmazala (a sakra?) :-D Mám už skoro 5 let a začínám přemýšlet, že bych se měla podívat do archivu a některé články opravdu smazat.. no.. i když :-D

3 Sušenka Sušenka | Web | 4. dubna 2010 v 15:09 | Reagovat

Tu bílou potvoru nedám! :D A předpokládám že o Tvém útulku budou všichni moc dobře vědět! :D Nejslavnější světový útulek :D :D

4 Kája Kája | Web | 4. dubna 2010 v 15:14 | Reagovat

:-D  :-D Hej ten článek má dost :D Zapnutou krabici hlavně :D

Náhodou, to byli dobrý "šlánešty", a tak vůbec prostě chápeš :D
Mě se moc nestýsk, protože jsem byla, jsem a budu neskutečná kráva :-(

5 Tréz. Tréz. | Web | 4. dubna 2010 v 16:41 | Reagovat

Taky občas vzpomínám na ty doby, kdy jsme spolu nadávaly tem čůzám. Jak jsme vždycky diskutovali v komentářích o blbostech, ale děsně jsme se bavili. A ta elita už asi odchází do prdele. A je to škoda, ale nikdy už to asi nebude takový, jaký to bylo, protože jsme se všichni až moc změnili, máme jiný životy a asi všichni je máme rádi takový, jaký jsou. Aspoň z části.
Já byla blbá, takový to tele, teď jsem taky blbá, taky to tele, ale jinak :D A myslím, že časy vrátit nechci, ani ty články, protože teď vlastně píšu skoro stejně, jen trochu smyslněji. Já mám ráda přítomnost i minulost, ale tahle mi moc nechybí. Asi je to tak lepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama