Krepák je kůl.

11. května 2010 v 20:52 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Čágo belo, šílenci !(Né, opravdu se nechystá velkolepý návrat Pergnerové.)

Co se tak říká na začátek? Přeci si nebudu hned stěžovat :D Mno, tak - mám se celkem hezky. Majáles a Zámek Pointu uběhl jak voda a i když vím, že jsem ten čas měla využít na krapet jiný věci, jsem za tyhle akce ráda. Moc nových lidí jsem nepoznala, ale co bych chtěla :D Tak mi právě došlo, že za deset dní jdu do špitálu... Čím víc se to přibližuje, tím víc se toho ultrabrutálně děsím, jenomže za všechno si můžu sama...


Třeba za tu moju školní docházku :D Včera jsem byla u zubařa (na půl desátou) a do školy jsem měla přijít na třetí hodinu... Pak to vypadalo, že kvůli mé línosti nepůjdu vůbec a nakonec jsem přišla na poslední hodinu, aby se neřeklo. Poslední dobou školu dost flákám - dostala jsem 3 z fyziky, na písemky kašlu (tři týdny si slibuju, že se podívám na matiku...), dnešní písemka z češtiny dopadne katastrofálně... No, vystižná je tahle úchylná fotka :D (Néé, opravdu nejsem tak opálená, nééé, opravdu jsem sekla s metal hadrama, ale ano, jsem šílenec  :D)
Holka na odstřel

Zítra bych mohla dodat třídní fotku a skupinkové fotky, ať se taky zasmějete, ale nevim, jestli si vzpomenu a jestli se mi to povede nějak šikovně :D

A teď ta závažnější část článku... (Nevim proč, ale pořád se musim tlemit xD) No. Buď se k nám navrátí otec, což bude moja smrt (nenávidím ho, od slova nenávist, a nemíním se  přetvařovat), ale zase jsem herečka, takže bych to nějak zvládla. No, pravda je taková, že i když bych možná pak občas schytala nějakou tu facku, zase bychom si s mámou finančně hodně přilepšily (když jí teď stát kvůli dluhům  debilního Paroubka <všici invalidní důchodci měli sebránu polovinu příjmu> pokradl polovinu důchodu<ne, moje máma opravdu není tak stará. Ale nemocná.>, nevim, jak dlouho to vydržíme tak nějak "Bez šrámu" a kdy bych se musela začít mírnit v mých výdajích), nebo se otec nevrátí a já si budu žít v podstatě stejně jako teď, jenomže s černým svědomím, protože máma by šetřila na sobě  místo na mně a to je nefér. Jestli přijde otec, okamžitě bych se přestěhovala dolů k bábě, jenomže mámu by zas mrzelo, že by zůstala "sama" a navíc s psychopatem v baráku. Jestli nepřijde, tak... se vlastně nic nemění, jenomže já teď v-á-ž-n-ě potřebuju prachy a fotr mi přispívat  (kvůli mému prospěchu? Tak to ať jde do prdele, mám dobrej prospěch) nemíní a ty minimální přídavky taky nehodlá zvýšit a nevim, co budu dělat, což znamená, že jsem si zase vzpomněla na to, jak jsem si mohla přivydělat na tom klipu a vykašlala se na to. Kurva, všecko je to začarovanej kruh.

Kurva, sere mě, jak mluvim sprostě, do pyči. Ale už to ke mně patří.

Přemýšlím, co bych tak teď mohla dělat. Jít za mámou a obejmout ji? Vždyť je tam s tim psychopatem, nepřežila bych, kdyby tam i bydlel. Nechci ho tady, zachovám se podle toho. Hrát nějakou hru? Na to nervy nemám. Hrát na kytaru? Kurňa, tu, kterou jsem chtěla, už nemají. A na myho šrota už se hrát nedá. Jít za babičkou? Tam se mi nechce... Jsem tak strašně náročná... Jdu se zabít, zítra ahoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 12. května 2010 v 18:33 | Reagovat

Hraj na kytaru sprostý písničky!

2 Stanííčček Stanííčček | E-mail | Web | 1. října 2011 v 13:28 | Reagovat

Info jsem vstřebal - Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama