Nail file.

3. května 2010 v 21:14 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Nemůžu najít pilník... Pane Pilníku, ozvěte se. Anebo půjdete ks soudu před pana Traktora.

Zdravím všechny v Lost Heaven!

Mno, tak jsem zase na Facebooku. Po téměř měsíci (bez čtyř dnů by to byl měsíc) jsem začala zjišťovat, že ač se mu bráním a nechci ho, potřebuji ho. Nejvíc mě štve, že než aby mi lidi vyzvonili své ICQ/Jabber/Skype/Telefon/cokoliv, odkážou mě na Facebook a nemá cenu jim vysvětlovat, že Twitter je lepší a jsem ochotna si ho kvůli ostatním založit. Jenomže tam nikdo není. I největší odpůrci už začali chodit na FB - já teď žila spokojeným životem a zas je všechno v hajzlu. Tak jsem aspoň promazala zeď a fotky, vymazala se z části zbytečných skupin a stránek a snad nebudu FB skoro potřebovat, celkem by se mi bodl čas a ten díky FB mít nebudu. (Přijdu na ICQ, tam "jdi na Facebook, novy fotky", nebo "Podivej na FB, je tam blá blá blá")Zakázat tohle, zlatej My Space.


Dnes jsem s sebou (zase jsem si vzpomněla na ten klip - I know, začínám s tím dost otravovat - ale prostě to se mnou dělá stračný píčoviny) práskla uprostřed rušné chodby ve škole před třídním a ten mě dořval, tak jsem mu všechno vysvětlila a on mi řekl "Tak se aspoň chovej jako člověk" xDDD Nemužu za to, že dávám své emoce příliš najevo.

Tak, jinak. Budu Lara Croft, to jistě víte. Ale strašně nesnáším cvičení! Uplně mě sere veškerej pohyb v tělocviku, nebo i doma.. Jediné, co mi nevadí, je sport, jsem totiž strašná lemra x) Takže se musím nějak překonat a začít lozit po římsách baráků, abych pak mohla dělat Laru Croft. Noo, hlavně musim začit něco dělat, jinak se zcvoknu. Až se vám za tři roky nahrnu na Iks Boksy, to budete teprve čubrnět! Mohu vám prozradit ovládání ke compům: skok ctrl, střelba mezerník (njn, Eidos to zase blbě pořešil), shiftem kotoul, enter-mapa, del-lékárníčka a tab klasicky inventář. K tomu všemu ještě ,E, jako sebrat a ,F, udělá z Lary letící kouli, která vyleze z compu a sebere vám klíče od auta. (A pak se ztratí vaše auto, záhadně, žejo.) A když zapojíte myšilátor, tak můžete Laru aji osahat virtuální rukou. Vlastně klávesnica není na nic potřeba... Mjau, a díl se bude jmenovat: Tomb Raider 14: Konec mrazících ledniček. Už se těším.

Baj d vej, celý víkend jsem plánovala, že se budu učit do fyziky a právě mě napadlo, že bych to už mohla z realizovat, když z ní zítra píšeme x) Tak se mějte LaroCroftsky, ahoj ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 3. května 2010 v 21:43 | Reagovat

Pilník se odstěhoval s rašplí do hostince Josefa Šouna v Uzenicích.

2 Tréz. Tréz. | Web | 4. května 2010 v 13:35 | Reagovat

Fejsbuk je zlá závislost.

3 Kája Kája | Web | 4. května 2010 v 17:57 | Reagovat

Asi před rokem fejsbuk nikd neměl, a bylo to lepší :D Jako u nás ve třídě jsou holky co propagovaly jak jsou proti fejsbuku a jak ho nenávidí a jak jsem trapná že ho mám, a nakonec si postupně každá ten fejsbuk udělala!! Když už nic tak si aspoň stojím za svým názorem..:-D

Když něco ztratím tak na to taky volám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama