Návod na použití pastelek. Kéžby...

20. května 2010 v 21:40 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Chrocht... Všici máme radost z hokeje, jsme v sedmifinále! <3

Je krásný večer (možná proto, že mám zatáhlé žaluzie, že jo :D)... Jsem utahaná, protože jsme s  mojí milovanou mámou lítaly odpoledne po rozrušeném městě a nakupovaly zbytečnosti aji nezbytečnosti. Nu, a tak mám asi miliony věcí, mimo jiné červené tričko s Che Guevarou, sukni, polštář The Nightmare before Xmass, pár doplňků do pokoje, botečky za pár korun a vanilkový loupák :D Zase jsme se asi desetkrát šíleně pohádaly kvůli zbytečnostem, jenomže to tak v souboji matka vs. dcera obvykle bývá, žejo.No a dnes skončily maturity, takže zítra už není žádné suplování = jistá smrt, protože píšem z dějáku a já neumím ani slovo :D


Sedím tu a strašně tajemně se usmívám. Měla bych se učit do toho  proklatého dějepisu, jelikož nechci mít další jistou trojku na vysvědčení, ale co nadělám? Maximálně ju fakt dostanu. Krom toho se dozvídám, že jsem Linuxové budižkničemu, což samozřejmě už dlouhou dobu vím. Já jsem k ničemu úplně ve všem a stejně přestírám, že jsem nejlepší, aji když su mamánek, za kterého a pro kterého vše udělá právě matička. Něco na úrovni Marilyna Mansona, vlastně mi připadá, že naše familie se té jeho tak moc podobá (Až na to, že moji mrtví dědové opravdu nebyli úchylové)-matka vlezdoprdelka, otec psychouš. Je mi mámy líto, stejně se tu jednou všichni zblázníme a postřílíme. O tom ale jindy, jdu. Čau.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estella Estella | Web | 20. května 2010 v 22:09 | Reagovat

Uuuuááá, tričko s Che... Duši bych za něj prodala

2 Tréz. Tréz. | Web | 20. května 2010 v 22:12 | Reagovat

Jo, z hokeje jsme všichni odvázaní! (!!!!!!!) ^^ Btw, máš pravdu, vždycky vznikne menší hádka s matinkou, ale to se přejde.
Hodně štěstí při testu z dějepisu, když mi napíšeš jakou hodinu ho píšeš, budu ti držet palce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama