Pleteme svetr, abychom byli teplí v teple.

29. května 2010 v 22:54 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zvířátka a loupežníci, čau (iks dé). Hrajme na ostatní, že nás těší výsledek voleb (mimochodem je kořen slova VOLeb vol? Neumím tyhle chujoviny, na to třídního-češtináře užijou, pcha) a myslím, že nikdo nemusí předstírat, že má radost z odchodu Jyrky Paróbka známého též jako "Prase co si přes ten břuch nevidí na nohy a na další části těla". No a teď jen čekat, kdy se Jyříček zhroutí a Petruška Paroubková (V chemii by měla zkratku PePa) ho opustí a fíju k bohatšímu, žejo. Založíme J-Elitu (čteme jako Džej-elitu) proti legračním pánům s bradavicí (ne-li přímo bradavkou) na gzychtě, co si nevidí na nohy přes břuch a na další části těla beztak taky ne a zabavíme mu toustovač. Ano, je to Džej-Elita proti Paroubkově toustovači. Všici máme totiž rádi toustovače  a pak ty dobrotky, co vyrábí jako lusknutím prstu a ještě mňami mňam a já nechcu, aby se prase vykrmovalo mým oblíbeným dlabancem. Myslím to vážně. Nesmrtelně. Moje myšilenky (pochází to ze slova Myši, Lenka a Šílenec) totiž nikdy nejsou dead...


Kdo je ale opravdu dé é á dé (D.E.A.D.), tak jistě můj rozkošný pilník, kterýho jsem již před časem roztrhla. Ale protože jsem zlý nekrofil (tedy, ten, kdo má rád jen živoly, je tím pádem krofil-existuje to?), znásilňuji ho mýma nehtama (berou se nehty taky jako taková ta vyjímka v češtině, kdy se to s/zkloňuje jinak? Myslím že třeba místo "okami" řekneme "očima" atd.-je to u částí těla) navždy. (A teď překvapení - navždy se řekne v angličtině čtyři ever, teda jednou to tak četla moja bába a ona je moc moudrá na to, abych jí nevěřila. Takže já jsem ne/krofil čtyři ever.) A už mám v těch závorkách bordel. Helena Libala Na Krk Robustního Cestaře Františka... Je to kůl.

Co znamená MINI ROLL EIMER?

A protože mé povolání je Google Translator, jsem dcera Chucka Norrise a když se s někým mám rozdělit a jsme dva, patří mi stejně i tak 90%, pokud to není nějaký průser, jdu pracovat, lidi mne potřebují. Ale jak by řekl Google Translator, tedy já: Lidé, já museli job, lidi mám náramek.Mějte se happy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 29. května 2010 v 23:54 | Reagovat

taky mne to hned napadlo že mu co nejdřív vezme roha nebo si najde milence :-D

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 30. května 2010 v 12:41 | Reagovat

Říkávalo se:
Rozdělíme se bratrsky nebo na půl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama