Zemřeme na nedostatek mollů v roztoku... A proto pijte vitacit ředěný s alpou.

5. května 2010 v 22:21 | 101% Cocotte |  -Zápisy
   Taky se vám stává, že když pijete Actimel s rumem, slyšíte takové podivné zvuky? Vychází z takové té části těla mezi končetinami (ne, opravdu nemyslím tu část, která se dělí na dvě podčásti podle pohlaví) a krkem, myslím se to nazývá trup, břichot nebo tak nějak. Nejhorší je, když vám do toho začne volat Saddám nebo Sniper a dožadují se pozornosti. To bych s tou vysílačkou třískla a poslala je do sídla pana Pivoňky. Pan Pivoňka je machr!Umí střílet nenabitým Coltem a připojit se na WiFi s Windows 1993. Něco, jako český Chuck Norris, ale to je Zeman, takže něco, jak Lara Croft v mužském rodě.

Strašně mě bolí noha, budu muset poprosit stůl, aby mě namasíroval. Anebo poškrábal, to on zvládne bez problému. A páneček, zvaný Mástr, Kryštof Druhý (Teď je pokřtěn od Míši na krabicovou kočku) by se mohl ty drápy naučit na něco využít, né že mi pořád bude jen zarývat drápky do... Pohofky.Asi ho pošlu v krabici od letních pneumatik na kolečkové brusle (výhodná koupě - tři v balení) k Mildu Zemanovi, on mu jednu čakne.

Můj bratr mi dnes asi tři sta sedmdesát třikrát řekl, že jsem emo. Zní to jak email. Nejsem žádný emo email, ani žádnej pohyblivej plačící obrázek (jehelník z roku 2011) ve formátu .GIF. Já jsem tipickej obrázek Woknem-doufám-nerastrovanej a poté zabalenej do .zip-u, i když zrovínka mám knoflíčkové pyžámko a župán, žejo. Zip přijde jindy, protože on tak sexózně bzzzučí...

Mno, a jinak jsem se dneska měla fajňé. Krom toho, že jsme "slavili" (=po tří minutách jsem zdrhla) matčiny narozeniny, jsme si prohlížely tablo U. a já se stašně chlámala :D Ono vidět Ježýše Krysta, našeho studenta, jak se usmívá, to je výýýtlem xD Taky ty třídní fotky už jsou pár dní na Facebooku... Každá třída to posere, ale jak jsem minule vypadala jako jediná normálně, teď se všici divají na toho teplýho fotografa ("přítel na telefonu") a já jediná tam čumim vytlemená uplně mimo, vlasy v ksichtě a ještě se tam tvářim, jak kdyby mi zrovna sekali nohu a já se u toho tlemila :D A ta přezdívka "Přítel na telefonu" vznikla, když si pan foťákograf vybíral, kdo půjde do první řady a řadil nás na fotku, ukázal na Milana a řekl: "Přítelíčku, pojď" a já na to "Přítel na telefonu" /všici výtlem/ a když mě ten fotograf pak zařazoval do prostřední řady, oslovoval mě "slečna, co má přítele na telefonu" a řikal mi tak celou dobu a já jeho "Pan fotograf na telefonu" xD Stejně to byl geják.

Mám blbou náladu kvůli nevítečemutojedobře,tedadoufám. A bratr se mě ptá, proč su smutná a já ho posílám do prdele, přece mu nebudu říkat, že za poslední týden jsem všecko tak nehorázně dosrala a přitom se pořád na každyho usmívám a předstírám, že se mám skvěle a že bláblá. Protože nejsem jako ostatní, nejsem žádná debilní fňukna, co když si zlomí nehet, tak udělá scénu, a když už, tak aspoň ne před ostatníma. A tady taky nehodlám fňukat. Nikde nehodlám fňukat. A víte co, štve mě, že si tady nemůžu zafňukat, protože to zas dusim v sobě. Áchjo, a ještě půjdu do debilní nemocnice a to jsem mohla jít s P. na koncík. (No, možná nemohla xD) Vždyť už jsem v pořádku, co by mi dělali jakysi testy? Jsem zdravá, živá, možná na hlavu padlá, no a co? Kurňa, nesmim se s těma mýma problémama zabývat, nebo se rozbrečím a udělám ze sebe stojan na nože, zas. nikdy ze sebe nesmím udělat stojan na nože.

Nikdy ze sebe nedělejte bulimičky, ani stojany na nože. Na to jste ještě moc malí fakani. Radši jděte pít moře zředěný s rumem. Mějte se hezky. Bzz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 psi-kraska psi-kraska | Web | 6. května 2010 v 9:15 | Reagovat

Taky bych si něco dala.....třeba vodku s brusinkovým džusem.... 8-O

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 6. května 2010 v 10:14 | Reagovat

Ředit rum actimelem! Ty barbare!

3 Tréz. Tréz. | Web | 6. května 2010 v 17:34 | Reagovat

Oni spolu nechoděj, ale už mi to bylo vysvětleno.. On věděl že si s ním hraje, tak si s ní hrál taky, aby pak nebyl za debila. No co, hlavně že mi pak vysvětlil že to co řekl nemyslel tak, jak jsem to pochopila..
Hoď sem prosím tu třídní fotku, nebo mi ji pošli na ajsíkjů, nebo si mě přidej na fejsbuku, chci to vidět :D

4 101% Cocotte 101% Cocotte | Web | 6. května 2010 v 21:09 | Reagovat

[3]: ¨Tak jsem si tě přidala na můj měsíc neaktualizovaný fejsbůk, kde mám jen nepřátele (protože většina přátel nemá facebook, jen Jabber xD). Ta fotka je stejně příšerná xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama