Červenec 2010

Tento materiál je výslovně zakázán osobám mladším 18ti let.

31. července 2010 v 21:07 | 101% Cocotte |  -Zápisy
WARNING: Ééh... Tak jsem tu zase xDDD Takže vás jako upozorňuju, že Minisukeňstvo zdravotnictví dnes  doporučilo nečíst můj blog, protože může způsobit chuckovinu, což je závislost na Chucku Norrisovi. A máte jíst žížaly.

Navrhněte mi prosím nějaké homotexutální inspirace na články (Homotextuální znamená homosexuální texty). Dochází mi totiž nákrady. A navíc mám hlad. Sice jím, ale stejně mám hlad. Podtrženo, sečteno = Neumím počítat.

Jen se nesměj Paroubku, já se jmenuju Nintendo.

29. července 2010 v 23:56 | 101% Cocotte |  -Zápisy
WARNING: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zdravím všechny, a to zejména dvojče =) :D

Smysl života najdete, až budete šňupat vodu.

28. července 2010 v 19:12 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Zrovna teď ju šňupu a bolí mě z toho levá nosní dírka a zub. Ale je to good, šňupat vodu. Nevím, co mě to napadlo.

Dnes napíšu článek z vážnějšího soudku... Jelikož čím víc přemýšlím o mé sexuální orientaci, tím víc se nestačím divit.A štve mě to a to je to nejhorší xDDD

Klášter je od slova kleště.

27. července 2010 v 12:19 | 101% Cocotte |  -Zápisy
DNEŠNÍ UPOZORNĚNÍ se nekoná. Mohlo by vám totiž způsobit smrt, anebo ztratit ponožky. Anebo všechny tři možnosti dohromady. (S tím, že ta poslední věta je taky možnost.)

Chňá! Zdravim vás, Lumírové.

    Nalakovala jsem si nehty na žůžovooou :P Teď bych se nestyděla, kdybych podala ruku Dominičce Mysliwcové. Možná by se styděla ona, protože zatímco ty děsy, co mám na nehtech, jsem si lakovala sama, ona kvůli nim byla u Montáže nehtů. A možná by se styděla ještě víc, kdyby zjistila, že díky pravým nehtům můžu hrát na kytaru. A možná bych se styděla já, protože ona zase umí hrát na nervy a ještě s předehrou, ultrarychlým sólem a nepotřebuje k tomu ani taby. Chňá, podlé.

Uletěl mi nos.

26. července 2010 v 14:45 | 101% Cocotte |  -Zápisy
    WARNING! Při čtení těchto pasáží riskujete, že vám zmoknou oči. Autorka nenese odpovědnost za škody napáchané na vašem nevoděodolném make-upu. Dále riskujete ztrátu smyslu pro humor, jelikož nesmysly slečny Cocottovaté Vás o něj jistě připraví.

Ááááj for en áááááááj

24. července 2010 v 11:51 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Auhoj květináčové!

Vyžehlím Vás! Chá, to nikdo nečekal. (Aby byla atmosféra, předstírejte, že se mým naprosto dokonalým vtipům upřímně smějete xD) Takže. Tématem dne je plakát. Proč stále padají? Taky vám nedovolují rodiče připevňovat je lepící páskou, takže si musíte vystačit takovou gumou podobnou té na fosforový hvězdičky, která nedrží a když už, tak při odstraňování nechává díry ve zdi? Štve vás stejně jako mě, že at se pohnete kamkoliv, osoby z plakátu na vás blbě čumí?... Prostě sním vaše plakáty. Ne! Vyžehlím je.


Wúúúúúú.... Wúúúúú... "To je vláček?" "Cannibal Corpse, ty vole!"

21. července 2010 v 11:50 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Čágo Bello, šílenci! :P

Drazí Samarádi (To znamená Kamarádi Samary=Moji kamarádi :D), Sotva se všichni vrátili z táboru, už si domlouváme sraz. Zatím to vypadá na zítřejšího Shreka v Olmiku v kině :P Jen mě znervózňuje, že zatímco lidi z ostatních oddílů si se mnou normálně píšou  a domlouváme ten sraz(respektive... sami se ozvali), od nás z oddílu nenapsal nikdo a mnozí si mě dokonce ani nepřidali na Facebooku, i když jsem jim poslala žádost. To by mě zajímalo, co jim Adélka s Nikolkou nakukaly, žejo. Super, teď mi napsala jedna holka od nás z oddílu, se kterou jsem za celej tábor neprohodila ani slovo. Zvláštní :-D

Protože se kvůli mně bude muset vymalovat.

19. července 2010 v 19:41 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Přátelé, nikdo není tak šikovný, jako já. Ztrhala jsem si plakáty a dala je tam znovu. A ony začaly padat a dělají na zdi díry. Kdo je víc? xD :( Budu muset znovu vymalovat (teda... mátinka o těch dírách ještě neví :D) a hlavně přijdu o moje zlaté plakáty, protože mám strach, že až vymaluju, tak ony stejně začnou padat znovu. No prostě ááá...

Peace... Peace... I hate the word. As I hate hell,...

18. července 2010 v 12:38 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Sním vás!

Report z tábora se konat nebude. Místo toho probereme návod na použití vuvuzely... Ánebo bych vás třeba mohla naučit, jak pokreslit knihu, co má dvě stě stran. Zrušíme všichni Facebook. Založíme si Jabber. [Včetně mě, používám jen ten Facebookovej a ten je fuj fuj] Né, ve dnešním díle poradny pro BFUčka se naučíme otevírat stránky v nové záložce. Podmínka: Mít něco lepšího, než je Internet Explorer, a všechno je lepší, než Internet Explorer. Takže tak. 

Zpáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááátkyyyyy xD

17. července 2010 v 13:32 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Jsem zpátky. Nějak si nemůžu zvyknout na to, že jsem na noťasovi. Prostě brutál, všechno vypadá tak neobvykle...

Přátelé, měla jsem se dobře. Ale jsem doma o 3 a půl dnů dřív-já vlastně nevim proč...Psát, jaké to tam bylo nebudu, tyhle kecy by byly na šedesát odstavců a stejně je to jedno. Poznala jsem spoustu nových lidí, což je skvělé... Celkem jsem si to tam užila. Vymyslela jsem (skoro celé sama) pokřik i název oddílu "Bulánci", vyhráli jsme spoustu cen. Zkrátka paráda. Ale doma je mi líp... Mjááááu xD

Ozvu se, až se vzpamatuju. Mějte se krásně... Ahoj :-*

Bili džín, is not máj lavr...

10. července 2010 v 12:34 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Pokouší se mi tu hrát Deathstars. Před chvílí mi dohrálo Atari Terror- Billie Jean... Jak já miluju Atari Terror <3 :P Psala jsem, že před táborem už se neozvu, ale jak vidíte... :D Zítra touhle dobou už budu na místě. (Ne, opravdu se netěším. Nevim, co mě to popadlo, že jsem tam tak strašně chtěla jet.) Aj vil deny jú... Dys werld bilonz tu míí...

Tohle je takovej loučící článek. Teď se tu minimálně 11 dní nic neobjeví, pokud nepřepadnu něčí mobil nebo note a nezačnu vás otravovat s nudnými zážitky, jak jinak. Dneska už vás ani "neoběhnu" (myslím tím - neodpovím na komentáře). Je tu mých třicet triček, ze kterých si mám vybrat alespoň 4, které si beru s sebou. Vidím to tak, že si je vezmu všechny. Ano, jsem strašná. Přátelé, já fakt nevim, jak se píšou intelidžentní články na rozloučenou.

Hýčkejte svoje jogurty a sypte do nich otruby! Mám vás ráda.

Absolutně "nadšená" Samarka, 101% CocoTTe, možná dokonce něčí dvojče.

P.S.: Mám vás vážně ráda.

Nevím, co píšu. Mějte se krásně.

Sometimes you feel and you know what...

7. července 2010 v 11:04 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Kečupová pomsta... Vendetta, vendetta! Každá tatarka padne v tomto boji, každá hořčice bude rozhořčeně zdrhat a zhořkne. Jestli jste jako já, mírumilovní, sledujte se mnou boj z povzdálí.. Takže tři-dva-jedna-bitkááááááá! (Ano, Cocotte se vám naprosto zbláznila)

Demons out of the darkness..

2. července 2010 v 19:47 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Povídala jsem si tak s mým oblíbeným kečupem a on nadával, že je mu v té etiketě horko a proč v létě nedělají kečupy bez potisku. Tak jsem namí/ýtla, že je celou dobu v ledničce, tak co má za problém a on na to, že se stejně potí a pak z něj teče červený pot. No nezabili byste ho?
Kolikrát jste někoho nesexuálně znásilnili? Já jen tento týden asi dvacetkrát po ICQ. Většinou začínám konverzaci: "Ahoj, můžu tě nesexuálně obtěžovat" nebo "Ahoj, můžu tě znásilnit?". Jo, a zapomněla jsem říct, že už jsem doma :-D