Leden 2011

Vžžžžžm! Všechny vás vidím. Je to díky této miniaturní černé díře na mém tričku.

27. ledna 2011 v 15:24 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Milí nepřátelé. Zatímco si možná někdo čte tento výplod, plod, nebo plot mé fantazie, za vámi stojí můj klon a krade vám všecky koblihy schovávané mezi koksem ve vašich plyšácích. Pokud tedy slyšíte něco ve smyslu "Hoooumr mít rád koblihááá", nebo "vrrrm", nebo "Plotyyyy! Všecky vás oplotím pletivem!", poslepu nahmatejte alarmovací knoflík ze spodu vašeho stolu, vytáhněte revolver ze zásuvky (bacha na proud, ať vás nekopne) a opatrně vyskočte z okna. Policie tu bude do dvou dní, pokud se teda nezapomněla Na Růžku. 

Nemučit, prosím.

14. ledna 2011 v 21:26 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Milé děti, pohodlně se usaďte, přestaňte se rejpat v nose (A poté nesahejte na klávesnici, jinak přestane být černou), nebuďte narozdíl ode mne nechutní a usmívejte se. Trapka totiž přišla psát.

Nejprve začnu vyjádřením k tomu hnusu, co rozjela zNova.cz. Další tuctová poradna pro teenky, s ještě tuctovější adresou "Krásná"a úplně nejtuctovější koncovkou .cz. Kdyby to bylo třeba Krásná.hnus, nebo webprotrapky.ble, tak bych to pochopila. Ale "Krásná.cz", ta doména fakt neodpovídá tomu, co na těch stránkách najdete (Nechci urážet nikoho, kdo na ten web hodlá jít a řídit se podle něho. Ale kupte si jeden jedinej výtisk BravoGril a najdete tam to samý. A v TopDívce. A v Receptáři. A v Popcornu. A všude.). Očekávejme tedy rozlezení růžotrapek o 200% po celém blogosvětě. A bum. Džž.

Chemie. Je. Nuda. Blik.

7. ledna 2011 v 21:53 | 101% Cocotte |  -Fotky
Zdravíčko, maj frends! 

Dělali jsme pičovinky v chemii a vznikl nápad o nadržené propisce. Dopadlo to takto (omluvte prosím moje grafické schopnosti, na Linuxu mám pošahanej fotošop a Fotofiltr mi tu vubec nefachá, ovšem je tu Gimp - a s tim zase neumím :D). 

propiska

Ve chvíli, kdy jsem to zveřejnila, mi došel skrytý význam (o kterém jsem ani nevěděla). A to, že ona nadržená propiska, jen pomyslela na mladé, nezletilé propisečky a ihned ji vykastrovali. A tak je to s naším zákonem pedofilie - líbí se ti děti? Tak mazej za mříže. Beze znásilnění, nebo jakéhokoliv obtěžování. Tedy, taky zastávám názor, že pedofil by se měl pokusit být "normálním" (jak by se vám líbilo, kdybyste na facebook dali fotky svých mladších sourozenců/svých dětí, našel to nějakej pedofil a stáhl si to do kompu? Minimálně by se vás zmocnil hodně špatný pocit, kdybyste se to dozvěděli.), ale zas tak drasticky by se to řešit nemělo. Dokud není pedofil "usměvavý pán s bonbónkem na pískovišti", ale zcela neškodný týpek, co je prostě trošku odlišný, nic špatného v tom nevidím. Každý je nějaký. 

Naše životy řídí pravidla, která ani neznáme.

2. ledna 2011 v 19:35 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Džžžahoj! Zrovna jsem hrála na můj šestistrunnej trombón, když jsem si na vás vzpomněla. Přišla jsem vám zamávat. Mávy máv. Proč moje flashka vypadá jak otvírák? Ona totiž je otvírák. Určitě mě přes něj sledujou marťani a snaží se, abych byla závislá na nějaké návykové látce, kterou bych si otvírala flashkootvírákem. Třeba na pizze, metalu, nebo objímání. A asi se ta závislost už projevuje. 

Už vás nechci sníst. Je to tak... Kanibalistické. Dnes mám v plánu vás všecky zapojit do zásuvky a nabít vás bílou nabíječkou. Budu tvrdit, že jste všichni HTCčka, nebo Nokie. Až na mého otce, protože si to nezaslouží, být HTCčko, nebo Nokie. Nějak se nedokážu přetvařovat  na takového Samsunga. Ačkoliv... Nikdo v mém nejbližším okolí neví, že jsem ve skutečnosti Hannah Fontána alias Srajlí Sajrajtus. Takže mi to přetvařování asi jde. Jak borcovní. Ale asi budu sériový/seriálový vrah, je to teď kůl. Tedy, jen, pokud koukáte na Dextera s českým dabingem. Já na něj koukám s ty!tulkama, takže jsem jen plot. 

Protože si vezmu pana Malfoye a všechny vás na tu svatbu pozvu.

1. ledna 2011 v 18:20 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Včera jsem zabila Santu. Prohledával mi totiž SMSky. Myslel si, že jsem mu nevěrná. A taky, že jsem! 
Poslední den školy před vánoci jsme totiž koukali na Harryho Pottera (ano, přiznávám se, viděla jsem snad jen dva díly, protože mě to vůbec "neba") a díky tomu jsem nyní okouzlena Malfoyem. Prý jsou dva Malfoyové. Jsem však okouzlena tím hezčím. A jestli jsou hezcí oba, tak si jednoho vezmu a s tím druhým ho budu podvádět, ačkoliv je to podlé. 

Víte, mám v plánu vás  všecky sníst. Do jednoho. Budu jezdit po městech velkým hasičským vozem, zastavovat na každé ulici a ptát se přes megafón: "Héj, lidí! Je tu někdo, kdo zná 101% Cocotte? Jestli jo, tak vás sním!" a protože jsem celosvětově známá (hlavně pod jmény jako Santa Václav, Cocottsanta, Angelina Jolie aka "Larva Croft" a také Jiřina Bohdalová), jistě budu mít lidské večeře v diáři zaznamenány ještě dlouho po mé smrti. Ale vím, že Larva Croft je nesmrtelná. 101 procentně. A vy to taky víte.