Únor 2011

Paní Jaroslav.

22. února 2011 v 21:01 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Vítejte v říši mnohookých. V této říši máme všichni více očí, než jen jedno. Kvůli tomu po nás jde eF Bí áJ,Cí es áj, Té Há Cé, nebo například Paní Jaroslav. Od té doby, co se provdala za pana Karolínu, už s ní není taková legrace. 

Víte, musím se vám k něčemu přiznat. To já jsem včera vytáhla špinavé prádlo z vašich praček a vložila ho do vašich drtičů odpadků. Je mi to moc líto, ale nemohla jsem jinak - ty ponožky mě ve snech volaly a říkaly "Heej, kočko, pojď si pro mě! Vrrr!". Byla jsem jako zdrogovaná, prostě jsem bezmyšlenkovitě šla a udělala to. Jestli chcete, pojedu za vámi, a všechno prádlo vám zase sešiju. 

A ne, ty žížaly ve skartovačce nejsou moje dílo!  Vážně. Eh... Jaké žížaly? Skartovačka? O tom nic nevím. 

Bikóz júr tú síríjouz!

4. února 2011 v 0:33 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Místo úvodu použiju to, co jsem před pár minutami napsala kamarádovi na ICQ: všichni CHCÍPNEM!!! Háááá, to je ale novinka, co? xDDDDD Ach, obdivuju své trapné vtipy a směju se jim. Protože moje rtěnka se používá na rty. Chňá. Kdo je víc? Natalia Sadness!!! kúúúúpte si poslední kousky lesní drbny! Panasonic Lumix je cikán, iron man, nebo tak něco. Tux přibral. KOKAAAAAAAAAAAAAJN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ježíš vás miluje! xDDDD

Tomu se říká, že někdo má dost. Jenomže show teprve začíná! (Můj rychlý tok myšlenek - něco ve smyslu, že jsem zhulená, ale ve skutečnosti jen dlouhodobě beru antibiotika) Muhahaha. Seznamte se - Jsem Gayomil. Čtu totiž Blesk, víme víc! Jsem senilní a neumím si zavázat tkaničky ve vlasech. Protože mám dready a ty jsou neviditelný. Ale jsou hezký, žejo.