Paní Jaroslav.

22. února 2011 v 21:01 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Vítejte v říši mnohookých. V této říši máme všichni více očí, než jen jedno. Kvůli tomu po nás jde eF Bí áJ,Cí es áj, Té Há Cé, nebo například Paní Jaroslav. Od té doby, co se provdala za pana Karolínu, už s ní není taková legrace. 

Víte, musím se vám k něčemu přiznat. To já jsem včera vytáhla špinavé prádlo z vašich praček a vložila ho do vašich drtičů odpadků. Je mi to moc líto, ale nemohla jsem jinak - ty ponožky mě ve snech volaly a říkaly "Heej, kočko, pojď si pro mě! Vrrr!". Byla jsem jako zdrogovaná, prostě jsem bezmyšlenkovitě šla a udělala to. Jestli chcete, pojedu za vámi, a všechno prádlo vám zase sešiju. 

A ne, ty žížaly ve skartovačce nejsou moje dílo!  Vážně. Eh... Jaké žížaly? Skartovačka? O tom nic nevím. 


Aktimel je homogenní směs. Skládá se z homa, a genu. A je z toho akti a mela, protože se ty tři složky mezi sebou perou. Jako Vanyš. Nebo Pervol. Nebo směs Vanyše a Pervolu, protože Vanyš pere voly. A volové perou oxy ekšnem. Chňá! 

Včera jsem se dívala na Šeredezádu (Nedívala, ale tvařme se tak). Je to fakt zajímavé, ona má takové zelené šatičky a ten týpek se jmenuje Emílio. Líbil se mi jejich rozhovor, prý: Ona:"Děkuji za půjčení Tvého auta." On: "Ty sis půjčila MÉ auto? Šeredezádo! Něco mi snad uniklo?" Ona: "Uniklo, a je to dost cítit." Tak taková je podle mě telenovela. O ničem, a o unikání. Něčeho. Beru si na to autorská práva a díky tomuto dějišti napíšu seriál na 200 dílů, který bude o tisíci dnech v autoservirusu. Ostatně, mám na to koule, přeci jen málokdo dokáže napsat čtyři odstavce párkrát měsíčně, které pojednávaní naprosto o ničem, nebo o imaginárních kamarádech. i nyní jsou imaginární. Ale zítra? Už nebudou. 

Nu, a ještě něco. Přebraný vtip. Přebraný znamená, že už ho někdo řekl, chápete. Jednou se objevil v seriálu o žlutejch postavičkách, asi na ně zamlada čůraly berušky. No fakt, zdá se to nechutné, fekální a nechutné a fekální, ale když jsem byla malá, počůrala mě beruška a od té doby mi připadá, že jsem taková... Pošpiněná. Snad nejsem jediná, která má takový nepříjemný zážitek. A ten vtip je, že mám změny nálad. Zzzzmmměěěěnnnyyy náááálad! *Tajuplný hlas* změny nálad. Změny náááálááááááááááááád!!! ZMĚNY NÁLAD. Muhehe změny nálad, hehee. Vrrr, změny nálad, mucík! 

Dost už džouků, jděte radši dělat něco smysluplného. Třeba mi psát komentáře o tom, jak jsem dokonalá, píšu naprosto dokonale poutavě a sadu dalších lží. Protože já mám ráda sady. Rozdává je sadám. A ten pracuje v sadě. A ty sady jsou sadomasochistické. Protože jsou to sady mas. Muhehe. Ahoj. (Špatně! Ahoj, otevření okna a výskok. Tak je to správně.)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | E-mail | Web | 22. února 2011 v 21:14 | Reagovat

Umíráám ^^. A ty za to můžeš. A přeji Jaroslavě a Karolínovi štěstí :D.

2 Mich-ie Mich-ie | Web | 22. února 2011 v 21:31 | Reagovat

ony nejsou příšerně tmavě modrý ... to je ten vtip. ony jsou modré jako Kurtovi oči, ale v některých chvílích mám pocit, že na mne koukají tmavě černé ... to dělá to, jak je má zapadlé a na dálku vážně vypadají skoro jako černé :D
když po tom vážně toužíš .. tendle článek mi teď hodně zlepšil náladu .. protože moje nálada je snad ještě níž, než pod bodem mrazu ... ale teď, no, teď je tak jako že o dva stupně výš, než byla ... není to moc, ale tleskej si, že aspoň tak :D taky by to mohlo být horší ... skáču z okna už jen z principu, protože jsem jako malá zavírala berušky do sklenice od okurek a tudíž na mě čůrali v jednom kuse. divím se ještě, že mám všech 5 prstů ... a ještě jsem ti něco chtěla říct, ale uteklo to z mých úst dřív, než jsem to stihla vyslovit a šíleně mě bolí hlava na to, abych to honila po pokoji a vrazila do tohodle komentáře. protože už tak stojí za dvě houby

3 Kája Kája | Web | 25. února 2011 v 20:06 | Reagovat

Ach, a já se dnes rádno divila kam zmizely všechny ponožky. Však nevadí, maminka se stejně tak 7x do týdne informuje jestli nepotřebuji koupit nový, takže je všechno ok :D :D. Mě taky počůrala beruška, a měla jsem z toho 3 dny trauma. Avšak pak jsem ji našla a počůrala ji taky!!! :-D :-D

4 Slečna TENISKA Slečna TENISKA | Web | 9. března 2011 v 21:47 | Reagovat

Ááááj, zameškala jsem tolik článků a u všech se skvěle bavím :-D koukám, že jsi zůstala pořád stejná a to se mi libí, jen tak dál ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama