Popřít nepopřitelné.

11. října 2011 v 22:07 | 101% Cocotte |  -Zápisy
Popírám vás! Nikdy jsem s vámi neměla poměr. Ani ledničkový, ani pračkový. Zkrátka domácí prace patří vám a já se bez manžela obejdu, že jo.

Ačkoliv to zní trochu divně, škola je fajn. Jasně, že prázdninový šunkodělání je parádní, ale jak líp šířit drby, než ve škole? A Brno je nejlepší a jednou se tam přestěhuju. A zapomněla jsem se vám vysmát, protože už mám občanku a je to trapný a všichni jste trapní na pasu a jen já su tam nejvíc krásná. A hlavně od doby, co jsem v občance veřejně přiznala, že jsem pedofil a dávám malým dětem bonbonky. (Ve skutečnosti dávám bonbonky prvákům, pedofil nejsem a má největší úchylka je říkat, že jsem úchyl.)


A co to je za téma týdne vole, pastelky. Takovy diskriminace fix. To svět neviděl. Vole, nemá oči. A *Jedna kapela*, co hrála nejdál v Olomócu, ale jsou to nejvic machři, si na Brutale (Nevim, jak se zrovna TAM ocitli, ale prej tam před pár léty byli), hráli v 36ti stupňovym vedru v mikinách s kapucou se svojim potiskem, protože imidž a nepamatuju si je, že by někdy byli bez kapuce. Až MY budem jednou mět veleúspěšnou kapelu a budem hrát v Olomócu (který je asi 16km odsud), tak budem mět takovy ty kapuce do špice, abysme byli nejvíc kůl a bude to prakticky do mrazů, protože budem hrát na chodníku před nádrem.

Jo, jinak už mám elektrickou kytaru, vole. A vyřizuju kombo, příští pátek, tutově. Tutovka je hrozně parádní slovo :D Něco jako 19 nebo kááááva.

A Brno a SOADrevival se rozpadl. Nic novýho v podstatě. Hodně novejch věcí prakticky. Každý máme nějaká tajemství.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | 27. října 2011 v 12:07 | Reagovat

já se obřčanky bojimmm.... :D

2 Hjůbí Hjůbí | Web | 25. prosince 2011 v 22:39 | Reagovat

Gratuluju se zpožděním k občance. :-) A fakt hráli v 36° v mikinách? :-D to bych chtěla vidět :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama