Blog

Jak mě blog ovlivnil za ty skoro tři roky

13. března 2010 v 22:19 | 101% Cocotte
Je to dva roky, co nepřetržitě bloguji, a již předtím jsem občas spolupracovana na nějakém blogu a měla web (o webu se však v žádném případě nebavím, jelikož ten mě nijak neovlivnil). Mám bohatou blogovou minulost a u toho blogu jsem vydržela zatím nejdéle (můj první "Větší" mi vydržel rok aktivního blogování a pak už byla jen otázka času, kdy to ukončím).

Můj první blog - teenholky.blog.cz (založen 27.října 2007); je smazaný.
Tento blog mne spoustu naučil. Na začátku nikdo nevěděl, kdo jsem. Neprozradila jsem své jméno, své bydliště, zkrátka jsem o sobě moc nemluvila, ale zároveň jsem první dva měsíce vedla čistě autorský blog a psala užitečné články o počítačových hrách či výhodách některé elektroniky. Mimo jiné jsem psala i o radách jako "Co dát kamarádce k narozeninám" nebo věci o relaxu. Myslím, že na to, že mi bylo jedenáct, jsem psala opravdu kvalitní články a když jsem si je chvíli před smazáním pročítala, celkem dost se mi líbily a ani neměly pravopisné chyby. Navíc jsem okamžitě měla poměrně vysokou návštěvnost a nepsala jsem reklamy, na moje blogové začátky vzpomínám opravdu v dobrém. Možná to bylo i proto, že díky podpoře jen .jpg a .gif formátů obrázků mi nešla vkládat spousta fotografií a nekopírovala jsem, takže jsem si vystačila jen s videi a mým textem = čistě autorský blog na úrovni bez vypatlátoru. Sice s příšernými okraji, ale šlo to.

Rock

30. prosince 2009 v 11:08 | 101% Cocotte
Nevím, co se při takových událostech píše, tak to zkrátím : Blog dnes, kolem odpoledních hodin (nejspíš po čtvrté) oslaví rok od svého prvního založení, pokud se nemýlím. Aktivován byl však až o den později, kdy jsem náhodou procházela svoji E-mailovou schránku (na blog jsem úplně zapomněla, protože ve chvíli založení mě od PC vyhodil bratr a v tu dobu jsem ještě neměla Wifinu) a první článek byl sepsán chvíli po aktivaci. V tu dobu jsem si tak nějak nemohla vymyslet vlastní přezdívku, ale mělo to být cokoliv s Cocottama, protože jednak jsem do nich byla v ty chvíle brutálně zažraná a jednak jsem měla adresu cocotte.blog.cz, takže mě rychlostí blesku napadlo "Cocotte Queen" a tuto přezdívku na některých diskusích používám doteď.
 
 

Reklama