-Fotky

Chemie. Je. Nuda. Blik.

7. ledna 2011 v 21:53 | 101% Cocotte
Zdravíčko, maj frends! 

Dělali jsme pičovinky v chemii a vznikl nápad o nadržené propisce. Dopadlo to takto (omluvte prosím moje grafické schopnosti, na Linuxu mám pošahanej fotošop a Fotofiltr mi tu vubec nefachá, ovšem je tu Gimp - a s tim zase neumím :D). 

propiska

Ve chvíli, kdy jsem to zveřejnila, mi došel skrytý význam (o kterém jsem ani nevěděla). A to, že ona nadržená propiska, jen pomyslela na mladé, nezletilé propisečky a ihned ji vykastrovali. A tak je to s naším zákonem pedofilie - líbí se ti děti? Tak mazej za mříže. Beze znásilnění, nebo jakéhokoliv obtěžování. Tedy, taky zastávám názor, že pedofil by se měl pokusit být "normálním" (jak by se vám líbilo, kdybyste na facebook dali fotky svých mladších sourozenců/svých dětí, našel to nějakej pedofil a stáhl si to do kompu? Minimálně by se vás zmocnil hodně špatný pocit, kdybyste se to dozvěděli.), ale zas tak drasticky by se to řešit nemělo. Dokud není pedofil "usměvavý pán s bonbónkem na pískovišti", ale zcela neškodný týpek, co je prostě trošku odlišný, nic špatného v tom nevidím. Každý je nějaký. 

Fotky z Chuckovy oslavy

1. března 2010 v 17:40 | 101% Cocotte


Není to k smíchu (ani moje beďary a výtlemy, ani ostatních beďary a výtlemy). I když možná jo :-D

Jinak se omlouvám, že fotky nejsou poskládané podle času...

Můj první skok.

Samara&Jake v akci aneb dvě metalistky našly Barbie hadry

10. ledna 2010 v 13:22 | 101% Cocotte
Včera jsme s Míšou krapet blbly a fotily pózy v barbienskejch hadrech (potom i v těch normálních metalistických) :D

Chá, chá :-D Twillight už bude mít čtvrtý díl... Asi se zebleju.

Akce: Změnárna
Datum: Včera sobota byla....

Některé fotky jsme s Míšou upravovaly a některé MUSELY být upraveny, ale spousta z nich je jen zmenšena. Jinak fotily jsme daleko víc a fotily bychom dál, kdyby nechcípla baterka (:D), tohle je jen taková "ochutnávka" :D Jinak nevíšmejte si toho, jak se brutálně xichtíme, ono bylo těžké nezačít se tlemit :D

Je ze mě hotový zverimex!

Zjevy

26. prosince 2009 v 13:40 | 101% Cocotte
V noci z 24. na 25. se mi ty fotky i líbily... Ovšem v malém náhledu na foťáku a rozmlženýma, unavenýma očima, se kterýma jsem sotva viděla. Opravdu nerada se fotím sama, ale už jsem si slíbila, že sem ty fotky dám (bylo jich petsto, ale dám sem tři, protože jsou fakt příšerný... Ale když už jsem si to slíbila :( xD)


Na nos se nekoukejte, ostatní je na úrovni podprůměrné. Ale Lence se tahle fotka líbí xDDD
 
 

Reklama