-Názory

Článek na úplně jiné téma, než obvykle... Aneb války, karma, lidstvo, a to ostatní.

4. listopadu 2010 v 20:53 | 101% Cocotte
Dlouho jsem nepsala, a celkem mi to vyhovuje, ale jednou bloger, navždy bloger, jak zaznělo v komentářích. Tento článek jsem začala psát úplnou náhodou, když jsem chtěla napsat něco o probuzení do profilu na bandzone. Nakonec jsem ty dva obrovský odstavce překopírovala na Bandzone blog a rozhodla se ho hodit i sem, ačkoliv kvalita je horší, za to se omlouvám. Ale psala jsem ho hodinu, a to snad stojí za pozornost :D 

Jo, a... Tohle by neměl číst člověk s totálně vymytým mozkem, co ani nepřipustí, že by něco mohlo být jinak, než on míní... Mám totiž na spoustu věcí menšinové názory a to se většině nelíbí.

Velký otazník čekající na odpověď

14. června 2010 v 19:21 | 101% Cocotte
Tenhle článek je plný otázek a mých úvah, nic víc, pokud se opravdu chcete o něčem dozvědět, doporučuji např. poselsvetla.blog.cz, nebo alue.cz ... 

Jako vše ostatní má i ona svůj protiklad, tedy narození. Opakovaně vstoupí do našeho života, každý se s ní seznámí, ale když ji zažijeme, už o ní nikomu neřekneme. (Vyjímkou NDE, tedy "Zkušenosti blízké smrti" - však to znáte, světlo na konci tunelu, "smrt" a pak vás to hodí zpátky do těla. O tom jindy..) Nic netrvá věčně, ale smrtí to tu nekončí. Rozhodně.

Věřím, věříš, věříme... Nevěříme.

22. dubna 2010 v 19:46 | 101% Cocotte
Tématem týdne je pro tentokrát  víra a ačkoliv svůj názor vyjadřuji často, rozhodla jsem se, že taky přispěju... I když moc nemám, čím.

Na začátek chci říct, že nemám moc v lásce ateisty. Konkrétně ten druh ateistů, kterým řeknete něco o auře, andílcích (,bohovi, telepatii či vizi jako přirozené součásti člověka samého,... cokoliv) a oni si myslí, že jste blázen, snaží se nejen přesvědčit o tom, že oni by v něco takového nevěřili, ale ještě takové věci ostatním vyvracejí. Ostatní ateisté mi ale nevadí-neměli totiž možnost poznat, že něco, jako andělé existují - buď nebyli odmala vedeni k návštěvám kostelů, či prostě doma nevěřili v žádné Božstvo, nebo prostě neměli možnost něco takového poznat. Nadruhou stranu když je někdo posedlý křesťanstvím anebo nedejbože je to jehovista (Ačkoliv jehovisté jsou jen odchylka od křesťanů-jejich podmínky jsou opravdu šííílené), je mnohým omezen, díky svému náboženství nevěří například ve všudepřítomné anděly, ostatní Bohy a podobně, taky to není moc dobré. Oproti tomu Satanismus jim dává svobodu - ale zase jsou tu Satanisté-extrémisté, kteří jsou posedlí zlou energií, pozor na to.

Čím dál ukecanější Cocotte

3. dubna 2010 v 22:47 | 101% Cocotte
Článek věnovaný částečně i odchodu Krutomluva zveřejním, až bude mít prošlou lhůtu. Nechce se mi ho dopisovat.

   Strašně moc se mi stýská po lednu 2009. Jak jsem psávala ty články v duchu "Zellerek je nejkrázňóvější týpas in d vesmír, co si hrdě vole jako říká Spejs, ty krabe" :D (Zrovna tohle je ale  chujovina na entou :D). Nedávno jsem si zkoušela napsat článek v podobném duchu (Ne o Zellerkovi, ale ty moje mimózní výýlevy pubertálního antikuřiča, které měl vytlem ze slova ííímoou pyča vole) a moc mi to nešlo :D I když ještě před smazáním tohoto blogu (zní to divně-myslím tim smazání, než jsem ho znovu založila), když jsem ty moje chujoviny, co snad ani nešly vymyslet, četla, celkem se mi navrátila chuť takhle psát :D Ze slova Zeller vytřískat deset odstavců plných optimismu, dětství a někdy aj anty-ema vole :D

 Stýská se mi ale taky po tom, jak jsem měla dyzájn (btw proč někteří lidi píšou desiNG? To zní jak dresing :D) se záhlavím zkopírovanýmm z DývientÁrtu, popisky jako "Me [O mně], My Blog[O blogu], Music [Hudba], Pics [Obrázky] A-teď-nevim-jak-jsem-pojmenovala-oblíbené-blogy [Oblíbené blogy] (Tenkrát mi to přišlo strašně působivé) a můj melancholický a vysoce nespisovný článek o mně a ještě melancholičtější a ještě méně nespisovné rozcestníky byly diskriminovány člááánky woe jedný pubertální čůZZZy, co vole jako poslouchá Koukot Minyt a loveluje Zellera jako! xD Nevim, jestli se za ty články mám stydět, ale mně se tenkrát líbily a teď už se mi líbí znovu, protože to nebyly ty šílenecké články, na kterém narážím běžně na blozích... Byly šílené, ale jinak(Samozřejmě, že teď je těžko napodobím, když si sotva pamatuju, co jsem měla k večeři-takže kvalita byla opravdu jiná :D).. Jen škoda, že se mi nelíbily v létě, kdy jsem je mázla.

Naprosto nezáživný článek na téma: Tk___Tho...Nwm___ZHeeee? :-* Bo wiM? O_o...

12. března 2010 v 21:31 | 101% Cocotte
Strašně mě mrzí, jak lidé píší. Po některých se to nedá číst. Že někdo nevyužívá diakritiku je jeho věc (já osobně taky upřednostňuju anglickou klávesnici; česky ale píšu hodně často, takže už ju používám pořád), ale takové ty věty "já nwm plostě taqhle píšu ptž neci aby někdo chápal co ci řict"... Není to ani napsané vypatlátorem (to by znělo asi yÁ nWm___ PlSTě TaQhl€ PisHu...), ale mně tam ty čárky, tečky a úroveň textu chybí. Jasně, že občas každý zapomene čárku za oslovením a ne všichni si rozumí s češtinou, ale i cizinec se snaží psát slušně, ne? (OK, nedávno jsme byli v Elektru a vedle něj byl nově otevřený obchod-uvnitř jsme hodně rychle pochopili, že vietnamci-Měli tam místo "velikost" napsáno "Velikos", velka výprobej a pak pár nepatrných hrubek-asi se na návštěvu česka moc nepřipravovali.) Já třeba nepíšu velká písmena na začátku vět, když se to týká slova s háčky a čárkami- Š, Ž atd., protože jsem se na noťase naučila nepoužívat Caps Lock na jedno písmenko a taky jsem dost zrychlila písmo (Pořád su pomalá - něco málo přes 400 úderů za minutu) a taky často nevím, jestli se píše v některých slovech S nebo Z (zkopírovat... Občas napíšu skopírovat, protože si neuvědomím chybu). Ale úplně kašlat na pravopis, aby někdo co nejlépe ostatní přesvědčil o tom, že zapne počítač jen, aby klikal myší a vyplňoval testy na Facebooku - třeba náš fyzikář nám často říká, že mu protokoly na E-mail chodí ve strašné úrovni (Bez diakritiky, bez čárek, hrubky...)-nechtěla bych být v jeho kůži, jelikož když se dostanu do konverzace s takovým člověkem, snažím se ji co nejrychleji ukončit.

A další věc, která mě trochu mrzí, je význam slova "bo". Znamená to "protože", ale lidé ho používají jako "nebo" a mně to dělá značné problémy, jelikož já ho i po letech blogování stále chápu jako protože a pak mi věta nedává smysl.

Jak lidé "zneužívají" sil, o kterých nemají ani ponětí

18. prosince 2009 v 21:33 | 101% Cocotte
Duchové, upíři... Zombíci, temné síly, magie, nebo třeba Satanismus (zdánlivě společně tato témata nesouvisí, ale já chci tento článek smíchat, třebas že nebude mít smysl, jednoduše mne chytla "psavá"). Podobně jako mimozemšťani i tato témata lidi fascinují. Bohužel, lidé si jsou schopni vymýšlet si nepravdivé informace a chtějí se stát někým "Nevýdaným", přitom si však neuvědomují, jakou mají v rukou moc a s čím chtějí "pohnout".

Ke článku mne inspirovala Lumenn...

Můj názor na posmrtný , minulý a budoucí život

2. prosince 2009 v 20:12 | 101% Cocotte
Delší dobu se zajímám o posmrtný, minulý a budoucí život a myslím, že už bych mohla i něco napsat. Já jsem sice tele, které sotva ví, o čem mluví, ale i přes vlivy ostatních jsem si na to udělala vlastní názor. Taky bych se chtěla věnovat Duchovnímu průvodci, který by údajně měl prožívat můj život se mnou.
 
 

Reklama